Fialová dírka mezi prsy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 20:48
Fialova dirka mezi prsy

Dobry den. Tak pred 5 mesici se mi objevily takove bulky mezi prsy. Vypadalo to jako akne, tak jsem to vymackala a hle, vazne to bylo akne… Jenze od te doby se mi to mezi prsy porad objevuje a mam tam tmave fialove fleky., ktere nemizi. Obcas se mi stane, ze kdyz rano vstanu nebo vecer se svlikam a podivam se na ty mista, tak to mam kolem toho z hnisu suche a tak… Ze se mi to proste vymackalo kdyz to mam mezi prsama.. Poslednich par dni se divam a mam tam primo uprostred dirku.. Ale opravdu krasne kulatou dirku, ze bych tam mohla strcit treba spejli… (samozrejme maslim ten tvar, ne ze bych strcila spejli…) kdyz se toho dotknu nebo to mackam, tak bud tece trosku voda nebo krev. Celkem mam strach, co to muze byt… Mam za par mesicu svatbu a saty mam s vystrihem… Pujde to hodne videt, nevite co to muze byt? Mate to take nekdo? Jak to resite? Dekuji

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15747 příspěvků 24.04.19 20:55
@Anonymní píše:
Dobry den. Tak pred 5 mesici se mi objevily takove bulky mezi prsy. Vypadalo to jako akne, tak jsem to vymackala a hle, vazne to bylo akne… Jenze od te doby se mi to mezi prsy porad objevuje a mam tam tmave fialove fleky., ktere nemizi. Obcas se mi stane, ze kdyz rano vstanu nebo vecer se svlikam a podivam se na ty mista, tak to mam kolem toho z hnisu suche a tak… Ze se mi to proste vymackalo kdyz to mam mezi prsama.. Poslednich par dni se divam a mam tam primo uprostred dirku.. Ale opravdu krasne kulatou dirku, ze bych tam mohla strcit treba spejli… (samozrejme maslim ten tvar, ne ze bych strcila spejli…) kdyz se toho dotknu nebo to mackam, tak bud tece trosku voda nebo krev. Celkem mam strach, co to muze byt… Mam za par mesicu svatbu a saty mam s vystrihem… Pujde to hodne videt, nevite co to muze byt? Mate to take nekdo? Jak to resite? Dekuji

Furunkl? Jestli se toho chceš zbavit, jdi na kožní.

annasmyc
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 24.04.19 20:59

Není to píštěl?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 21:06

Jak tak koukam na fotky na netu… Je to vic podobne na furunkl ale vazne mam tam mini dirku primo jako podle pravitka a hoodne fialovou.. Desi me to.. Asi vazne zkusim kozni

Ou
Kelišová 7283 příspěvků 24.04.19 21:13

Běž na kožní.

Russet
Neúnavná pisatelka 15747 příspěvků 24.04.19 22:31
@Anonymní píše:
Jak tak koukam na fotky na netu… Je to vic podobne na furunkl ale vazne mam tam mini dirku primo jako podle pravitka a hoodne fialovou.. Desi me to.. Asi vazne zkusim kozni
Čeho se bojíš, doktor ti na to dá něco účinějšího a do svatby budeš OK.
Váš příspěvek
Reklama