Nový dokument V síti - půjdete ?

257
16.2.20 16:14

Nový dokument V síti - půjdete ?

Chystáte se někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2208
16.2.20 16:23

Půjdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
16.2.20 16:29

Viděl jsem na to upoutávku pokud Teda myslíte to stejne od Víta klusacka je to dobrý mazec jestli jich za pár minut od registrace napsali desítky mužu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4599
16.2.20 16:36

Podívám se na to, až to bude dostupné ke shlédnutí doma. Do kina se chodím pobavit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
16.2.20 16:42

Jdu :srdce: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
16.2.20 16:44

Na tento film/dokument si radu zajdu do kina. Rada tým podporím tvorcov. Téma mi príde moc dôležitá, som rada ze o tom niekto natočil (snáď) kvalitný dokument.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
16.2.20 16:51

Na 100%. Se starším na tu dospěláckou verzi, projevil zájem. Pak uvidíme, co to se mnou udělá a když nebudu mít sama nějaké následky z toho, co tam uvidím, na dětskou verzi bych pak chtěla vzít ještě i mladší. I kdyby jim pak třeba zařídila škola promítání, jako že si myslím, že naše ne, tak je asi lepší, aby na to šla se mnou a mohly jsme to pak spolu doprobrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 16:53

Půjdu, chci vytáhnout i muže. Máme devítiletou dceru, je dobré být v obraze. Vzpomínám si na osobní nabídky od mužů, co jsem dostávala v době před internetem jako náctka, dnes je to stonásobně horší.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 16:54
@Akve píše:
Na 100%. Se starším na tu dospěláckou verzi, projevil zájem. Pak uvidíme, co to se mnou udělá a když nebudu mít sama nějaké následky z toho, co tam uvidím, na dětskou verzi bych pak chtěla vzít ještě i mladší. I kdyby jim pak třeba zařídila škola promítání, jako že si myslím, že naše ne, tak je asi lepší, aby na to šla se mnou a mohly jsme to pak spolu doprobrat.

Kolik je dceři let?

• Nahlásit
  • Citovat
3707
16.2.20 17:03

Uz jsem byla na predpremiere. :pankac: :palec: :kytka: Je to sila, rozhodne doporucuju ke shlednuti a zamyslenim se nad tim, co deti delaji na netu a adekvatne veku si s nimi o rizicich popovidat. :palec: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
16.2.20 17:08

Je právě přesně v tom věku „obětí“ z dokumentu. Tak o úchylech obecně poučena byla, o tom, jak se má na sítích chovat, klasické pravidlo neseznamovat se s cizíma (teď k tomu ještě teda pro jistotu instrukci nahlásit, pokud někdo pošle pindíka, neb se to může stát a pořešíme to spolu), postovat jen to, co může vidět soused, učitelka i taťka a vědět, že to tam zůstane klidně 20 let… Jenže zrovna tohle teda překvapilo i mě, jaké množství chlapů (šmarjá, snad i párů) fakt takhle děti používá bez jakékoliv stopky… Jako ona ještě o sexualitě nic moc neví, tak snad to bude v nějaké pobratelné formě, že takovéhle nebezpečí je a někteří lidi jsou prostě zlí. Proto raděj nejdřív taky počkám, jak to přechroustám já sama, některé ty záběry z upoutávek teda byly dost odpudivé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 17:14

Určitě s mužem půjdeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
16.2.20 17:16

Viděla jsem v předpremiéře. Doporučuju, jděte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 17:20
@Akve píše:
Je právě přesně v tom věku „obětí“ z dokumentu. Tak o úchylech obecně poučena byla, o tom, jak se má na sítích chovat, klasické pravidlo neseznamovat se s cizíma (teď k tomu ještě teda pro jistotu instrukci nahlásit, pokud někdo pošle pindíka, neb se to může stát a pořešíme to spolu), postovat jen to, co může vidět soused, učitelka i taťka a vědět, že to tam zůstane klidně 20 let… Jenže zrovna tohle teda překvapilo i mě, jaké množství chlapů (šmarjá, snad i párů) fakt takhle děti používá bez jakékoliv stopky… Jako ona ještě o sexualitě nic moc neví, tak snad to bude v nějaké pobratelné formě, že takovéhle nebezpečí je a někteří lidi jsou prostě zlí. Proto raděj nejdřív taky počkám, jak to přechroustám já sama, některé ty záběry z upoutávek teda byly dost odpudivé…

Naše bude mít deset, pro ni by ten dokument zatím nebyl. Jinak taky dostává kázání, hraje online jednu hru, tak má nařízeno si nikde nedávat vlastní jméno a teď začala ulítávat na TIKTOKU. Že všechny spolužačky tam můžou dávat klipy, tak jsem ji povolila jen se zvířaty, ale nesmí tam nahrávat sebe. Zatím není v pubertě, tak mi vše ukazuje. Doufám, že ta důvěra vydrží. Ví, že jsou na světe různí lidi, ale zatím by nepobralaty informace o úchylech.

• Nahlásit
  • Citovat
205
16.2.20 17:27

Jestli si to pamatuju dobře, tak ty filmy v kinech mají doporučení 15+ pro dospěláckou verzi a 12+ u té dětské. No jsem na to zvědavá… nic víc než vědět o tom a s dětma o tom mluvit, udělat nemůžem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama