Existuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 10.01.18 13:53
existuje "dokonalej" kočárek?

Hledám kočárek, který splňuje tyhle podmínky…

• Ruční brzda (tim se asi vylučuje čtyřkolka, že? )
  • Sporťák do úplného lehu
  • Možnost otočení po směru i proti
  • Velká nosnost
  • Prostornej košík pod kocarem
  • Ideálne ne extra těžkej a velkej, aby sel použít i ve mestd a trochu hezkej… :lol:

Myslela jsem, ze jsem objevila Baby jogger (myslim, že model city elite), ale nejde otočit proti směru… :zed:

U dcery jsem mela Teutonii, ale přišla mi hodně těžka a nelíbilo se mi rešení opěrky nohou a to, že se špatné dostávalo do košíku…

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 294 příspěvků 10.01.18 13:55

Euro Cart Durango, ale nemá ruční brzdu. Vysokej, lehkej, korba lze nasadit po i proti směru, košík taky docea velkej, nosnost si nepamatuju.

dickys
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 10.01.18 13:56

Mám ten City Elite, je dobrej, ale dost velkej a těžkej (na letišti v Heraklionu se ani slozenej nevešel do toho rtg scanneru, takže pro teroristy doporučuju) :) A proti směru taky nejde no :D Jinak si nestěžuju.

Evelýna 1
Kecalka 293 příspěvků 8 inzerátů 10.01.18 13:57

@jaanulkaa
Já mám baby jogger summit x3. Nejde otočit proti směru, ale jinak jsem s ním max spokojená. Používám ho běžně, ne jen na sportování. Je prostorný, takže syn (má 2 roky) se v pohodě vejde, i když je ve fusaku.
Kočárky baby jogger můžu doporučit.

lentilka248
Kelišová 6413 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 13:57

@jaanulkaa Gesslein F6 to vše má..Ted mám BJ City Select, taky vše má, budu používat jako 2 kočár..Jen mají oba kolem 12kg..

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9912 příspěvků 10.01.18 14:01

@jaanulkaa No tak obecně:
Otočná korba – větší hmotnost.
Ruční brzda - nevím, jakou myslíš, ale taková ta „přibrzďovací“ není úplně běžná (i ten BJ prodávaný u nás donedávna míval tu druhou, alemožná už ho vylepšili); když už, tak je „aretace na madle“, a to mi nepřijde jako klíčová funkce.
Nosnost - dle norem kočárky deklarují 15 kg, ale v praxi obvykle uvezou víc. Na co to potřebuješ, vozíš z nákupu basu minerálek? (navíc teda samozřejmě větší/bytelnější kočárek uveze víc)
Prostornost košíku - u otočných sedaček bývají možnosti košíku menší, právě kvůli té variabilitě.
Hezkej je VELMI relativní pojem - mně třeba Stokke přijde vyloženě hnusnej :mrgreen:

Jinak já můžu naprosto doporučit Baby Jogger, měli jsme City Mini a je super skladnej, stabilní, pevnej, velikej atd. Za dcery ještě nebyl otočný model; kdybych sháněla dnes, určitě si koupím tu jejich otočnou věc - dřív to byla Versa, teď Premier.

tezi
Hvězda diskuse 48726 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 14:05

@jaanulkaa dokonalý kočárek neexistuje. Pokud vím, tak žádný kočárek trojkolka není otočný protisměru jízdy, tam jdou sporťáky vždy jenom po směru.
Mě napadá jedině Baby Jogger citi select lux, je to celkem nový kočárek. Nevím jak je to s nosností, ale ostatní bych řekla, že splňuje

Janli
Kelišová 5012 příspěvků 10.01.18 14:16

Mám vybraný bebetto nico, až na tu brzdu to splňuje.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 10.01.18 14:18

Bugaboo? Az ma ten kosik, ten mi moc velky neprijde, ale taky neni vyslovene maly.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 10.01.18 14:22

A co Jané?

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 10.01.18 14:27

Mrkni na Quinny. Měla jsem ho a splňoval vše, akorát s tou brzdou si teď už nejsem jistá. Ale myslím, že byla ruční. Akorát ti už nepovím typ, nepamatuju si ho a byl to model z roku 2008 a byl perfektní. Na druhé nebudu chtít jiný.

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 10.01.18 14:37

https://www.modrykonik.cz/…t-high-trek/

Mrkni, já ho mám a myslím, že splňuje Tvé požadavky.
Dokonalý, ale asi není :).

odlaska
Kecalka 281 příspěvků 10.01.18 14:54

Já mám X-Lander X Move a splňuje vše, kromě ruční brzdy. Ale nožní brzda je řešena hezky a nemám s ní problém.

jaanulkaa
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 10.01.18 15:44

@dickys když jsem ho našla, za jásala jsem, že to je ON…ale nejde otočit a to mi ho kazi… :?
Chci ho na cesty terénem (nic extra, ale chodíme hodně i po polních cestach) a na inlinech brusle - tam je brzda super… a hlavně bydlíme na kopci, takže ta brzda na rukojeti je super, že se s kočárem z kopce nedru… @Slečna Ferka tak zrovna Stokke se mi taky nelibi… :lol: ale nelibi se mi třeba TFK, i když by většinu požadavků splňoval, tak se mi nelibi, jak je robustní a hranatej… :oops:
@tezi třeba ta TEUTONIA otočit jde…;-) když jsem chodila na inline vyhovovalo mi? ze na malou vidím a když ji třeba vypadl dudlík nebo něco potřebovala, viděla jsem na ni a nemusela obcházet kočár…
@Manticora ten nemá ruční brzdu, ne? a není do rovného lehu, nebo některý jo?

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 10.01.18 15:51
@dickys píše:
Mám ten City Elite, je dobrej, ale dost velkej a těžkej (na letišti v Heraklionu se ani slozenej nevešel do toho rtg scanneru, takže pro teroristy doporučuju) :) A proti směru taky nejde no :D Jinak si nestěžuju.

Ja uz vidim to miminko teroristu primo pred sebou :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama