Firma Karel Čapka Oskava

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jmilarov
Nováček 1 příspěvek 28.01.18 13:07
Firma Karel Čapka Oskava

Rekonstrukce panelového bytu - koupelna, WC, kuchyň, chodba v plném rozsahu. Firma Karel Čapka Oskava ode mne dostala veškeré potřebné podklady před provedením rekonstrukce. Plán i s rozměry, rozsah prací. Seznam zakoupených materiálů. Byla řádně sepsaná smlouva o dílo.
8.11.2016 počaly práce. Bourací práce šly od ruky. Byla potřeba složit zálohu. Předala jsem na základě příjmového dokladu 50 000 Kč. Materiál zakoupili a začali pokračovat v rekonstrukci. Během týdne jsem byla požádaná o další zálohu 50 000 Kč. Při kontrole jsme zjistili, že panel je rovnější než vystavené zdi z ytongu, sádrokartonové podhledy jsou prověšené s velkými spárami. Zlomený okenní rám a provrtané panely s poškozením zdí v ostatních pokojích. Geberit usazen o 6 cm níže. Firma byla upozorněna na závady, které je nutné odstranit. Byl jim dán týden na opravy. Během té doby se snažili s ytongu 7,5 cmudělat 5 cm. Když to nešlo vyrovnat, tak se snažili hrubou sílou. Objevily se praskliny, které nešlo schovat ani pod perlinku. Vrcholem byl prasklý ventil u žebříku instalovaný firmou. Po měsíci informoval pojišťovnu o škodách způsobených havárií. Teprve v březnu uvedl, že havárie byla způsobena špatnou montáží. Od pojišťovny mi byla vypočítaná škoda podle tabulek ve výši 35 000 Kč. Nám vznikly obrovské škody za zničené podlahy ve čtyřpokojovém bytě. Nová firma musela za mé peníze opravit nedostatky, které byli této společnosti předložené k odstranění. Předávací protokol není dořešen. Lituji, že jsem tuto firmu oslovila. Jejím logem je jak ničit Vaše sny.Je to člověk, který se rád během prací posilní alkoholickými nápoji. Byla mu asi zima. S žádným majetkem nedisponuje. Na ČOI i na živnostenském úřadě mi nic pořádně neporadili. Já bych musela hradit odhadce, právníky a soudy. Možná by mi potom po 50 Kč splácel vzniklé škody. Jaké máte Vy zkušennosti?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama