Fackujete/pohlavkujete vaše dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 18:36
Fackujete/pohlavkujete větš dítě?

Ahoj,
Otázku už jsem položila v názvu. Tima většíma dětma myslím tak od věku 8 a víc. Tak kolikrát vám ulítla ruka?
Mně osobne se to nelíbí, davat rány přes obličej, ale,,pohlavek " jsem už dala (bylo to spíš, že jsem synovi rozcuchla vlasy a skonila mu hlavu)

Já si pamatuju, jak jsem dostala první facky od taty když mi bylo 8 let a to mi dal během tak 30 sekund 5 pořadných facek, protože jsem na něho byla držkatá a pak jsem ještě dostala od něho asi v 11, protože jsem nechtěla jíst večeři..a zhoršilo to vztah mezi mou a otcem..Vždycky jsem chtěla být,,tatínkova princezna" a opravdu jsem záviděla všem holcickam, který melz tak zvane TÁTU SNŮ, který by pro ně udělal vše na světě a trochu je,,rozmazloval"

Můj táta je cholerik, ted je ve vězení, protože mje mamka kvůli němu zažívala domací násilí, byla kvůli tomu 4 krat na operaci..Táta se proste nedokaž vyrovnat s jeho frustrací.(prosím o zachování anonymu, tohle je pro mě citlivé téma)..proto si mslím, že by chlap vubec nemel uhodit dceru…

Byla bych rada, kdybyste mi sem napsali vaše vyjadřeni na toto téma, proste pohlavek/facka u pubertáka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 08.03.19 18:40

Já mám zatím malou dceru, tři roky, takže dostane max přes zadek když fakt zlobí, ale já jsem dostávala facku když jsem byla drzá, i od mámy. Jasně že jsem byla vždycky uražená, ale teď zpětně vím, že jsem si to vždycky zasloužila :lol: pak jsem si vždycky dávala pozor na pusu

kvaček
Extra třída :D 13861 příspěvků 08.03.19 18:43

Takto - nefackujem nepohlavkujem, ale stalo se mi dvakrát, že jsem prostě vyjela a dostal.. Několikrát jsem mu říkala, že nemá házet ledem na mladšího. Tehdy měl 8 let, mladší 2,5 let a pořád vyhozval a hodil ho. Tedy stál u mě, a prostě mě ta ruka na facku vyjela- neměl otisk nic..
Jestli toho lituju- nevím, prostgě i pak jsem byla spíš na něho naštvaná, věděl to, říkala jsem mu to několikrát, nepomohlo.. Podruhé pohlavek, když byl hodně drzý- 10 let, ale to je lup, ne, že třísknu..

kvaček
Extra třída :D 13861 příspěvků 08.03.19 18:47

Neteř ve 13 řekla,nebo spíš ječela, švagrové do očí, že se obléká jak socka, že by byla radši kdyby její mám a byla - teta, její sestra, protože se umí oblékat ne jak ona.. Švagrová popré za život dala holce facku..

Alušáček
Závislačka 3571 příspěvků 08.03.19 18:48

Ne nikdy jsem své dceři nedělá facku ani pohlavek, úplně se mi příčí kohokoli mlátit, natož vlastní dítě..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 18:48

Facku jsem dostala od taťky jedenkrát v pubertě. To už asi muselo být a tenkrát mě to hodně vzalo a bylo mně to líto, že jsem ho tak vytočila. Od mamky jsem na zadek dostávala, ale od taťky nikdy. Od mamky mně to nevadilo. Taťka byl ten, který se nás vždy zastával a vše povolil. ;)

Šarlota4
Extra třída :D 10788 příspěvků 08.03.19 18:56

Dcera je mala a na zadek jednou za uherak dostane, ale to uz musi byt. Pres hlavu mi to prijde ponizujici. Dostala jsem parkrat od mamky facku, ale zpetne ji to nemam za zle. Delala jsem furt strasny ksichty a ofuky se vsim. Bylo to parkrat a nedivim se, musela jsem ji brutalne vytacet :lol: . Vsichni byli idioti jen ja nejchytrejsi.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 08.03.19 18:59

Facky, pohlavky nikdy. Přijde mi to už moc a i to dítě to musí strašně mrzet když dostane takhle po hlavě, tváři. Max na zadek a to jednou za uherak :)

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 08.03.19 18:59

U nás se nikdy, ale nikdy nefackovalo. Babička na žádné vnouče nevztáhla ruku, ale byly jsme podle mě hodné děti. Asi by mě dítě muselo vytočit úplně do nepříčetna, aby mi ulétla ruka.

kvaček
Extra třída :D 13861 příspěvků 08.03.19 19:00

@yasmine5 tak já si myslím, že ho to má mrzet, pokud na mámu třeba ječí že je kráva a nebo, že je socka.. :nevim:
Jámám kluka 10 let, opravdunedostává, ale co vidím, ty děti v 11 a výš, co dokážou rodičům do očí vyječet, tak se fakt nedivím, že i ti co nikdy neplácli, tak prostě tu facku dají..

tininas
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 08.03.19 19:02
@Anonymní píše:
Ahoj,
Otázku už jsem položila v názvu. Tima většíma dětma myslím tak od věku 8 a víc. Tak kolikrát vám ulítla ruka?
Mně osobne se to nelíbí, davat rány přes obličej, ale,,pohlavek " jsem už dala (bylo to spíš, že jsem synovi rozcuchla vlasy a skonila mu hlavu)

Já si pamatuju, jak jsem dostala první facky od taty když mi bylo 8 let a to mi dal během tak 30 sekund 5 pořadných facek, protože jsem na něho byla držkatá a pak jsem ještě dostala od něho asi v 11, protože jsem nechtěla jíst večeři..a zhoršilo to vztah mezi mou a otcem..Vždycky jsem chtěla být,,tatínkova princezna" a opravdu jsem záviděla všem holcickam, který melz tak zvane TÁTU SNŮ, který by pro ně udělal vše na světě a trochu je,,rozmazloval"

Můj táta je cholerik, ted je ve vězení, protože mje mamka kvůli němu zažívala domací násilí, byla kvůli tomu 4 krat na operaci..Táta se proste nedokaž vyrovnat s jeho frustrací.(prosím o zachování anonymu, tohle je pro mě citlivé téma)..proto si mslím, že by chlap vubec nemel uhodit dceru…

Byla bych rada, kdybyste mi sem napsali vaše vyjadřeni na toto téma, proste pohlavek/facka u pubertáka

Ahoj.

Jsem proti fackování/pohlavkování dětí. Do hlavy prostě ne.

Z logiky věci. :) Když člověk upadne na hlavu (v jakémkoli věku), tak se vždy předpokládá průšvih (zranění, či dokonce úmrtí). Snad každá mamka to zná. Jedna z největších můr většiny matek je, že dítě upadne na hlavičku. Dokonce uživatelka Pudloslava této problematice zasvětila celý svůj profil. :) No a pak budu vědomě mlátit svého potomka? To bych musela být fakt padlá na hlavu, abych ohrozila jeho/její mentální vývoj.

No a to jsem psala o fyzických indispozicích, které bití může způsobit. Ty sama, zakladatelko, máš zkušenosti, že fackování může zanechat i psychické následky, viz Tvůj vztah s otcem.

Edit: Takže fakt nevidím žádná pozitiva tohoto výchovného prostředku.

Příspěvek upraven 08.03.19 v 19:07

blobfish
Závislačka 4696 příspěvků 08.03.19 19:04
@kvaček píše:
Neteř ve 13 řekla,nebo spíš ječela, švagrové do očí, že se obléká jak socka, že by byla radši kdyby její mám a byla - teta, její sestra, protože se umí oblékat ne jak ona.. Švagrová popré za život dala holce facku..

No, tak to si určitě neteř hned začala myslet, jak je její máma skvělá 8o

Ne, fyzické tresty se mi příčí na jakkoli starých dětech a kdybych svoje dítě ponížila fackou, měla bych pak chuť nafackovat sobě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 19:05

ne, bolela by mě ruka. Dávám tresty-domácí práce, zákaz televize atd. :srdce:

kvaček
Extra třída :D 13861 příspěvků 08.03.19 19:06

@blobfish a co když dítě ponižuej tobe a ječí na tebe na veřejnosti opakovaně..nebo jak byste to řešila.. Dítě vám nadáva, směje, ale vy se bojíte, aby nemělo nějaké ujmu??? Jánaštěstí zatím mám 10 letého a modlím se, abych nidky toto řešit nemusela
Ne dostala facku, a když přijela k babičce, a ta ji řekla, že se tam k mámě chovat neměla, tak se mámě omluvila!! ne vždy je to na ujmu dítěti chudáčka
zajímalo by mě, jak by to kdo řtešil, takovou třeba drzou dceru, která neříká jenom, že něco nechce, ale začne vás urážet, a řvát po vás na veřejnosti a vy, odpodíváte , a ona ječí, že prostě jste horzná, že to nekoupíte, že jste jak socka a ječí..
A situace se opakuje s tím,ž e jste trapka apod..

Příspěvek upraven 08.03.19 v 19:11

Šarlota4
Extra třída :D 10788 příspěvků 08.03.19 19:11

Ja si myslim, ze dost deti v urcitem veku zajima jen pozlatko. Svoji mamku jsem vzdycky milovala na max., ale v obdobi nastupujici puberty jsem si rikala, ze by bylo fajn mit za mamu jednu z jejich kamaradek - hezka, vzdycky nastajlovana, dobre oblecena. V tomhle veku nechteji byt deti pred vrstevniky za “socky” a chtej, aby jim rodice delali vizitku v tomto pripade i takovy pro dite nesmysl jako “hezka mama”. No zpetne si pekne nadavam, jak jsem byla hloupa. Mamky “kamoska” byla nejvetsi krava of the world. Dnes ma pro me hodnotu hlavne zdrava, uzasna, vnitrne dokonala, hodna mama. :srdce: i po tech letech bych si za to mysleni nafackovala sama.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama