BT a těhotenství

155
7.11.06 09:51

BT a těhotenství

Ahoj vsem, mela bych dotaz ohledne tehotenstvi. Vim, ze je mozne, abych dostala MS a byla tehotna, ale… Po MS mi spadla teplota na 36,3 asi na 5 dni a potom jsem ji mela vyssi nez pred Ovu ale nizkou na tehulkovstvi, ale uz nejaky ten den mi neni dobre, poboliva me bricho a citim prsa. Muzu byt tehu nebo to blbost. Test se bojim zatim udelat, protoze se bojim, ze si to vsugerovavam. :cry: Teplota se mi poslednich 14 dni pohybuje od 36,4-36,8. Hlen na Ovu jsem nemela.Fakt nevim, co se se mnou deje. :cry: :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1177
7.11.06 10:08

Re: BT a těhotenství

Berusko, asi tě zklamu, ale na těhu se mi to moc nezdá. Psychika je mocná čarodějka. Jestli si chceš být opravdu jistá, tak seber odvahu a ten test si udělej. Možná, že budeš zklamaná, protože naděje umírá poslední, ale já bych raději chtěla vědět na čem jsem, než se zbytečně ukolébávat planými nadějemi. A uvidíš, že i ty příznaky budou najednou menší, protože se budeš míň pozorovat. Jinak kolikátý DC vlastně jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
7.11.06 10:12

tohle jsem si rikala i na zacatku cyklu a pomohlo to, ale ted se mi to vratilo, fakt nevim. Nebo jsem proste nepoznala OVU potom jsem se citila vzdycky jinak, ale tak jak mi nikdy nebylo. Jsem 21DC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
7.11.06 10:23

Víš, Beruško, my se dočkali mimča v bříšku až po téměř 2,5 letech. Co já si zažila těhupříznaků, a ačkoliv se to může zdát nemožné, každý měsíc byly trošilinku jiné, takže jsem si říkala, třeba už. No a když jsem otěhotněla, tak jsem to vůbec nepoznala. měla jsem veškeré obvyklé příznaky PMS. Ani test jsem si nedělala. Takže když mi lékař v CARu oznámil, že jsem těhotná, ani jsem mu to nechtěla věřit. Zkus ještě vydržet týden a pak si udělat TT a nebo přijde MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
7.11.06 10:34

Podle me to je taky blbost. Ale proste jsem se chtela jenom poptat, ale jinak děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
7.11.06 12:53

berusko, taky momentálně marně koukám na teploměř a 36,6 a chci vykoukat těhu…bohužel, BT min. 37 je podmínka.
Tak snad příště nám to vyjde, jo?
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
7.11.06 13:40

jasně :wink: . My jim to ještě ukažeme. Teď tuleni nebylo tak si počkam na MS a jedeme na novo. Takže cca za 30 dní znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.11.06 13:36

bazální teplota

je možné, že jsem těhotná ?
mám BT 37,4 ( ale měřeno až odpoledne )a 3. den po termínu menstruace, nalitá prsa ( i když to mám před MS vždy )

na test chci ještě pár dní počkat
má někdo podobnou zkušenost ?

• Nahlásit
  • Citovat
370
19.11.06 14:22

ahoj, teplotu odpoledne nemůžeš brát vážně, změř ji hezky ráno než vstaneš 8) a pak případně udělej test. v den vynechání by už měl ukazovat. takže držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
20.11.06 09:04

Ahoj, je možné cítit zahnizďování vajíčka ostrou bolestí a za jak dlouho by se měla zvednout teplota opěk k 37 stupňům? Břicho mě bolelo včera rano. To jsem měla 36,8 a dnes 36,7. Bojím se, že se to opět nepodařilo. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
20.11.06 09:08

berusko, kolik dní jsi po otěhotnění? Zahnizďování probíhá zhruba 7-10 den a může být pokles teploty. Počkej na zítřejší teplotu…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
20.11.06 09:22

to bych taky ráda věděla. Podle teploty včera 10 den, ale podle hlenu a bolesti vaječníku včera 7 dní. Prostě to nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
20.11.06 11:25

tak to jsi v toleranci zahnizďování, zítra by BT měla být vyšší…
Držím palce

N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
23.11.06 07:43

Ahoj, tak teplota je stále 36,8. Ráno mi je divně, cítím prsa a odpoledne bolí buď břicho nebo záda, ale jinak než před MS. Je opravdu nutná podmínka teplot nad 37? Jestli to nedostanu tak o víkendu zkusím testnout. Tenhle měsíc jsem prvně brala vit B na prodloužení letuální fáze tak nevím jestli to může být i tím. Jinak bych měla dnes dostat MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
23.11.06 21:10

ahoj beru, neboj, BT 37 není podmínkou, navíc digi měří o něco míň než rtuť - u mě dokonce o 0,2stupně. takže nevěš hlavu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama