UNICA - spermie od dárce

Anonymní
21.5.20 15:16

UNICA - spermie od dárce

Ahoj holky,
dovolte mi prosím dnes anonym - pro nás velmi citlivé téma.
Bohužel jsme se dostali do fáze, kdy víme, že partner má azoospermii - androlog, ani urolog příčinu nezjistili a doporučili nám IVF s darovanými spermie.

Docházíme do UNICI a můj dotaz zní:
jaké všechny informace se o dárci dozvíte?

Samozřejmě jsme si vědomi, že dárcovství je anonymní a dostupné jsou především informace jako barva očí/vlasů/stavba těla/krevní skupina/vzdělání.
Avšak dívali jsme se s partnerem i na SpermoBanku v Olomouci a ti ten profil dárce mají takový podrobnější - uvádí třeba, že dárce má třeba technické vlohy, jakou má rád hudbu a také slovní hodnocení ze strany banky „velmi komunikativní, usměvavý“.
Je mi to takové „bližší“ vědět něco víc.. Já vím, asi je to zvláštní :nevim:

Pokud jste absolvovali IVF s dárcem spermii (klinika UNICA) - co všechno jste se o dárci dozvěděli?
Samozřejmě, že jsem již oslovila s dotazem svou koordinátorku, ale jsou teď ve skluzu a odpovědi se mi zatím nedostalo :)

Partner je velmi racionální člověk - zastává názor, že rodič je ten co dítě vychovává, miluje ho a plně s tím IVF s darovanými spermie souhlasí. :srdce:

Moc děkuji za vaše zkušenosti a odpovědi :andel: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3712
21.5.20 15:41

To je velice subjektivni, muj partner sebe vidi v mnohem lepsim svetle. Patrne by se tam vychvalil a prehanel :mrgreen: takze nikdy nevis :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 17:02
@e008 píše:
To je velice subjektivni, muj partner sebe vidi v mnohem lepsim svetle. Patrne by se tam vychvalil a prehanel :mrgreen: takze nikdy nevis :pankac:

Tak to myšlené samozřejmě není :)
Ale zaujalo mě, že právě v tom „profilu“ dárce se ptají i na otázky, jakou hudbu má dotyčný rád, jestli se zajímá o sporty, případně zda nějaký dělá. Jaké má vzdělání a jakého směru :) Přijde mi to prostě takové… nevím jak to říct. Osobnější ne, ale že prostě víš něco navíc, dokáže ti to toho dotyčného více přiblížit.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama