FB skupina pro maminky

4
29.8.20 14:53

FB skupina pro maminky

Ahojky, jelikož vím z vlastní zkušenosti, že je potřeba se nějak odreagovat a motivovat, tak jsem založila FB skupinku, kde bych chtěla, aby se maminky vzájemně podporovaly a motivovaly. Myslím si, že skupinek, kde se maminky mezi sebou hádají atd. je dost, ale těch motivujících je málo. Pokud jsi pozitivní a chceš se přidat, tak jsi srdečně zvaná do skupinky eve4moms. Těšíme se na tebe ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20596
29.8.20 15:04

Hele, fakt mas pocit, ze to patri zrovna sem? :mrgreen: Na konkurenci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15397
29.8.20 15:05

Já bych tam byla prd platná. Jaká budou témata? Admin tam asi bude mít hodně práce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.8.20 15:06

@mroe tak toto je fórum, ne FB skupina… A pokud to bude admimum vadit, klidně to můžou smazat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20596
29.8.20 15:09
@Surikam píše:
@mroe tak toto je fórum, ne FB skupina… A pokud to bude admimum vadit, klidně to můžou smazat :)

a neda se to brat jako reklama? Propagujes konkurenci, jestli je to forum, nebo cokoli jineho by mi jako provozovateli tohoto webu asi bylo fuk a moc by se mi to asi nelibilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.8.20 15:15

@mroe já bych to jako reklamu nebrala, ale jak říkám, klidně ať to admini smažou… Můžeš to klidně i nahlásit. Uvidí se, jestli jim to bude vadit. Jak píšu výš. Je to skupinka pro pozitivní lidi, která má motivovat. Není to fórum či cokoliv jiného, kde se lidi napadají a hledají vzájemně na sobě chyby :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15397
29.8.20 15:19

@mroe ty se taky nehlaš :P :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20596
29.8.20 15:26
@Surikam píše:
@mroe já bych to jako reklamu nebrala, ale jak říkám, klidně ať to admini smažou… Můžeš to klidně i nahlásit. Uvidí se, jestli jim to bude vadit. Jak píšu výš. Je to skupinka pro pozitivní lidi, která má motivovat. Není to fórum či cokoliv jiného, kde se lidi napadají a hledají vzájemně na sobě chyby :nevim:

Tak ted jsi to o moc vylepsila… takove hodnoceni by se mi libilo jeste o hodne vic… :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20596
29.8.20 15:28
@Bubla Bůčková píše:
@mroe ty se taky nehlaš :P :lol:

no, vypadam, ze jsem to snad mela v umyslu? :mrgreen:
Mne se tohle hrozne libi, tak at si zalozi skupinku, ci co, ale propagovat ji tady? Proc? Kdyz tu nekdo nebude spokojen, tak si je snad najde sam, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23091
29.8.20 16:16
@Surikam píše:
Ahojky, jelikož vím z vlastní zkušenosti, že je potřeba se nějak odreagovat a motivovat, tak jsem založila FB skupinku, kde bych chtěla, aby se maminky vzájemně podporovaly a motivovaly. Myslím si, že skupinek, kde se maminky mezi sebou hádají atd. je dost, ale těch motivujících je málo. Pokud jsi pozitivní a chceš se přidat, tak jsi srdečně zvaná do skupinky eve4moms. Těšíme se na tebe ????

Tak jestli to není veřejný profil, ale soukromá skupina, tak se ti nikdo nepřidá, protože ji ani nenajde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
29.8.20 16:36

@mroe možná je rozdíl v tom, jak tohle každá vnímáme. Ty to bereš po svém a já taky. Nepotřebuji se s nikým dohadovat, jestli má ten či onen pravdu. Popravdě jsem nečekala, že to někomu může vadit. Jestli je ti to proti srsti, jak se říká, klidně to smažu, ale nevím jestli to jde, popřípadě jak se to dělá, nikde tlačítko odstranit nevidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama