Fertimed IUI pro single ženy

Anonymní
12.6.20 09:32

Fertimed IUI pro singl ženy

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o sdílení informací, zkušeností s centrem Fertimed v Olomouci. Jsem svobodná, 36 let a vhodného partnera, nebo spíš takového co by stejně jako já toužil po miminku, jsem stále nepotkala. Rozhodla jsem se mít miminko sama. Máte tedy některá stejne zkušenosti. Moc by mi to pomohlo. Předem moc děkuji za odpovědi, a prosím ty, co mi chtějí radit ať to nedělám, a dal hledám partnera, ať si to nechají pro sebe, děkuji 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3456
12.6.20 09:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o sdílení informací, zkušeností s centrem Fertimed v Olomouci. Jsem svobodná, 36 let a vhodného partnera, nebo spíš takového co by stejně jako já toužil po miminku, jsem stále nepotkala. Rozhodla jsem se mít miminko sama. Máte tedy některá stejne zkušenosti. Moc by mi to pomohlo. Předem moc děkuji za odpovědi, a prosím ty, co mi chtějí radit ať to nedělám, a dal hledám partnera, ať si to nechají pro sebe, děkuji 8)

Obavam se, ze legalne to nejde…zakony urcite nepodporuji umele oplodneni u samozivitelek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15786
12.6.20 09:39

Legálně to nejde. Bez partnera nelze iui ani ivf podstoupit. Buď budeš muset vyjet za hranice nebo si vysledovat ovulaci a ve vhodnou dobu sbalit “dárce” někde na diskotéce. I tady najdeš v diskuzích nabídky “ dárců” pro osamělé ženy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
12.6.20 09:41
@Janli píše:
Legálně to nejde. Bez partnera nelze iui ani ivf podstoupit. Buď budeš muset vyjet za hranice nebo si vysledovat ovulaci a ve vhodnou dobu sbalit “dárce” někde na diskotéce. I tady najdeš v diskuzích nabídky “ dárců” pro osamělé ženy.
tohle všechno samozřejmě vím, proto se v otázce ptám na vaše zkušenosti ne na to co si o tom myslíte jako laik který s tím nemá vlastni zkušenost.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14560
12.6.20 09:42

@lilith1 @Janli Oni mají nasmlouvanou spolupráci snad někde na Ukrajině nebo kde, takže předpokládám, že jim nastaví léčbu, ve vhodný termín ženy naskládají do autobusu a vyvezou za hranice. Po zákroku se všechny zase kodrcají zpátky do ČR a hladí si u toho bříška… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26380
12.6.20 09:45

Jisté ženy to řeší jako ve filmu Perfect days.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15786
12.6.20 09:54
@Elsana píše:
tohle všechno samozřejmě vím, proto se v otázce ptám na vaše zkušenosti ne na to co si o tom myslíte jako laik který s tím nemá vlastni zkušenost.

Já ti taky nepsala, co si o tom myslím, ale jak to funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
12.6.20 10:23

Žádné centrum asist. reprodukce Vám IUI neudělá jako svobodné ženě. Protože manžel/partner dává souhlas, že dítě počaté touto cestou bude právně jeho. Ošetřuje se tak právo dítěte na to, mít oba rodiče. Takže pokud chcete mít dítě sama musíte použít tradiční metody, jak bylo psáno výše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3286
12.6.20 10:48

Nebo vzhledem k veku zamrazit vajicka a pouzit, az se objevi ten pravy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14560
12.6.20 12:19

@Eliska.Opl Proto píše o Olomouci, kde to zajišťují ve spolupráci se zahraničím. Děsivé, ale kde je poptávka,… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14560
12.6.20 12:21
@Toluma píše:
Nebo vzhledem k veku zamrazit vajicka a pouzit, az se objevi ten pravy

Bohužel to už je právě vzhledem k věku lepší ta inseminace letos než mrazit už tak poměrně stará vajíčka a tělo ještě nechat o pár let zestárnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3456
12.6.20 12:31
@Litta píše:
@lilith1 @Janli Oni mají nasmlouvanou spolupráci snad někde na Ukrajině nebo kde, takže předpokládám, že jim nastaví léčbu, ve vhodný termín ženy naskládají do autobusu a vyvezou za hranice. Po zákroku se všechny zase kodrcají zpátky do ČR a hladí si u toho bříška… 8)

Hezke..ale o trochu lepsi, nez thajky a ukrajinky slouzici jako inkubatory..kdyz ani vajicko nebo spermie neni"rodicu" protoze to oba maji spatne..to je to dite fakt jak skladacka - zbozi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14560
12.6.20 12:33

@lilith1 Tjn, to je fakt extrém. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
12.6.20 13:13

@Litta To ani nevím o tom Olomouci… :( Já celkově k tématu nemám iluzi o tom, že x žen vychovává v reálu dítě samo - otec je opustí, nedejbůh zemře, atd. Ale myslím, že prostě každý z nás má mít to primární právo mít a znát oba rodiče. Samozřejmě pokud z nějakého důvodu dojde k odcizení či absenci jednoho z rodičů je to hrozně smutné a dítě to tak jako tak poznamená. Ale plánovat od začátku to - mít dítě sama, tomu já nerozumím. Já myslím, že vždycky je zapotřebí vidět obě strany - takže nejen já mám právo mít dítě, ale také dítě má nějaká práva. Ještě bych poznamenala že já sama se snažím o dítě již velmi dlouhou dobu a vím, jak je frustrující toužit po miminku a nemoci ho mít. Ale pokud bych neměla fungující manželský (nebo partnerský) vztah, do něčeho takového bych nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
19.6.20 15:04

Příroda žene singlovky za dítětem. I kdyby nějak dítě jako nezbytnou hračku získaly samy bude dítěti scházet při výchově mužský vzor, dítě je tím poškozené. Nebude dostatečně socializované. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama