Fare bare sandálky na léto

• Fotoalbum (8)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
69
18.5.22 13:24

Fare bare sandálky na léto

Holky, máte některá zkušenost s těmito sandálky? Nepoti se v nich dětem nozka, když jsou kožené? Případně je možné, aby v nich prcek chodil na boso? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1986
18.5.22 13:45

Za mě tohle nejsou sandále, ale tenisky s pár dírkama a moje dítě by se v tom uvařilo. A být bosky v kožené botě - to nebude pohodlné. Bohužel je to problém, že v barefoot je výběr sandálů strašně omezený :? Kor když má dítě nohu tvarově ploutvičku s dominantním palcem (na kterou i tyhle Fare jsou). Já letos objednala dětem na zkoušku z amazonu - jediné boty, co splnily všechny moje požadavky, co na sandále mám :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
18.5.22 13:51

V kožených na bojovat určitě ne, fuj. A bude v tom vedro, vždyť to nemá skoro žádné díry, to jsou spíš tenisky než sandále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
18.5.22 14:05

Zrovna tohle úplně nepobírám - do veder je to strašně uzavřené, do chladna tam zas dírami padají kamínky, prostě nevýhody obou typů obuvi :-D Do ne extra moc veder bych koupila obyč tenké plátěnky (Fare bare dělá slušné a ne extra drahé) a do veder výrazně děravější boty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
18.5.22 14:18

@Domina19
Synovi také sedí Fare, ale nakonec jsme po návštěvě prodejny vzali jiný model (odkaz níže, e-shop ale neznam). Tyhle, na které se ptáš, jsou opravdu málo vzdušné a vařila by se v nich noha.

Syn a těch svých běhá jako v ponožkách, tak bosky a jsou v pohodě.

Sandalky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
18.5.22 19:48

@vedma007 @e Marry @ugluk @Midaku nojo holky, jenže o já potřebuju sandále na číslo 22 na rozměr nohy 13,7 a šířku minimálně 6,2cm tak vůbec netuším kde ty sandále sebrat. Ale jo, jsem s vámi za jedno, že to je na prd a jako sandále skoro nemožné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
18.5.22 20:45

@Domina19 potřebuješ nutně sandálky? Mé dítko mělo loni touhle dobou ve vel. 22 tyhle tenisky: https://www.fare.cz/…1451/produkt a byly hezky vzdušné. Střídalo to s chůzí naboso, kde se dalo. A noha pak hodně rychle skočila a od té vel. 23 už byl celkem výběr. Jinak pozor, Fare má to číslování posunuté, takže na vaši nožku by ta 22 měla být OK, ale kdybys koukala po jiných značkách, tak mé dítě by potřebovalo o číslo-dvě větší. Máš možnost jít do nějaké kamenné prodejny? Protože zvlášť u těchhle malých nožiček je to fakt hodně moc o zkoušení, kolikrát to „na papíru“ vypadá jinak než v reálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20452
18.5.22 20:48

Fare nema sandale, ale polobotky s dvěma dírama :mrgreen:

syn první leto odchodil prostě bosky

zkus bazarovy feelmaxy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
18.5.22 21:03

@Domina19 Je pravda, že syn má 14,2×6,2 a 23 sedí akorát. Vlastně všechny Fare (celorocky, platěnky i sandalky) má 23. To by na vás byl už moc velký nadmerek.

Mrkni se na Facebook na skupinu Barefoot nejen pro děti- ČR/SR, tam suprove pořadí. Dávala jsem na zeď fotku nohy, obkresu chodila a rozměry a zkušenější maminky poradily značky i modely boticek.

Fakt skvěle pomůžou.

Stejně jsme nakonec kupovali v kamenne prodejně, ale šla jsem tam už zlehka vyskolena a věděla jsem, po čem koukat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.5.22 12:46

@e Marry Jo, já vím, že každá značka má jiné číslování. Nedávno jsme byli pro celorocky baby bare a nabízela nám buď ty a nebo fare, tak jsem usoudila, že by nám mohli padnout. Teď mě to ale štve, když vidím, jak píšete že se v tom stejně bude pařit noha. Nojo, zase jsem dřív objednala než přemýšlela. Asi je hned rovnou vrátím, až dorazí. 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.5.22 12:47

@debra.morgan Tak to mám dost, hlavně, že u toho píši sandále. Nicméně nemůžu dát takovému prckovi vyloženě sandále se svema pásky, ale jsem Teda zklamaná. Proč na tom vůbec dělají díry 😅 teda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.5.22 12:48

@e Marry tyhle dělají až od čísla 23,coz by bylo obří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
20.5.22 08:19

@Domina19 A tak co zkusit ty baby bare? Oni je někde mají pojmenované jako „bačkory“, ale jsou to sandále a pro tyhle prcky podle mě ideálka. Vel. 22 má 145×65, takže rozměrově ideálka.
https://www.littleshoes.cz/…ine-sandals/?…

anebo Ef by ještě měly vyhovovat na šířku
https://www.boty-detske.cz/…ra/8785.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20452
20.5.22 09:07

A pro sebe už bf sandaly máte koupený? Já letos nemůžu nic vybrat. Asi budu chodit bosa. Mám z loňska jen jedny huarache a chtěla jsem něco lepšího a nic moc jsem nevybrala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
20.5.22 10:24

@debra.morgan Ne, mě se pořádně letos nic nelíbí. 😆 A když už jo, tak jsou hrozně široké. Nicméně z loňska žádné nemám. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat