Expedice jako dárek

10
9.6.21 22:43

Expedice jako dárek

Ahoj, můj muž bude mít 30. narozeniny. Chci mu dát zážitkový dárek, ale ne klasiku jako je skok padákem, jízda v autě na okruhu, atd. Ráda bych něco, jako zahraniční expedici. Ať má na pár dní dobrodrůžo bez práce a bez dětí. 😃 Byl jste někdo, nebo víte o něčem takovém? 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7573
9.6.21 23:05

@Lucie03 podobné zájezdy dělala CK Mundo nebo CK Kojan, nevím jestli teď po Covidu ještě fungují. Ale byli tam vždy různí lidé, jednotlivci, kamarádi apod. parta byla vždy super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11539
9.6.21 23:44
@Lucie03 píše:
Byl jste někdo, nebo víte o něčem takovém? 🙂

A co tak Cesta kolem světa? Taky hezká expedice. ;) :mrgreen:

Načítám video...
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1582
10.6.21 05:54

Partnerovi jsem kdysi k 30 dala zájezd do Černobylu, bylo to s prespanim přímo v Černobylu a pak jsme ještě byli asi dvě noci v Kyjevě. Jedna z nejlepších dovolených ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1582
10.6.21 08:12
@Roman1980 píše:
Ten černobyl není špatný nápad. Známý si to tam moc chválil. Jen si stěžoval, že dlouho nemohl usnout :D Tuším že jej koupil zde https://www.chernobylwel.com/czCo se týče dárků tak mám super zkušenost s www.iportret.cz . Vždy jsem byl za hvězdu když jsem obraz předával. Posílám pro inspiraci :)

Přesně z tehlech stránek jsem to objednavala ;) Dávala jsem tedy prohlídku v češtině a až v Kyjevě nám volali, že prohlídka bude anglicky. Bylo tam s námi dalších 8 lidi, cizinců, tak mam pocit, že se jim to nechtělo dělat pro nás individuálně v cz. Nám to tedy tolik nevadilo, domluvíme se, ale mohl by to být unekoho problém. Pak nám dali slušnou slevu. Jo a let do Kyjeva stal taky za to, pak jsme dostali v kompenzacích cenu zpatecnich letenek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
10.6.21 08:20
@janickaIII píše:
@Lucie03 podobné zájezdy dělala CK Mundo nebo CK Kojan, nevím jestli teď po Covidu ještě fungují. Ale byli tam vždy různí lidé, jednotlivci, kamarádi apod. parta byla vždy super.

Nebo CK Kudrna dělá takové expediční zájezdy, přechody hor apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6649
10.6.21 08:35

Zkus i CK Livingstone, dělají různé expedice po světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat