FertilityBlend, pomohl?

26.10.19 08:36

FertilityBlend, pomohl?

Ahoj, objednala jsem si z internetu přípravek FertilityBlend. Snažíme se druhý měsíc a teď už vím, že to zas nevyšlo. Nehroutim se z toho, ale chci udělat vše pro to, aby to vyšlo. Měla jsem již 2× biochemické v době, kdy jsme se o otěhotnění nesnažili. Otěhotněla jsem v podstate vždy, když nám to ujelo. A teď, když člověk chce, tak to najednou nejde hned ???????? chci se zeptat, komu ten přípravek pomohl a zadařilo se? A za jak dlouho? Četla jsem k tomu i klinickou studii a vypadá to docela slušně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.10.19 09:55

Ahojky.. my zkoušeli a nezabral.. je pravda, že jsme brali 2 měsíce ale já musela vysadit protože jsem měla každý den průjem :( držím palečky at se zadaří :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
650
26.10.19 10:15

U mě první těhu po 10 měsících snažení bez nějaké podpory čímkoliv (neměřila jsem baz. teplotu, neřešila ovu testy, nejedla podpůrné vitamíny, sex cca ob den). Prostě nechtěla jsem se nechat semlít psychicky. Pak následoval potrat, takže podruhé jsem to už podpořit chtěla. Pořídila jsem Fertility Blend a druhý měsíc snažení jsem otěhotněla. Nutno ale říct, že jsem měla od doktora UZ „předpovězenou“ ovulaci - v podstatě z náhodné kontroly - zrovna v tom cyklu, a protože je fakt dobrý, trefil plodné dny se švýcarskou přesností. Takže si nemyslím, že to byla zásluha FB. Opět potrat (to samozřejmě s FB nesouvisí, jde o genetiku) a nakonce jsem otěhotněla omylem v cyklu, v kterém jsme se nesnažili vůbec, bez medikamentů atd. Za mě ti to nemůže ublížit (obsahuje třeba tu tlik doporučovanou kys. listovou), a může fungovat i jako taková vzpruha podle hesla „věř a víra tvá tě uzdraví“ :lol: Ale za mě: Když to má vyjít, vyjde to. Když ne, nevyjde. Dva měsíce nejsou žádná doba, nenech si ty snahy přerůst přes hlavu. Jinak to nepůjde už vůbec. Biochemické hoď také za hlavu, to má za sebou asi každá, jen 99% o tom neví. I z hlediska doktorů to nic nevypovídá. Držím palce, ať se brzy zadaří, ale moje rada je: nech tomu tak půl roku volný průběh, nebádej nad „léky“ atd. To už si spíš hlídej ovulaci. Ber listovku, třeba formou tohoto přípravku FB, ale nestresuj se. Píšeš, že ne, ale přeci jen ten obrat „už zas vím, že to nevyšlo“, už o dvou měsících hledáš vitamíny… atd. Průměr je půl roku snažení, běžný je rok, i u zdravých párů. Ať to brzy klapne :mavam: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 17:11

@Mutlice Děkuji za tvůj příspěvek. Je pravda, že sama cítím, že musím zpomalit trochu a přestat nad tím tak přemýšlet a řešit to. Jen je kolem teď tolik páru těhotných a s dětmi, tak se tomu moc nejde ubránit. Do toho jsme měli před 2 měsíci svatbu a každý se mě už pta, jestli jsem těhotná apod. Takže i menší tlak z okolí. Ale chce to vážně asi více psychické pohody. Zkusím se na to tak neupínat. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
27.10.19 16:24
@Erika567 píše:
@Mutlice Děkuji za tvůj příspěvek. Je pravda, že sama cítím, že musím zpomalit trochu a přestat nad tím tak přemýšlet a řešit to. Jen je kolem teď tolik páru těhotných a s dětmi, tak se tomu moc nejde ubránit. Do toho jsme měli před 2 měsíci svatbu a každý se mě už pta, jestli jsem těhotná apod. Takže i menší tlak z okolí. Ale chce to vážně asi více psychické pohody. Zkusím se na to tak neupínat. :palec:

Znám to, je to hodně těžké, také když jsme se snažili, začala jsem víc vnímat v okolí kočárky, bříška, nebo v médiích mi přislo, že neustále oznamují, která „celebrita“ čeká mimčo. Tlak okolí je nepříjemný, ten znám jen ze strany tchýně, jinak nějak všichni věděli, že to neoddalujeme schválně a tiše nám drželi palce. Drž se, a opravdu snaž se žít stejně jako před začátkem snažení, to znamená dělej vše, jak jsi zvyklá, plánuj vše, jako kdybyste se o mimčo nepokoušeli, plány se pak té radostné novině dají vždycky uzpůsobit. Je to těžké, ale je dobré se neupínat. a hlavně ne tak brzy, pár měsíců není nic. Nedávno jsem to tady psala do jiné diskuze, že člověk bohužel předem neví, jak dlouho bude snažení trvat, zda to půjde, zda nepřijdou problémy, potrat atd. A když je ženská už jakoby psychicky našponovaná v začátku, a nakonec přijdou překážky, které nechtěla, nečekala, ještě mnohem hůř se s tím rovná. Přeji ti, ať se zadaří co nejdříve a máš brzy zdravé miminko! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama