Reklama

Flekaté prádlo ze sušičky, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 08.04.11 20:10
flekaté prádlo ze sušičky, co s tím?

AHoj holky
dávala jsem trička do sušičky, no a jedno se na ostatních tričkách obtisklo, prostě na 4 tričkách jsou po různu hnědé skvrny. Čím to vyprat? hned jak jsem to vyndala ze sušky, jsem to znova vyprala, ale zůstalo to stejné, barva se ani nehla :( jsou to zrovna trička značková, 100%bavlna

Reklama

Reakce:

PETRUSE333
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 08.04.11 20:40
jizvíková píše:
AHoj holky
dávala jsem trička do sušičky, no a jedno se na ostatních tričkách obtisklo, prostě na 4 tričkách jsou po různu hnědé skvrny. Čím to vyprat? hned jak jsem to vyndala ze sušky, jsem to znova vyprala, ale zůstalo to stejné, barva se ani nehla :( jsou to zrovna trička značková, 100%bavlna

No správně by se tam neměli dávat…já je tam dávám,ale všechno obracím naruby,ale bohužel neporadím co s tím :think:

Sabrine
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 08.04.11 20:46

Taky se mi to stalo v drogerce jsem koupila odstranovač skvrn přeprala v ruce a fleky byly pryč,ale je pravda že to nebyla bavlna :nevim:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 08.04.11 20:55

tohle triko tam bylo prvne a nedoslo mi, ze je nevyzkousene

S.maya
Závislačka 4286 příspěvků 08.04.11 21:05

Já měla taky fleky na triku a bílé mikině…jenže to nebyly barevný fleky..ale vypadalo to jako od aviváže nebo co..nešlo to vyprat..tak jsem každý flek vydrhla ručně mýdlem..taky značkový a 100% bavlna.

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 08.04.11 21:32

taky se mi to stalo na kalhotech(novych) a trech trickach-tak slo vsechno na cerno.:-(

finduska
Extra třída :D 13733 příspěvků 08.04.11 21:33

taky se mi to stalo na kalhotech(novych) a trech trickach-tak slo vsechno na cerno.:-(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >