Falešný porod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
537
18.8.14 09:51

Falešný porod

Ahoj, to čekání na porod mě asi zabije. Včera jsem měla bolesti od 21 hod po 10 minutách. Teplá voda nezabírala, nezamouřila jsem ani oko a kroutila jsem se bolestí. Bolesti se ovšem nestupňovaly byly pořád stejné po 10 minutách cca 45 vteřin. Byla jsem rozhodnutá vydržet do rána a pak jet do porodnice. POstupně se přidal pocit na zvracení a průjem. V 5 ráno jsem zburcovala babičku na hlídaní starší dcery. Když vše bylo zařízené bolesti zmizely. Jak je to možné? Byla jsem si jistá že to bude ono. Ted tu sedím nevyspaná a kontrakce nikde. Jsem ráda, že jsem nejela zbytečně, ale už mě unavuje ta nejistota a to jsem si myslela, že jako druhorodička vše poznám. Je možné že se mi to ještě rozběhne? Že by byla jen pauza? Nemáte zkušenosti? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16365
18.8.14 09:54

@Niki91 posliky no stane se. Rozjet se porod muze a nemusi, ale to je ti jasne.
Kdy mas termin a jak to slo poprve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14935
18.8.14 09:55

@Niki91 a mimi v pohodě..hýbe se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892

@Niki91 Já zkušenosti nemám, ale moje máti rodila třikrát a tvrdí, že to pořádně nepoznala ani jednou.
Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441

@Niki91 buď ráda, že se aspoň něco děje.. kolik tt jsi? Já nemám ani náznak, prostě nic.. Jinak jo, rozjet se to klidně může, nebo to byly jen poslíčci.. těžko říct..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20519
18.8.14 09:57

Zkušenosti s pozastavenými porody, Jo, dvakrát. V obou případech to skončilo sekcí. Ale už jsem byla ve špitále a právě hotová z těch (prý) falešných kontrakcí. nevím, jestli by se to po zastavení opět rozběhlo, jestli to bylo stresem v porodnici, kdo ví. Poprvé se junior ale už začal dusit, podruhé jsem byla strachem bez sebe, že se bude zase scénář opakovat (ale hlavně taky ty byť falešné, ale porodní bolesti trvaly už 15 hodin) a sekci jsem si prakticky vynutila už v 34 tt. Říká se ale, že žena by měla poslouchat své tělo, ne to, co diktuje PA, doktoři a už vůbec ne nějaké tabulky. Tak kdoví. Sleduj se a uvidíš. Tvoje tělo snad ví, co dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
18.8.14 10:21

@Emilie Kdybych měla dát na sebe, řeknu 100% že rodím :-D @martina.se jsem 39tt.. ráda jsem ale nesnášim tu nejistotu kdyby bylo po mén mám doma CTG a pak bych jela na jistotu mám to celkem dálku a nejsme otočrni takže mám strach z domácího porodu @Malike mimi se hýbe a je mi pořád zle, prostě nejsem absolutně ve své kůži ale stím jet do porodnice nemůžu :-D jdu zkusit vanu třeba se něco bude dít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
18.8.14 10:22

@Niki91 mládě je KP, jo? pak bych asi vyrazila :think: potom obavy chápu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
18.8.14 10:26

@martina.se No jo kdybych měla bolesti tak neváhám ale ty se vytratily..to je situace :-D ráda bych stihla císaře ale zase tam nemusím být týden předem :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
18.8.14 10:27
@Niki91 píše:
@martina.se No jo kdybych měla bolesti tak neváhám ale ty se vytratily..to je situace :-D ráda bych stihla císaře ale zase tam nemusím být týden předem :-D

pokud to máš fakt na císaře, tak bych tam zajela i tak :think: :mrgreen: nebo jednodužší je zavolat, poptat se :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
18.8.14 10:28

Tohle jsem měla tři noci, vždy když jsem se začla ráno hýbat bolesti zmizely. Po třetí noci jsem nevydržela a jela do porodnice a nález otevřená na 7. Pak už to bylo rychlé. Vydrž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
18.8.14 10:29

Mi se veškeré bolesti ztratily když jsem byla na 5cm :nevim: nakonec to skončilo císařem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
18.8.14 10:31

@Vrtul bože to zní hrozně po třech probdělých nocích bych asi rodit nemohla :-D ale tak já teda budu čekat a uvidíme @martina.se jdu zavolat na gyndu a uvidíme co mi řeknou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4622
18.8.14 10:34

Zavolej svému gynekologovi a poptej se. Pokud je dítě KP, pak bych nenechala nic náhodě a alespoň se informovala, popřípadě raději jela do porodnice. Držím palečky, ať se porod rozjede a bude rychlý a mimi zdravé. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
18.8.14 10:34

@Niki91 no právě, v noci jsem řvala bolestí, kontrakce nijak pravidelné. Chlap v čudu a doma akční syn 1,5! Jela jsem tam s tím že doufám že už si mě tam nechaj protože doma už jsem to nezvládala. Pokud máš jít ale na CS tak bych jela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat