Film Veterán

462
18.2.20 08:43

film Veterán

Viděli jste? Jak jste pochopili tu závěrečnou scénu z nemocnice? Dostane se z toho, nedostane? Proč šel do souboje se třemi chlapy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9056
18.2.20 08:59

Pochopila jsem to tak, že do souboje šel, protože měl bezvýchodný pocit toho, že už nemá co ztratit. Ona při pátrání po jeho minulosti zjistila, že i ta jeho nepříjemná minulost už má příjemnou budoucnost (popálené dítě už je samo spokojenou matkou) a přišla mu do té nemocnice odpustit. Ano, chci věřit tomu, že on se probere a ona bude stát při něm, jsem idealista.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22620
18.2.20 09:45

@verujan Bojovat šel podle mě proto, že se provalila jeho minulost a měl pocit, že už nemá co ztratit. Já teda neviděla asi půl hodiny začátku, tak nevím úplně přesně, co tam bylo.
Ten konec - no je otevřený, tak je na každém, jak si to domyslí. Já to brala tak, že se jí to rozleželo v hlavě a stejně ho přes to všechno chtěla.
Manžel tyhle otevřený konce nesnáší, vždycky ho chytne film, koukáme a na konci se naštve :mrgreen: U některých to člověk cítí už v průběhu, že je to tento „typ“ filmu, tak ho varuju dopředu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9561
18.2.20 10:01
@zrcadlo píše:
Pochopila jsem to tak, že do souboje šel, protože měl bezvýchodný pocit toho, že už nemá co ztratit. Ona při pátrání po jeho minulosti zjistila, že i ta jeho nepříjemná minulost už má příjemnou budoucnost (popálené dítě už je samo spokojenou matkou) a přišla mu do té nemocnice odpustit. Ano, chci věřit tomu, že on se probere a ona bude stát při něm, jsem idealista.

Taky jsem si tak ten konec vyložila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24848
18.2.20 10:04
@verujan píše:
Viděli jste? Jak jste pochopili tu závěrečnou scénu z nemocnice? Dostane se z toho, nedostane? Proč šel do souboje se třemi chlapy?

Já si myslím, že s těmi třemi chlapy šel Martin do souboje proto, že počítal s tím, že se už nevrátí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
18.2.20 10:16

Ovšem zahrál to pěkně. Já ho vždycky viděla jen ve slovenských seriálech, kde hrál nějaké komické figurky. Tohle se mu povedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24848
18.2.20 10:19

Jinak já osobně jsem se na to dívala jen kvůli tomu chlapovi - Martinovi, hrát to někdo jiný, tak to nedokoukám, on tam je fakt tak primitivně sexy… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
18.2.20 11:42

@Aries6 Mám to stejně jako tvůj manžel :).
Taky jsem si to vysvětlila tak, že za ním přišla, protože s ním chce být. Ale kdyby aspoň otevřel oči…
Ještě mě napadlo, že se nechal tak domlátit kvůli tomu svému kamarádovi, který spáchal sebevraždu.
@free333 Jojo, mně se tam taky moc líbil, dneska byl ve Snídani na ČT 2, a tam už to takové nebylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 15:14

veteran

Pokud máte na mysli toto https://catmovies.eu/…eteran-2020/ tak to byla strašná nuda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9056
12.3.20 15:17
@terezamickova píše:
Pokud máte na mysli toto https://catmovies.eu/…eteran-2020/ tak to byla strašná nuda.

Odkazy od nováčka nerozklikávám z principu, ale jestli ti stálo za to se tady registrovat, abys mohla napsat svůj první příspěvek, tak to asi zase taková nuda nebyla a zanechalo to silnou stopu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama