Fantom opery - kdo byl v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martikax
Kecalka 109 příspěvků 11.11.18 14:53
Fantom opery - kdo byl v Praze?

Poprosím o radu, chtěla bych jít se skoro 5letou dcerou. Fantoma zná dobře, film viděla několikrát, hudbu miluje, hrávám jí to i na klavír, skladby zná všechny. Nebudem tam za exoty s takto malým dítětem?:) nejsou scény až příliš hororové (i když se bojí ráda: ) ). Moc díky za jakýkoliv postřeh! :srdce:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 11.11.18 15:01

Za exoty budeš. Mne to přišlo utahane a dlouhé, bála bych se, ze takhle male dítě nevydrží byt tak dlouho potichu a v klidu. Hororové mi to nepřišlo

Meily
Kecalka 257 příspěvků 11.11.18 17:44

Záleží jak malá vydrží skoro 3 hod… Teda je tam myslím přestávka, ale je to dlouhé. Jinak líbit by se jí to mohlo, když něco uvidí - přece jen to chce asi pro tak malé dítě sedět blíž, aby byla víc vtáhlá do děje. Jinak Fantom Opery je úžasný, byla jsem a odnášela jsem si nezapomenutelný zážitek.

pukacu
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 11.11.18 18:00

Záleží, jestli vydrží tak dlouho sedět a dívat se. Každé dítě je jiné. Viděla jsem tam děti tak osmileté. Pokud má ráda hudbu i film, asi bych ji na tvém místě vzala. Bude mít zážitek.

martikax
Kecalka 109 příspěvků 11.11.18 18:21

Vydrží,zvlášť když se těší a ví co čekat..místa máme vepředu..když nebude bavit tak po přestávce půjdem no..ani by mě nenapadlo to řešit,ale když jsem se zmínila před několila známýma,hrozně se divili,že ji takhle malou chci vzít..že to není pro děti :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 11.11.18 18:23

@martikax no to mají pravdu. Ten příběh není zrovna dětský. Ale ona to asi ještě vidí jinak než my. Upřímně já bych par let pockala, podle mne je na to malá

martikax
Kecalka 109 příspěvků 11.11.18 18:31

Njn,ale příběh zná a líbí se jí hlavně ta hudba..film vydržela několikrát celý.Je taková celkově napřed oproti vrstevníkům.jen mám obavy,aby to nebylo příliš hororové třeba,ale to jste psali,že nee :)

martikax
Kecalka 109 příspěvků 11.11.18 18:33
@pukacu píše:
Záleží, jestli vydrží tak dlouho sedět a dívat se. Každé dítě je jiné. Viděla jsem tam děti tak osmileté. Pokud má ráda hudbu i film, asi bych ji na tvém místě vzala. Bude mít zážitek.

Taky si myslím,že zážitek!a snad si to užijem obě :D

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 11.11.18 18:59

Hororové to tak moc není, aby se bála. Určitě si to užijete ;-). My jsme byli v Národním i se ctyrletym a taky to zvládl v pohode.

martikax
Kecalka 109 příspěvků 11.11.18 19:01
@AnastazieB píše:
Hororové to tak moc není, aby se bála. Určitě si to užijete ;-). My jsme byli v Národním i se ctyrletym a taky to zvládl v pohode.
:potlesk: :srdce: super!
Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4421 příspěvků 3 inzeráty 12.11.18 07:49

@martikax když viděla film, a líbil se jí, tak to dá určitě, hororové to není vůbec, a je to moc krásné, vtáhne ji to do děje, jsou tam krásné kostýmy a celé je to moc hezké
moje teta, která má klaustrofobii v kinech a divadlech, na tom byla už 3× a to jsme cca 300 km od Prahy
přeji krásný zážitek tobě i holčičce

martikax
Kecalka 109 příspěvků 12.11.18 08:52
@stinga píše:
@martikax když viděla film, a líbil se jí, tak to dá určitě, hororové to není vůbec, a je to moc krásné, vtáhne ji to do děje, jsou tam krásné kostýmy a celé je to moc hezké
moje teta, která má klaustrofobii v kinech a divadlech, na tom byla už 3× a to jsme cca 300 km od Prahy
přeji krásný zážitek tobě i holčičce
:potlesk: :potlesk: :mrgreen: :mrgreen: děkujeme moc!! :srdce:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >