Facebook - reklama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VirtualniKancelar
Stálice 79 příspěvků 30.09.14 21:42
Facebook - reklama

Ahoj holky, není tu někdo, kdo umí udělat účinnou reklamu na fb? Pídila jsem se na internetu, ale každý by chtěl nejmíň 5tis. měsíčně a to dávat nechci. Tuším co bych chtěla, ale firma mi přijde zbytečně drahá.

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 22:08
@VirtualniKan­celar píše:
Ahoj holky, není tu někdo, kdo umí udělat účinnou reklamu na fb? Pídila jsem se na internetu, ale každý by chtěl nejmíň 5tis. měsíčně a to dávat nechci. Tuším co bych chtěla, ale firma mi přijde zbytečně drahá.

jak ucinou reklamu na FB? Jakoze Fb stranku aby lidi klikali na libi se mi nebo nejakej grafickej navrh co si das na profil jen nebo tu placenou jak platis Fb aby se všude zobrazovala? :think:

VirtualniKancelar
Stálice 79 příspěvků 30.09.14 22:17
@JayLee
@JayLee píše:
jak ucinou reklamu na FB? Jakoze Fb stranku aby lidi klikali na libi se mi nebo nejakej grafickej navrh co si das na profil jen nebo tu placenou jak platis Fb aby se všude zobrazovala? :think:

Myslela jsem něco takového, abych lidi přitáhla na své www stránky. Myslím si, že jsem nej ve svém oboru, akorát to nikdo neví :( Víc bych když tak poslala mailem…

kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 30.09.14 23:22

Sdílen, můžeš utvořit fb stránky a pozvat své přátelé, přitom to sdílet a poprosit pár lidí o sdílení, ale ta stránk je asi lepší, já nesdílim, a když jo, stejně si většinou nečtu, co sdíim, kdežto stránky na fb prohlížim ;)
Hodně štěstí, kdyžtak mi pošli www, at vím, třeba je budu sdílet ;)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 08:10
@VirtualniKan­celar píše:
@JayLeeMyslela jsem něco takového, abych lidi přitáhla na své www stránky. Myslím si, že jsem nej ve svém oboru, akorát to nikdo neví :( Víc bych když tak poslala mailem…

nejlepší reklama je osobní doporuceni - podle me nemá cenu zadavat zadnou placenou reklamu protože to co za ni das, tak logicky o to zdrazis sve služby a stejne to v konecne fazi zaplati zakaznik :roll: konkurence je dneska velka a ve všech oborech ale me osobne neosloví to co někdo sdili, nebo to co mi pridje do schránky jako letacek, stejne tak to co mi tady blika za reklamy na EM nebo FB to uz jen z principu ingoruj ua kdyby to bylo sebelevnější a sebe lepsi, tak me to neoslovi ;)

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.10.14 17:41

Neznam tedy nedoporucim, ale precteni prispevku moc nesouhlasim, prijde mi v dnesni dobe s kvantem lidi co tuto sit pouzivaji a kolik casu na ni travi jde o reklamu zdarma, tedy pokud si to nesefujes sama… Ale prijde mi ze je to tak jednoduche, ze bych za to neplatila nic a kocirovala to sama.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >