Film pro děti

1762
10.7.10 11:49

Film pro děti

Ahoj maminy,
jdu k vám pro radu. Ty vedra mě ničí, tak jsem si říkala, že bychom vyrazili do kina. Chtěli jsme jít na 3D Hurvínka, neb je to láska naší Petíny, ale už ho nedávají.
Nebyli jste teď na něčem hezkém vhodném pro 5 a 7 let staré slečny?
Díky za doporučení,
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5907
10.7.10 11:55

Nevím,jak jste na to s kreslenými filmy,ale v kinech teď běží Shrek,snad taky v 3D,a pak kámoška byla s klukem na Toy story 3.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
1.4.12 09:45

Holky! Oživuju diskuzi, nemůžu založit novou :mrgreen: , takže doufám, že sem nakouknete!

Jedná se mi o dětský fil, který běžel v TV, když jsem byla malá- začátek 80.let. Pamatuje si na něj málo mých známých. Jedna kamarádka našla o něm zmínku na netu, ale zapomněla, jak se jmenuje :roll: . Dokonce jsme název pak hledaly i společně ale nenašly jsme…

Je o mlých dětech- kluk je chudý, holka z bohatší rodiny. On se do ní zamiluje. Nyslím, že je kominický učeň a někdo ho nutí krást. Myslím, že kradl právě v domě té holky(Ella?) a přistihnou ho, on utílá a skáče do Temže? Porstě do řeky, myslím, že to bylo v Londýně. A děj je najednou kreslený, skočí za ním i ta holka a v té vodě je ten děj hrozně dobrodružný.
Potom se dostanou zase na břeh a děj je opět hraný.

Takhle si to nějak pamatuju a vím, že jsem z toho byla naporsto unešená. Chtěla bych to pustit dětem a i já byc to chtěla opět vidět.

Pamatujete si to?

• Nahlásit
  • Citovat
byron
1.4.12 09:53

Zapomněla jsem kliknout na oživení diskuze, takže se neobjevila nahoře v nových diskuzích, takže mám smůlu :mrgreen: , nikdo nenakoukne

• Nahlásit
  • Citovat
10836
19.9.12 10:41

Ahojky, nevíte jesli se dá stáhnou Na vlásku 2? Dceři se moc líbí je nemocná a potřebuji ji udržet v posteli. Jinak nějaké další návrhy na pohádky?
Máme rádi.
Na vlásku Šmoulové
Kouzelná chůva Mc Phee 1,2
Toy story
Shrek
ale i české s čerty nejsou žerty
za každou novou pohádku budu vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
19.9.12 10:48

@EvaG U nas se hodne chytil Mysak Stuarte little oba dily a pak Kocour v botach.

taky shanim dalsi kreslene…nedavno jsem stahla Pribeh hracek a spis nic moc. Jak tam jsou zviratka, tak se ji to ale libi.

momentalne je nejvetsi hit Tom a Jerry :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
19.9.12 10:55

@suik Kocour v botách nás teda nechytl. :think: Ona má ráda spíš pohádky s dějem, tak nevím jeslti by tom a jerry klapl, ale zkusíme. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
19.9.12 10:59

@EvaG jsem si vsimla ze mame rozdilne stare holcicky, te me jsou dva. Jako delam to nerada, ale ted jako tehule tesne pred porodem, jsem rada ze se zabavi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
19.9.12 11:02

@suik To já chápu. Nevadí třeba ten by mě nenapadl třeba ji chytne a konečně bude ležet. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10836
19.9.12 11:04

Aha tak co jsem pochopila tak na vlásku 2 jěště nebyl ani v kině a já proč ho nemůžu najít. :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
19.9.12 11:17
@EvaG píše:
Aha tak co jsem pochopila tak na vlásku 2 jěště nebyl ani v kině a já proč ho nemůžu najít. :mrgreen: :zed:

Na vlásku 2 neboli Tangled Ever After snad ani v kině nebyl - je to kraťoučký šestiminutový filmeček. Ale výživnej. :pankac:
Ke shlédnutí zde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
19.9.12 11:19

Jinak jestli má malá ráda písničky, tak doporučuju Lotrando a Zubejda, malá mi to teda baští.
A taky miluje Happy Feet. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
19.9.12 11:21

Rio, Ratatouille, mravenci polepsovna nekde to je jako mravenec z, aladin a kral zlodeju, popelka 1,2,3, splachnutej, zelvy ninja, rin tin tin,
aladin - jafaruv navrat, asterix a obelix,
sipkova ruzenka, barbie - princezna a svadlenka,
alvin a chipmunkove, horton, pan vcelka, kungfu panda,
polarni expres, doba ledova, sissi a yety, wall-e, kozi pribeh, sobik niko,
kouzelny svet medvidka Pu, kraska a zvire, ledni medvidek, straspitlik, zvonilka,
snehurka a sedm trpasliku, pinocchio, bambi, alenka v risi divu, jak se budi princezny, pribeh o zoufalkovi, priserky s. r.o.,
roboti, madagaskar, bionicle, peklo s princeznou, carodejuv ucen, cislo 9

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
19.9.12 11:32

Sice @BEcherovka sepsala snad vše, ale u nás je hit (malá má 2 roky) Rio ( o ptácích), Zvonilka, Madagaskar, Ať žijí duchové, auta a ovečka Shaun. Teď objevila My little ponny :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
466
19.9.12 11:43

Psala sem co mame stahnuto. Malej zatim na to koukat nemuze, termin mam az za dva mesice, ale treba to aspon trochu nekomu pomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama