Firkon

195
20.9.06 15:07

Firkon

Holky, dneska jsem narazila na nejaky test kocarku a vyhral to polsky kocarek Firkon. Slysela jsem to poprve. Znate ho nektera?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Firkon Verano Long?

Přidejte zkušenost s Firkon Verano Long
Napsat příspěvek

Reakce:

380
20.9.06 15:24

Jojo, mame Firkon Vector a je pohode, akorat se nam nevejde do vytahu. Jestli jsi z Vesnice tak do nej jdi, ale jinak bych si teda koupila asi necon jinyho - at sousedky zavidej, pro ditko je teda pohodlnej, ale me se proste nelibi, takze jsme kupovali quinny. Tak dej bacha abyste neco nekoupili a nepouzivali :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
20.9.06 16:36

Ahoj, taky máme Firkon, přesněji Firkon 9 (je jich opravdu hodně typů) a splňuje celkem všechno co jsem od něj chtěla, variabilita (od mimi až po sporťák), přeházování rukověti, pevné brzdy na všech 4 kolech, pratelné potahy…
Vytkla bych mu malý, resp. mělký spodní košík na ukládání věcí, ale jiné typy Firkonů to mají zase řešené jinak.
Rozbilo se nám polohování zad, šlo to dost z těžka a někdo za to vzal asi víc a ohnulo se to. Přesně toto se stalo i bratránkovi u jiného typu Firkonu, takže to bude asi jejich slabá stránka.
Momentálně je v používání 2 roky a pokud se povedou spravit ty záda, tak ho použiju i pro druhé mimi - vypadá i po každodením drandění jak nový.

Kdyby tě ještě něco zajímalo, tak napiš.
Dajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
20.9.06 18:52

Ahoj, Firkon má sestřenice. Jela si pro něho přímo do Polska, kde ji vyšel asi na 3500-4000 Kč. Měla jsem tu čest ho vézt s měsíčním miminkem a přišel mi hrozně těžkej. Navíc u nich na maloměstě na chodnících nemají nájezdy, tak jsem se celkem nadřela. :oops: Dále mě hrozně vadilo madlo, který má chlívečky na prsty a měla jsem z nich skoro otlačený prsty. Na druhou stranu sestřenice ho má už skoro dva roky a pořád jezdí bez poruchy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
20.9.06 19:49

AHOOJ…tak já sem asik zase výjimka zase sem narazila na vadný kus.Jinak sem s kočárkem velice spokojená máme Firkon Vector je bezvadný, krásně se s ním jezdí má delší ložnou plochu až na ty nýty.Koukala sem na Taka ptala se různých kamarádek i na MMB mamin,co měli FirkonaVector a nikdo nemá to co, já achjooo asik pojedu reklamovati,jelikož budeme jezdit minimálně ještě 1rok až dva Nejsou to jen nýty,ale i ta trubka, ač sem kočár skládala cca 5krát tak je totálně rezlá.Prostě já mám pech…jinak s tím výtahem vejdeme se tam tak tak,kolečka máme klasické nafukovací.Mít ty druhé silnější nevejdeš se tam takže na to při výběru pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
20.9.06 19:58

Ahoj

TAky mame Firkon Vector

Mne se ted zda hodne tezky, ale jen proto, ze jsem zvykla na golfky, vectora mame na zimu
Ma ty penove kola, a do naseho pidivytahu se vejde+ ja a manzel

Jedine co mi odeslo byl nyt na tasce na madle, jinak nic, akorat ted jsem si vsimla, ze zrezavela matka u kolecka.......(ocet + mazadlo to jisti)

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
20.9.06 20:19

Ty mám rezaté všechny plus tu trubku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...