Nabídka práce u Mary Kay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.09.14 18:44
nabídka práce u Mary Kay

Ahoj,
dnes mě má kosmetická poradkyně nabídla přivýdělek u Mary Kay, stala bych se nezávislou kosmetickou poradkyní, vše mi vysvětlila, nicméně můj dotaz zní:
Máte s tím některá zkušenost? Vyplatí se zainvestovat to startovacího kufříku? A poslední dotaz: Dá se tím opravdu alespon něco přivydělat?

Jsem na RD
Díky za názory

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Meha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 18:50

Přijde mi, že prodejkyň této kosmetiky je hrozně moc a aby si tím člověk něco vydělal, musí se tomu opravdu věnovat.

Michaela13
Kecalka 378 příspěvků 30.09.14 18:54

Já jsem se tím asi dva roky zabývala. Znovu bych do toho už nešla, protože MLM (multi level marketing) není moje parketa. Ale vydělala jsem si tím pěkné peníze a ty malovátka mi doteď zůstaly skoro nevypotřebované a to už je to asi 4 roky zpět :dance: takže se určitě jedná o velmi kvalitní kosmetiku, ale také málokterá žena si tě pustí do domu a nechá se ukecat na objednávku za 4.000,– třeba.
Startovací kufříky jsem si koupila oba. Když jsem viděla, že jsem bez peněz pak, tak jsem zabrala a peníze se mi brzy vrátily za ně. Nejlepší je začít u kamarádek a ty ti pak dají kontakty na ostatní ženy. Ale v rodině se mě to vůbec neosvědčilo, všichni chtěli všechno zadarmo a třeba manžel od tety furt brblal, že to nepotřebuje a že jsou to kraviny :roll:

honey.pet
Kecalka 307 příspěvků 30.09.14 18:57

Loni v lednu mě to nadchlo, investovala jsem do kufříku. Posléze jsem zjistila, že nejsem ten typ, co se v podstatě vnucuje. Mám pár klientek z práce, objednávám nárazově, když neobjednám dýl jak dva měsíce, už mě moje directorka tlačí do objednávky a často až uhání. I přesto, že jsem ji upozornila, ze to dělám jen tak a ne pro výdělek. Jinak kosmetiku používám ráda.

Příspěvek upraven 30.09.14 v 18:58

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.09.14 18:58

@Michaela13 Tak já už v aktivním marketingu pracovala(tel. operátor) ale to se mi skutečně příčilo. Rozhodně nemám v plánu někoho otravovat a lézt někomu do domu. Zkusila bych to jak radíš přes kamarádky..No asi to koupím a kdyžtak si to nechám pro vlastní potřebu

Gregory
Kecalka 221 příspěvků 30.09.14 19:08

Myslim, ze bude problem prodavat za plnou cenu. Treba tady v usa stoji mary kay polovinu, takze paradoxne i moje segra, ktera MK prodava uz spoustu let, si pro vlastni potrebu nechava vozit ode me.

LadyPet
Závislačka 3968 příspěvků 30.09.14 19:15

@dendule4 Mohu se zeptat, kolik takový startovací kufřík stojí? :)

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.09.14 19:16
@LadyPet píše:
@dendule4 Mohu se zeptat, kolik takový startovací kufřík stojí? :)

3000

CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 19:20

Doba, kdy lidi vzrušoval katalogový prodej je dávno ta tam. A aby byl aspoň potenciál úspěchu, chce to mít kde prezentovat, tzn. ne asi mámy na mateřské, spíš práce na vyšších pozicích, drahé kadeřnictví apod nebo zajištěné kamarádky. A navíc to chce mít těch lidí hodně vzhledem k tomu, jak dlouho ta kosmetika vydrží se objednává jen párkrát do roka.

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.09.14 19:45

Díky všem za názory, ale ráda bych skutečně osobní zkušenost. Nikoli domněnky, díky.

priserka.jd
Kecalka 154 příspěvků 30.09.14 20:04

Mám známou (kosmetičku), která se tímto prodejem živí. Dělá to tak, že rozdává kupóny na ošetření pleti v hodnotě 500,– Kč zdarma. Holky přijdou k ní do salonu, ona je naplácá touhle kosmetikou, namaluje, pokecají, něco koupí. Není taková ta klasická „podomní prodejkyně“, kterých je všude mraky. Je fakt, že ta kosmetika vydrží (mně osobně) dost dlouho, takže to není zase taková investice. Ale na druhou stranu v dnešní době kosmetiku prodává každá druhá studentka a máma na MD. Podle mě je jediná cesta to s něčím spojit (jako třeba kosmetický salón).

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.09.14 20:11

@priserka.jd tak to má dobře promyšlené, podle mě jde o strategii. Je hloupost zatukat na něčím dveře a čekat že něco koupí. Ani já bych si takhle nic nekoupila. Má poradkyně si mě odchytla v salonu, kam chodím ke své kadeřnici…

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 30.09.14 20:13

Sestra MK dělá přes půl roku, věnuje se tomu dost intenzivně a poslední měsíce začíná vydělávat slušný peníze. Chce to být aktivní. Nemyslím chodit s letákem, ale organizovat akce atd.

Michaela13
Kecalka 378 příspěvků 30.09.14 20:54

@dendule4 Jo to jsem dělala taky, v Proveonu a vydržela jsem tam dva dny. To práce Marykayky je o něco lepší, ale ve chvíli, kdy jsem paní při srovnání cen řekla, že vlastně odličovač Mary Kay ji vyjde ještě levněji než její původní a ona si přesto chtěla kupovat to svoje, tak jsem to začala pomalu vzdávat. Takových lidí pak bylo víc a víc a na moji psychiku to bylo šílený.
Některý zase říkaly, že buď si koupí radši něco teda uplně levnýho a nebo už tu hodně drahou, např. Vichy a dále.
Věřím, že by se našly ženy, které by se nechaly zlákat a koupily by si něco, ale taky už jich je dost pod poradkyněmi, trh je podle mě dost rozebraný. To bys musela mít asi hodně velké odhodlání a větší peníze by z toho fakt byly. Třeba to dokážeš ;) aspoň bych to zkusila, buď se ti to slušně rozjede nebo ti kvalitní kosmetika zůstane a nebudeš si muset několik let nic kupovat :-) taky dobrý, ne?

dendule4
Závislačka 4660 příspěvků 30.09.14 20:59

@Michaela13 díky ;)
Už jsem se rozhodla, zkusím to! Odhodlání mám, ale velké náděje o mega výdělku si nedělám, nicméně přiznejme si bez mučení, že nám na rodičáku je každá kačka vhod, i kdyby to byla dvacka měsíčně :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >