3D a 4D utz. v Praze nebo Plzni

57
10.11.06 09:01

3D a 4D utz. v Praze nebo Plzni

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, jestli neznáte kromě Podolí, Gyncentra a Genetu jinou ordinaci, kde dělají tento ultrazvuk.V těchto místech to stojí kolem 1200,–Kč.Ale existují i místa (třeba v jiných městech),kde dělají utz.za půlku.Jestli znáte nějaké místo v Praze nebo Plzni - nebo okolí, prosím,dejte mi vědět.
Moc děkuju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.11.06 14:46

Ahoj,

já bych se taky chtěla zeptat, teda na ceně mi až tak nesejde, ale jak jsem projížděla net, tak se v každé té nemocnici liší doba, kdy by se měl člověk na ten 3D UZV objednat… Tak nevím:-) Logicky bych řekla, že ideální bude asi ten 2O tt, ale třeba v Podolí psali něco o 28 až 31 tt, to už je přece miminko dost velký, ne? Poraďte, kdo máte zkušenosti, pls:-)

Díky!

Šárka 13+5 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
10.11.06 14:56

Ahoj, ja si nechala delat ten 4D UZ v Praze v Gennetu, a tam mi rikali, ze idealni je od plus minus 28t, ja tam byla v 30t a mala byla krasne videt. Stoji to tam tech 1200,–, je to ale fakt jen na to se podivat na oblicejik, udelaji z toho asi 12 fotek, a daji vam je na CD a jednu fotku vytisknou. Mala si tam byla docela podobna, ted uz je 14 dni na svete, tak to muzu porovnat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
18.5.10 10:15

Ahojda Pidalko,tak jsem doufala jestli tady na diskuzi najdu někoho kdo byl v Genetu na vyšetření UTZ.Mám prosbičku,když jsi byla na tom UTZ vyšetření, tak se jedná o to jak se chodí cca ve 20tt na velké sono?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama