amniocentéza v Podolí

75
13.11.06 12:41

amniocentéza v Podolí

holky,22.11. jdu na amnio a moc se bojím, má někdo zkušenosti v Podolí? Může být u odběru manžel? Moc děkuju za vaše zkušenosti a rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9
13.11.06 15:14

AMC v Podolí

Ahoj Dančo, můžu Tě uklidnit, také jsem absolvovala amniocentezu v Podolí a všechno proběhlo v klidu a bez komplikací. Byl se mnou můj muž, i když na samotný výkon jsem ho nechala přede dveřmi-vzhledem k tomu, že to trvá cca 3minuty včetně Tvého ulehnutí, ultrazvuku, dezinfekce břicha atd. mě nenapadlo se ptát, jestli tam může se mnou. Paní doktorka i sestřička jsou hrozně milé a hodné, samotné píchnutí jsme skoro necítila (rozhodně míň než třeba odběr krve ze žíly), jen při nasávání plodové vody jsem v břiše cítila mírný tlak. Protože jsem šla asi jako druhá, čekali jsme, až doběhnou všechny odběry,pak nás vzaly na kontrolní ultrazvuk a mohly jsme domů. Takže se určitě neboj, myslím, že pro mě bylo mnohem horší to dvoutýdenní čekání na výsledek…Držím palce, ať je všechno v pořádku, ahoj Alena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.11.06 15:25

Aleno ,moc děkuju za uklidnění…já se nebojím bolesti,ale aby to dobře dopadlo…ten internet je pro zlost,vyhledávám info o amnio a samozřejmě jsem narazila i na odstrašující případy,jako je infikování dělohy a následné úmrtí miminka a tak se toho bojím, až to budu mít za sebou,pak se samozřejmě začnu bát výsledků…

• Nahlásit
  • Citovat
11779
13.11.06 21:58

Amino v Podolí je v pohodě. Já mám akorát stísněný pocit, v malé místnosti s mnoha lismi, zrovna, když mi to odebírali, tak tam bylo asi 5 lidí.

Nepřijemné to je, dá se to vydržet. Držim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
14.11.06 11:04

Mamamilo, moc děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...