Reklama

Flek na tváři

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laknelka
Kelišová 6287 příspěvků 26.12.16 11:19
flek na tvári

Nevíte prosím někdo, co by to mohlo byt? Je to celkem intenzivní flek, na druhé tváři má menší, jinak nikde nic. Nejsou to puchýřky, je to hladké…

Reklama

Reakce:

orchidea2016
Kecalka 301 příspěvků 26.12.16 11:54

Měla jsem to jako dítě taky. Na příčinu nepřišli, domnívali se, že je to reakce na nějakou potravinu. Odeznělo to samo. Když jsem v dospělosti podstupovala vyšetření ohledně kloubů (Bechtěrovova choroba, revmatoidní artritida atd.), ptala se mě doktorka i na fleky v obličeji. Nicméně vyšetření a rozbory krve nemoc nepotvrdily. Snad někdo poradí více…? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 12:10

Jakoby červené tváře? Jedno dítě mělo problémy dlouhodobě, po letech jsme zjistili, že to je potravinová intolerance - histaminová intolerance.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama