Exluton X krvácení

70
28.6.05 21:51

Exluton X krvácení

Ahoj holky!

Prosím Vás o zkušenosti s užíváním Exlutonu. Já ho užívám už asi 7 měsíců. Do minulého měsíce jsem vůbec nekrvácela.Pak jsem hodně snížila počet kojení a dostala jsem menstruaci. Za tři týdny jsem začala krvácet, ale jen jeden den. Pak jsem druhý den jen špinila a teď zas nic. Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji předem všem .

Ahoj Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.6.05 22:20

Jo, timhle je Exluton typicky a proto se pouziva vetsinou jen pri kojeni. Rozhodi totiz ponekud cyklus. Ja ho brala jen asi tri mesice a pak se mi to dalsi tri mesice davalo do normalu pri klasicke hormonalni antikoncepci. Jsem rada, ze ted uz v tom mam trochu poradek. Opravdu me stresovalo mit menzes tak nevyzpytatelny. Terik

• Nahlásit
  • Citovat
227
29.6.05 08:44

Ahojky, ja jsem exluton zacala uzivat, a hned jsem zacala nepravidelne krvacet. to me teda vubec nebavilo a tak jsem se na nej vykaslala. je to pro exluton typicke.
Cau Romca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
29.6.05 09:10

Pavlo,mám s Exlutonem stejnou zkušenost jako holky.Bohužel při kojení se moc vybírat nedá,ale ty nervy,když jednou MS přišla(i při plném kojení 8× denně!) a pak ne…párkrát jsem použila i těhutest a moc si přála,aby tam ty dvě čárky nebyly.

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
29.6.05 10:00

tabletky

Ahojky, já talé brala tyto tabletky, ale jen 4 měsíce. První měsíc se nedělo nic, ale během 2 měsíce užívání jsem najednou začala špinit a pak měla 2 dny něco jako menstruaci. Další 2 měsíce už nic a stále jsem kojila, a stále kojim ale tabletky už neberu. ..............

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
29.6.05 10:13

Ahoj, já jsem brala Exluton po prvním porodu takřka 2 roky.Žádnou menstruaci jsem neměla. Teď ho beru téměř rok a opět nic. Jen mne mrzí, že už se přestal vyrábět. Před pár měsíci tu na tohle téma byla diskuze. Můj gynekolog mne ubezpečil, že to trvá dlouho, než se dovyprodají zásoby.Avšak když jsem si jej chtěla počátkem května vyzvednout v lékárně, tak v jedné ho už neměli a v druhé byl poslední. Cerazette, který jej nahradil je téměř o 200,– dražší(na 3 měs.) a v příbalovém letáku je zmíňka o možnosti váhového přírůstku. Nerada bych ztloustla i když nikdy jsem po žádné antikoncepci nepřibrala. Také mám obavy, že když přejdu z Exlutonu na Cerazette, začnu krvácet nebo špinit, což s Exlutonem vůbec neznám. Být bez menstruace mi naprosto vyhovuje.Jaké máte zkušenosti vy???Díky Ajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
30.6.05 09:45

Ahoj,já beru exluton už skoro tři roky(v září) a teprve po dvou letech a dvou měsících od začátku užívání jsem poprvé dostala menses,ale pak to stálo za to .Každých 14 dní pravidelně .Nyní po 1/2 roce se to už začalo upravovat ,ale žádá pravidelnost v tom není jednou po 14 dnech pak po měsíci a opět. Podle gynekoložky je to normální,prý to musím vydržet dokud kojím.
Anna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama