Fetalní echo

14.11.06 00:23

fetalni echo

Zdravim vsechny tehulky, co tu jeste zbyly :D …za mesic mam jit na fetalni echo, mate s tim nektera zkusenost? Co nam budou provadet? Napiste, diky Zdenule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3259
14.11.06 06:23

Ahoj Zdenule1,
tak aspoň u mne echo plodu proběhlo ve 20tt a byl to takový velký UZV. Dr. poslouchal srdíčko, koukal na něj, u nás proběhla i kontrola všech ostatních orgánů, jestli jsou tam kde mají být. Bylo to na delší dobu zase jsem si prckové užila, jo a to nejdůležitější. Nám tam poprvé řekl, co to bude. :wink:
Tak se neboj ničeho, echo je velmi příjemná návštěva.
Pohodové těhu přeju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3744
14.11.06 07:05

hlavně budou kontrolovat srdíčko, jestli vypadá a pracuje, tak jako má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
14.11.06 09:40

Mně to taky dělali. Normálaně se podívají UZ na srdce, jestli je všechno tak jak má. Akorát se může stát, že tam budeš muset být déle. Miminko může být otočené tak, že neuvidí doktor nic. Tak jej budeš muset přemlouvat a běhat po schodech. :lol: Přeji ti, ať to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
14.11.06 12:21

Zeptej se, zda ti nenahraji tento UZ na kazetu - u nas to delaji - a niceho se neboj, je to velmi prijemne, miminko si prohlednete ze vsech stran :) Predpokladam, ze pujdes i s tatinkem?
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.17 17:59

Ahoj holky, dnes jsem byla na fetalni echo a pan doktor ktery mi ho provadel rekl ze miminko neodpovida 20 tt ale 18 tt. Stalo se to nekomu ze pri ultrazvuku srdicka zjistili ze nejste ve 20 tt?

• Nahlásit
  • Citovat
Smazaný anonym
9.1.17 18:28

Velikost se již může lišit. TP se řídí dle UTZ ve 12.tt z prvotimestr. screeningu.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama