Ivf červen 2020

Anonymní
4.6.20 17:15

Ivf červen 2020

Dobrý den je mi letos 37 má dvě děti s předchozích vztahu přirozenou cestou bez problémů a teď chceme s přítelem miminko které se nedaří první ivf nevyšlo tak jdu letos v červnu na druhé ivf máte některá takový příběh budu mít vyšší dávky stimulace povedlo se někomu nebo využili jste novinku fertile plus chip my do toho jdeme

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2577
5.6.20 19:30

Ahoj v létě mně bude 40 a chystám se na IVF. V po jsi du pro léky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2577
5.6.20 19:31

A ano očekávám větší dávky stimulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 19:34
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi letos 37 má dvě děti s předchozích vztahu přirozenou cestou bez problémů a teď chceme s přítelem miminko které se nedaří první ivf nevyšlo tak jdu letos v červnu na druhé ivf máte některá takový příběh budu mít vyšší dávky stimulace povedlo se někomu nebo využili jste novinku fertile plus chip my do toho jdeme

To je sorting na spermie? Jak musi pres prekazky? Pokud ano, taky to budeme mit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 20:29

Jsem zvědavá u mně jak mi pomohou vyšší dávky stimulace

• Nahlásit
  • Citovat
2577
5.6.20 20:51

Já taky. A hlavně, co mi vůbec předepíšou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
6.6.20 19:13

Zdravím, je mi 32, děti nemám, mám za sebou 1 neúspěšné IVF (ET opožděného embrya a k zamrazení nic) a dnes začínám stimulovat na druhý pokus, jsem z toho na dost nervózní :see_no_evil:
Měla jsem 27 vajíček, ale většina se rozpadla a další se přestalo ve 3. dni vyvíjet, takže mi teď dali jiný stimulační lék a vyšší dávku…
A co je to Fertily plus Chip?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 21:27

@sharkac tak si ho najdi na internetu pod názvem Fertile plus chip je o něm napsáno co to je je to novinka u umělého oplodnění

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.20 20:19
@Anonymní píše:
@sharkac tak si ho najdi na internetu pod názvem Fertile plus chip je o něm napsáno co to je je to novinka u umělého oplodnění

No tak mohla jsi to i vysvětlit. Já to tedy znám jako Microfluid sperm sorting, a ano budeme dávat

• Nahlásit
  • Citovat
2577
10.6.20 20:26

Ahojda holky, zdravím… dnes jsem to dostala a zítra začínám stimulovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
12.6.20 22:06

Zdravím, doufám že nevadí že se přidám k vám, teďka prožívám skoro to samé jako vy akorát mě dnes už odebíraly oocyty. Tak s toho mám takové smíšené pocity a doufám že to dobře dopadne. I když já osobně to moc nadějne nevidím. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
13.6.20 21:35

@petra999 buďte v pohodě sem o 10 let mladší a budu píchat 300iu úplně mám z toho hrůzu :syringe: :sweat:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
14.6.20 15:15

@petra999 buďte v pohodě jde jen o tu první injekci pak už to jde. Nebo tedy aspoň mě to zas tak hrozný problém nedělalo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LBL
2159
14.6.20 21:40

Dobry vecer, nas (snad) take ceka 1.IVF tento mesic, cekame na schvaleni pojistovnou. Vysledky u nas vse ok. Jsme pouze po 2 mimodeloznich tehotenstvich bez vejcovodu. U obou zjistena pricina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
15.6.20 14:51

Ahoj holky stimuluje někdo menopurem a decapeptylem? Jak se cítíte? :wink: Užívání obou léků od 2dc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama