Cena rekonstrukce jádra

2389
8.4.11 07:45

Cena rekonstrukce jádra

Čeká nás rekonstrukce umakartového jádra v 3+1. Chceme zbourat staré umakartové jádro, vyzdít, nechat udělat novou koupelnu a WC (zvlᡚť) a novou kuchyňskou linku.
Spotřebiče bych si nechala ze stávající kuchyně.
S jakou cenou asi máme počítat. Peněz není nazbyt, rozhodně nebudu brát to nejdražší,spí levnější :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3040
8.4.11 08:09

Hodně záleží na tom, jestli ti to bude dělat firma, nebo nějaký zedník. Tak se může cena lišit klidně i o 50 tis. Nevím, z jakého města si. Tak jen pro příklad. Mirek si bere za jádro 20 - 25 tis za práci (Brno - a je jeden z nejlevnějších). Je v tom bourání, vystavění nových zdí, omítky, pokládka dlažby a obkladů, včetně začištění. prostě sakum prdum. Počítej ještě tak 3 tis za instalatéra a elektrikáře. Dál cena dlažby - hrozně velké cenové rozpětí, linka pěkná se dá pořídit do 10 tis Kč (samozřejmě od toho nemůžež čekat zázraky, ale poslouží). Vlastně cena veškerého vybavení se hodně liší. Pokud byste nakupovali opravdu levně, tak byste se přes 50 tis neměli vyšplhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
8.4.11 08:13

Teď nevím, jestli to nebudou brát admini jako reklamu - mi to nedošlo. :think: Kdyžtak to prosím smázněte. nebylo to tak myšlené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10410
8.4.11 08:16

ahoj,
my jsme dělali komplet nové jádro před 2 lety, dělala nám to firma (v Praze) a včetně zařizovacích předmětů nás to vyšlo na cca 130 tisíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1477
8.4.11 08:34

Ahojky, my máme zatím rozpočet a vychází to na 115tisíc.. je to včetně obklkadů, vybavení atd… firma z HK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13936
8.4.11 08:37

My dělali jádro před 3 lety, vyboural se celý prostředek bytu, vytrhala původní podlaha až na beton. Stavěla se jedna zeď velká, 2 malé z Ytongu, zarovnávala podlaha + lino, stavěla celá nová kopelna s wc, sádrošový podhled, nové el. rozvody, samozř.dlažby a obklady, skříň na míru do koupelny, kuchyň.linka taky na míru, ale hodně levná (do 30tis.), nové rozvody vody, komplet všechny zařizovací předměty, bylo tam ještě spousta vychytávek, co stály dost peněz. Ale dělali nám to různí známí, takže práce mohla stát dohr. takových max tak 15tis. Celkově to vyšlo bez spotřebičů asi na 110tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1474
8.4.11 08:47

My dělaly jádro ted v unoru a vyšlo nás to na 90 tisíc s tím že mi to dělal muj otec takže práce 0 kč instalatér elektrikář obkladač zhruba 10 000kč podotýkám též známý ale my nešetřily na materialu.kuchyn jsem objednávala ted na aukru za 20 000 s dovozem zdarma i s pracovní deskou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
8.4.11 08:50

My dělali taky nové jádro, koupelnu (rozvody,obklady+dlažba,vana, nábytek s umyvadlem,světla),na wc jen obklady+dlažba,nové dveře do koupelny+wc, no a pak kuchyň,ta byla komplet nová krom lednice,ta zůstala původní a spotřebiče (trouba,plynová deska,digestoř) nám kupovali naši jako svatební dar. vyšlo nás to taky něco kolem 115tis (bydlíme v Ostravě)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
8.4.11 09:03

My jsme ze ZL.
To jsme mě hodně potěšili!!
Musíme si brát úvěr už na byt, jsem na mateřské, tak se nechceme moc zadlužit.
Samozřejmě,že přes firmu nepůjdeme, spíš zkusíme známé a jednotlivé řemeslníky. A snad pomůže i rodina :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
8.4.11 09:53
danik píše:
My jsme ze ZL.
To jsme mě hodně potěšili!!
Musíme si brát úvěr už na byt, jsem na mateřské, tak se nechceme moc zadlužit.
Samozřejmě,že přes firmu nepůjdeme, spíš zkusíme známé a jednotlivé řemeslníky. A snad pomůže i rodina :-)

my jsme ted cerstve jednu rekonstrukci jadra dodelali, presne to, co chcete vy, akorat jsme kupovali i spotrebice.
vyslo nas to takhle:
stavebni prace - ytong (bourani jadra delal manzel sam): 7000
nova sanita 4500 + 2000 kohoutky
podlaha (sterka + lino + listy) 15000
nova elektrina v celem byte (4+1) 35000
nove omitky + vymalba v celem byte 15000
nova kuchyn bez spotrebicu (masiv) 50000
vetsinou jsme vyuzili zname a zname znamych…
jsme z OV

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
3.6.13 19:37

rekonstrukce jádra - Anette

Můžete mi prosím sdělit název firmy a svoji zkušenost s ní. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.13 19:41

Nečetla jsem diskuzi, ale budete dělat i dlažbu do kuchyně a do chodby? tim se to taky trochu prodraží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
3.6.13 20:03
@Michaela23 píše:
My dělali taky nové jádro, koupelnu (rozvody,obklady+dlažba,vana, nábytek s umyvadlem,světla),na wc jen obklady+dlažba,nové dveře do koupelny+wc, no a pak kuchyň,ta byla komplet nová krom lednice,ta zůstala původní a spotřebiče (trouba,plynová deska,digestoř) nám kupovali naši jako svatební dar. vyšlo nás to taky něco kolem 115tis (bydlíme v Ostravě)

hm…hezky a my meli v praze jen tu koupelnu za 175 :twisted: :evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
3.6.13 20:13

Loni v létě a celkově to stálo asi 100 tis. včetně dlažby a nové sanitárky. Dělal nám to známej jinak od firem jsme to měly spočítané cca na 120 tis. ( čistě práce) a máme 2+1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
3.6.13 20:42

Rekonstrukce nás nakonec vyšla na 200.000Kč - 150.000 koupelna, Wc, omítky v kuchyni, v chodbě a 1 pokoji, zazdění dveří, nové futra + dveře.
50.000 kuchyně vč. spotřebičů (trouba a sklokeramická deska).

• další náklady - pokládka linolea v kuchyni a chodbě, výmalba, skříň v chodbě atd.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama