Flekaté prádlo ze sušičky, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 08.04.11 20:10
flekaté prádlo ze sušičky, co s tím?

AHoj holky
dávala jsem trička do sušičky, no a jedno se na ostatních tričkách obtisklo, prostě na 4 tričkách jsou po různu hnědé skvrny. Čím to vyprat? hned jak jsem to vyndala ze sušky, jsem to znova vyprala, ale zůstalo to stejné, barva se ani nehla :( jsou to zrovna trička značková, 100%bavlna

Reakce:
PETRUSE333
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 08.04.11 20:40
jizvíková píše:
AHoj holky
dávala jsem trička do sušičky, no a jedno se na ostatních tričkách obtisklo, prostě na 4 tričkách jsou po různu hnědé skvrny. Čím to vyprat? hned jak jsem to vyndala ze sušky, jsem to znova vyprala, ale zůstalo to stejné, barva se ani nehla :( jsou to zrovna trička značková, 100%bavlna

No správně by se tam neměli dávat…já je tam dávám,ale všechno obracím naruby,ale bohužel neporadím co s tím :think:

Sabrine
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 08.04.11 20:46

Taky se mi to stalo v drogerce jsem koupila odstranovač skvrn přeprala v ruce a fleky byly pryč,ale je pravda že to nebyla bavlna :nevim:

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 08.04.11 20:55

tohle triko tam bylo prvne a nedoslo mi, ze je nevyzkousene

S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 08.04.11 21:05

Já měla taky fleky na triku a bílé mikině…jenže to nebyly barevný fleky..ale vypadalo to jako od aviváže nebo co..nešlo to vyprat..tak jsem každý flek vydrhla ručně mýdlem..taky značkový a 100% bavlna.

finduska
Extra třída :D 14002 příspěvků 08.04.11 21:32

taky se mi to stalo na kalhotech(novych) a trech trickach-tak slo vsechno na cerno.:-(

finduska
Extra třída :D 14002 příspěvků 08.04.11 21:33

taky se mi to stalo na kalhotech(novych) a trech trickach-tak slo vsechno na cerno.:-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >