Plat farmaceutického asistenta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 21:10
Plat farmaceutického asistenta

Z názvu je dotaz jasný. Uvažuji o studiu farmaceutického asistenta a zajímalo by mne, zda je tu někdo, kdo toto povolání vykonává a jaké má platové ohodnocení. Je jasné, že platy se budou lišit podle toho, zda se jedná o soukromou lékárnu, či nikoli a na mnoha dalších faktorech. Ale chtěla bych mít trochu představu. Za vaše příspěvky (klidně anonymní, je to citlivé téma) budu moc ráda a předem moc děkuji :kytka:
PS: Děkuji za zachování anonymity, nikdo z rodiny zatím netuší, že chci studovat :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Fíková
Kelišová 5771 příspěvků 30.09.14 21:16

Průměrný plat před pár lety byl kolem 19000. Ale opravdu záleží na tom, jestli je to řetězec, soukromník nebo nemocniční lékárna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 21:20

Ahoj, tak v nemocniční lékárně cca 16 000 čistýho, ale docela náročný a v soukromé lékárně to bude asi méně, ale to se samozřejmě liší lékárna od lékárny. jo a soukromá je za čas těžká nuda a může s tebou zametat co se týče pracovní doby, těhotenství, platu atd…
V nemocnici zajímavá práce ale hukot, za to jistoty státního podniku, my máme 6neděl dovolené, benefity, pevná pracovní doba atd…
No rozhodně z toho nezbohatneš, asi tak

Luciis173
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 30.09.14 21:32

Ahoj :)
Tak já mám vystudovaný obor farmaceutický asistent a měla jsem plat 15 000 čistýho, u soukromníka…bylo to v Jičíně, takže takový středně velký město :)
Co se týče platu, představovala bych si trošku víc no :mrgreen: ale byla to moje první práce, co bych chtěla že… ;)

Luciis173
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 30.09.14 21:32

Teda kecám 15000 hrubýho

Fíková
Kelišová 5771 příspěvků 30.09.14 21:35

@Luciis173 já v Praze nastupovala za třináct hrubýho :mrgreen: ale to byl majitel vydřiduch. V následné práci už to bylo o dost lepší.

Helala
Kecalka 185 příspěvků 30.09.14 21:37

Nejsem farm. asistent, ale v severních Čechách mají kamarádky 20 tis. hrubého.

Luciis173
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 30.09.14 21:41

@Fíková 8o tak to mně překvapuje, to je hrozně málo…a ještě k tomu v Praze.

Fíková
Kelišová 5771 příspěvků 30.09.14 21:43

@Luciis173 tak už je to devět let, ale i tak to bylo málo. Mě tenkrát o nic nešlo, jen o zkušenosti a těch jsem nasbírala dostatek. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 09:01

Děkuji za přispěvky :kytka: Kamarádka pracuje u drmaxe a má tam 20 čistého… No každopádně bych si polepšila pracovní dobou ( teď delám na třísměnný provoz ) a určitě by to nebyla taková řehole jako mám teď… :think: Zakladatelka

Fíková
Kelišová 5771 příspěvků 01.10.14 09:48

Nechci ti brát iluze, ale třísměnný provoz je normální i v lékárně. Nevím, co myslíš pod výrazem řehole, ale že by to byla nějaká oddechová práce se říct taky nedá. :)

aprazanda
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 01.10.14 11:09

Ve strakonické nemocniční lékárně hledali letos o prázdninách FA za 13 500 Kč hrubýho :zed: :zed: :zed:
 http://www.agentka.cz/…cky-asistent

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 14:33

Nevěřím, že u dr maxe má farmaceutický laborant 20 000 čistýho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 14:37

Nevěřím, že má někde nějaký farmaceutický laborant/ka 20 000 čistýho za 40hod týdně

Fíková
Kelišová 5771 příspěvků 01.10.14 14:38
@Anonymní píše:
Nevěřím, že má někde nějaký farmaceutický laborant/ka 20 000 čistýho za 40hod týdně

Tak tomu věř, v Praze s přehledem, i víc…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >