Flek na tváři

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Laknelka
Kelišová 6288 příspěvků 26.12.16 11:19
flek na tvári

Nevíte prosím někdo, co by to mohlo byt? Je to celkem intenzivní flek, na druhé tváři má menší, jinak nikde nic. Nejsou to puchýřky, je to hladké…

Reakce:
orchidea2016
Kecalka 311 příspěvků 26.12.16 11:54

Měla jsem to jako dítě taky. Na příčinu nepřišli, domnívali se, že je to reakce na nějakou potravinu. Odeznělo to samo. Když jsem v dospělosti podstupovala vyšetření ohledně kloubů (Bechtěrovova choroba, revmatoidní artritida atd.), ptala se mě doktorka i na fleky v obličeji. Nicméně vyšetření a rozbory krve nemoc nepotvrdily. Snad někdo poradí více…? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 12:10

Jakoby červené tváře? Jedno dítě mělo problémy dlouhodobě, po letech jsme zjistili, že to je potravinová intolerance - histaminová intolerance.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >