Exmanžel odmítá cvičit s dcerou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 17:55
Exmanžel odmítá cvičit s dcerou

Holky, potřebovala bych poradit, co mám dělat. Exmanžel odmítá cvičit s dcerkou. Je jí pět. Má skoliózu, léčíme se na klinické dětské ortopedie, docházíme 1× týdně na cvičení k fyzioterapeutce, ta vždycky zkontroluje, naučí nějaký cvik a pak je potřeba denně doma trénovat. Jenže exmanžel prostě dělá neustále problémy. S dcerou mu vycházím maximálně vstříc v podstatě žijeme podle jeho služeb, bere si ji tak, jak on prostě chce, má ji 3dny z týdne, což je téměř polovina týdne a prostě není možné, aby dcera půl týdne nerehabilitovala. Už dokonce i párkrát zrušil rehabilitaci, když vychází na jeho den. Rehabilitace je pevně daná, naplánovaná na dva měsíce dopředu. Odmítá se se mnou o tom bavit, ať si s ní cvičím sama, že on to dělat nebude, odmítá se učit její cviky. Prý nebude dělat, co mu poroučím. Už nevím co, když jsem mu ji nedala v den rehabilitace, protože by s ní nešel, tak šílené scény, že je to bránění, že mi ji sebere a podobně. Rehabilitační je naštvaná, malá musí cvičit dlouhodobě a denně, jinak nám skončí v korzetu. Na OSPODu jsem byla, tam mu udělali tytyty, a nic se nezměnilo. Jsem už zoufalá, nevím, co dělat. Poraďte prosím.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Paola21
Závislačka 4054 příspěvků 29.04.19 17:59

Dojít znovu na OSPOD, aby udělali víc, jak tytyty. :nevim:

Keyllah
Extra třída :D 11853 příspěvků 29.04.19 18:00
@Anonymní píše:
Holky, potřebovala bych poradit, co mám dělat. Exmanžel odmítá cvičit s dcerkou. Je jí pět. Má skoliózu, léčíme se na klinické dětské ortopedie, docházíme 1× týdně na cvičení k fyzioterapeutce, ta vždycky zkontroluje, naučí nějaký cvik a pak je potřeba denně doma trénovat. Jenže exmanžel prostě dělá neustále problémy. S dcerou mu vycházím maximálně vstříc v podstatě žijeme podle jeho služeb, bere si ji tak, jak on prostě chce, má ji 3dny z týdne, což je téměř polovina týdne a prostě není možné, aby dcera půl týdne nerehabilitovala. Už dokonce i párkrát zrušil rehabilitaci, když vychází na jeho den. Rehabilitace je pevně daná, naplánovaná na dva měsíce dopředu. Odmítá se se mnou o tom bavit, ať si s ní cvičím sama, že on to dělat nebude, odmítá se učit její cviky. Prý nebude dělat, co mu poroučím. Už nevím co, když jsem mu ji nedala v den rehabilitace, protože by s ní nešel, tak šílené scény, že je to bránění, že mi ji sebere a podobně. Rehabilitační je naštvaná, malá musí cvičit dlouhodobě a denně, jinak nám skončí v korzetu. Na OSPODu jsem byla, tam mu udělali tytyty, a nic se nezměnilo. Jsem už zoufalá, nevím, co dělat. Poraďte prosím.

to máte dcerku ve střídavé péči, že ji ma tři dny v týdnu? a to jsou tři dny v kuse? Zkusila bych se s ním ještě jednou přes OSPOD domluvit, pokud by nesouhlasil, zažádala bych u soudu o změnu péče na výhradní…

Kriss Tina
Extra třída :D 10088 příspěvků 29.04.19 18:01

Pohrozit omezením styku? Můžeš si dojít na soud ať mu stanoví styk třeba každý druhý víkend a nějaké že se mu to hodí nebo nehodí bych vůbec neřešila. Když je on blbej tak buď tvrdá, jde o zdraví dítěte…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 18:07

Já ji mám ve výhradní péči, styk dohodou. Jenže s ním prostě není normální domluva možná. Vycházím mu vstříc, stejně peskuje. V podstatě dohoda vypadá tak, že on mi nadiktuje, kdy si jí vezme a hotovo. Dávám mu ji, protože jinak je to hrůza, když řeknu ne. Ale tohle je špatný, nemá ji tři dny v kuse, mívá ji většinou po jednom dni, krom víkendu. Vezme si ji ze školky a ráno ji vrací do školky. Ale ona musí cvičit denně. Byla jsem na tom OSPODu, pak bylo hrozný dusno, dělal naschvály, že jsem ho udala, vyhrožuje střídavkou, prostě nevím, co dělat.

Keyllah
Extra třída :D 11853 příspěvků 29.04.19 18:09
@Anonymní píše:
Já ji mám ve výhradní péči, styk dohodou. Jenže s ním prostě není normální domluva možná. Vycházím mu vstříc, stejně peskuje. V podstatě dohoda vypadá tak, že on mi nadiktuje, kdy si jí vezme a hotovo. Dávám mu ji, protože jinak je to hrůza, když řeknu ne. Ale tohle je špatný, nemá ji tři dny v kuse, mívá ji většinou po jednom dni, krom víkendu. Vezme si ji ze školky a ráno ji vrací do školky. Ale ona musí cvičit denně. Byla jsem na tom OSPODu, pak bylo hrozný dusno, dělal naschvály, že jsem ho udala, vyhrožuje střídavkou, prostě nevím, co dělat.

možnosti jsou dvě, buď to necháš být, protože proti jeho vůli ho nedonutíš, anebo mu v zájmu dcerky omezíš styk tak, že budeš moct s malou každý den cvičit ty sama…já korzet v pubertě nosit musela a řeknu ti, bylo to peklo.

Paola21
Závislačka 4054 příspěvků 29.04.19 18:10
@Anonymní píše:
Já ji mám ve výhradní péči, styk dohodou. Jenže s ním prostě není normální domluva možná. Vycházím mu vstříc, stejně peskuje. V podstatě dohoda vypadá tak, že on mi nadiktuje, kdy si jí vezme a hotovo. Dávám mu ji, protože jinak je to hrůza, když řeknu ne. Ale tohle je špatný, nemá ji tři dny v kuse, mívá ji většinou po jednom dni, krom víkendu. Vezme si ji ze školky a ráno ji vrací do školky. Ale ona musí cvičit denně. Byla jsem na tom OSPODu, pak bylo hrozný dusno, dělal naschvály, že jsem ho udala, vyhrožuje střídavkou, prostě nevím, co dělat.

No tak to by mu taky dali, když není schopen se o dceru adekvátně postarat. Nenech se zastrašit a běž znovu na OSPOD a nech si hlavně o tom udělat záznam, abys měla pak něco v ruce, kdyby mu fakt hráblo a chtěj střídavou.

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 8250 příspěvků 29.04.19 18:12

Tak bych mu prostě nevycházela vstříc, dcery zdraví je přednější…buď to pochopí nebo by měl smůlu. Co ti dělá, když řekneš, že ne? Je normální? Dělat naschvály, tak mu jí nedám vůbec, ať to dá k soudu a tam ať se převede, co je za blba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 18:13

Takže byste mu svévolně omezily styk s dítětem? Dojdu znovu na OSPOD, i rehabilitační mi napsala papír, že to tatínek ruší. On mi klidně do očí řekne, že bude lhát, že cvičí, a že to použije proti mně, že jsem si našla něco, čím ho vydírám a že mi dítě seberou.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 29.04.19 18:13

Jde o dceřino zdraví, buď tvrdá :cert: Na OSPOD, kdyžtak k soudu nechat stanovit styk napevno. Když to s ním nejde po dobrém. To mě zas něco vytočilo. :?

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 8250 příspěvků 29.04.19 18:16
@Anonymní píše:
Takže byste mu svévolně omezily styk s dítětem? Dojdu znovu na OSPOD, i rehabilitační mi napsala papír, že to tatínek ruší. On mi klidně do očí řekne, že bude lhát, že cvičí, a že to použije proti mně, že jsem si našla něco, čím ho vydírám a že mi dítě seberou.

No jistě, seberou ti dítě, protože se s ním musí cvičit…ty mu to neomezuješ svévolně, máte to na dohodě, no tak bych se nedohodla…buď bude cvičit nebo si jí brát nebude…tohle bych fakt nedopustila, není to žádná blbost, ale jde fakt o zdraví…co je to za otce, který záměrně ničí zdraví vlastnímu dítěti? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 18:16
@Monchichik píše:
Tak bych mu prostě nevycházela vstříc, dcery zdraví je přednější…buď to pochopí nebo by měl smůlu. Co ti dělá, když řekneš, že ne? Je normální? Dělat naschvály, tak mu jí nedám vůbec, ať to dá k soudu a tam ať se převede, co je za blba.

Různé věci, vyvolává, bouchá na dveře, huláká před domem. Píše na OSPOD, že jsem mu bránila ve styku, pak si ji vezme a nevrátí dle domluvy, jen napíše, že si dělají delší výlet a vrátí ji až další den. Prostě je opravdu lepší s ním vycházet po dobrém, to je relativně jako klid. Kvůli malé. Ale to cvičení je děs.

Paola21
Závislačka 4054 příspěvků 29.04.19 18:17
@Anonymní píše:

Povedený chlap no. Ty na rozdíl od něj ale budeš mít něco v ruce, takže se toho neboj a jdi znovu na OSPOD.

Keyllah
Extra třída :D 11853 příspěvků 29.04.19 18:17
@Anonymní píše:

a jak to máte upraveno soudem? styk dohodou nebo tak, jak to nyní praktikujete? U styku dohodou bych to udělala „svévolně“, pokud soud sám něco stanovil, dala bych to znovu k soudu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 18:19
@Monchichik píše:
No jistě, seberou ti dítě, protože se s ním musí cvičit…ty mu to neomezuješ svévolně, máte to na dohodě, no tak bych se nedohodla…buď bude cvičit nebo si jí brát nebude…tohle bych fakt nedopustila, není to žádná blbost, ale jde fakt o zdraví…co je to za otce, který záměrně ničí zdraví vlastnímu dítěti? :nevim:

jenže on se mi směje do očí, že bude tvrdit, že s ní cvičí a že já schválně lžu. Tak ho prosím, aby s ní cvičil alespoň základní cviky, dcerka už je celkem umí, jen se opravuje a hlídá, aby to cvičila schválně. No a necvičí úplně s nadšením, takže se musí jakože donutit, teď se jde na 20minut cvičit. Ještě dlouho asi nedocílím toho, aby si ona cvičila sama od sebe a bez kontroly. Ale on prostě ne. Ať si s ní cvičím já, on že na to nemá čas a nervy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama