Fleky na prádle z pračky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mystaro
Kecalka 156 příspěvků 24.02.14 08:42
fleky na prádle z pračky

Ahojky mám takovej problém. Začala jsem z pračky vyndavat prádlo na kterém občas je flek kterej pak už nevyperu:-( třeba teď na drahé bundě:-( nejčastěji na kalhotech si všimnu. V pračce sme nic nenašli a pod buben se nejde podívat. Nejspíš budu muset koupit novou ale neví někdo co by mohlo ty fleky dělat??

Nejnovější recenze z kategorie Prací prostředky

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
neila
Extra třída :D 11168 příspěvků 24.02.14 08:44

@Mystaro to me taky zajima, mam uplne stejny problem :think:

Pincenza
Závislačka 3511 příspěvků 24.02.14 08:48

Fleky nevim :-( Ale zeptam se taky, kdyz uz jsme u tech zahad. Tati ma tak na kazdym ctvrtym tricku malickou dirku, vypada to jako od pasku, ale pasek nenosí, je to ale pokazdy na tom samym miste a me se to tuhle na tricku od Hilfu :pocitac: udelalo taky. Nevite, co by to. mohlo bejt? 8o

Janča333
Závislačka 2809 příspěvků 24.02.14 08:54

No a co prášek na praní či aviváž? Některý jsou pěkně agresivní. Myslím, že pračka to asi dělat nebude.

desire79
Povídálka 31 příspěvků 24.02.14 08:58

@Mystaro záhada. Je to flek jaký? Jako tmavý nebo naopak „odbarvený“? Kdyby byl odbarvený, tak bych tipla agresivní prášek, ale tmavý/špinavý, tak to nevím…
Filtr máš vyčištěný? Ale to by prádlo asi spíš smrdělo než že by tam byly fleky…

Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 24.02.14 08:59

Mám to na třech kouscích prádla, udělalo se to přibližně v jednu dobu, prášek používám pořád stejný, netuším od čeho to je. Jsou to velké, hnusné a nevypratelné fleky, prádlo je na vyhození.

stejná diskuze
https://www.emimino.cz/…racky-52717/

Mystaro
Kecalka 156 příspěvků 24.02.14 09:07

Jsou to fleky jako rezavé…(hnědé nebo do žluta )

zoe546
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 24.02.14 09:10

Holky, zoufalost. Kolikrát mi při ždímání hrkne káme nebo co, drobné usazeninky do vany - máme tam hadici. A na prádlě je to taky. Pak kolikrát v pohodě.

neila
Extra třída :D 11168 příspěvků 24.02.14 09:18

Tak jsem to vyfotila - poslední případ, dceřina nová mikča :cert: :cert:
A ještě mi to udělalo na mém triku Gaudí :pocitac:, to je šedé a ty fleky vypadají jak kdyby to bylo něčím polité, ale prostě to nejde vyprat. Pračka už má svoje roky, ale žádný problém s ní jinak není. Prášek pořád stejný, aviváž jsem tam nedávala…

Kaac
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 24.02.14 09:23

@Pincenza To je od knoflíku na džínech a hrany stolu..když se tričko dostane mezi…

@Mystaro Myslím, že je něco ošklivého v bubnu, usazenina, kus rzi..

Mystaro
Kecalka 156 příspěvků 24.02.14 09:26

Taky mám ty obavy že je něco pod bubnem a tam se bohužel nedostaneme. Takže pračku dát pryč :-( není stará sice te´d pračky nejsou drahé ale že bych měla radost že musím kupovat novou :-(

meduzza
Echt Kelišová 8737 příspěvků 24.02.14 09:27

@neila To jsou opravdu ošklivé fleky 8o

neila
Extra třída :D 11168 příspěvků 24.02.14 09:45

@meduzza no může mě švihnout :( vůbec nevím co s tím. Přijde mi, že něco jakoby poškodí tu textilii, protože ty fleky nejdou ničím dolů - zkoušela jsem na kousku vanish, ariel profesional, jádrové mýdlo…nic nepomohlo, zůstalo to stejné :( jen nechápu, že se to objeví fakt občas a pak zas třeba půl roku nic :nevim:
Tak nevím jestli se fakt hlásí pračka, nebo co to je…

Petruskabmw
Extra třída :D 12320 příspěvků 141 inzerátů 24.02.14 09:49

@neila takový fleky mi dělala občas aviváž bylo jedno jaká značka vůně, ale jednou za čas se to stalo, pak mi i prádlo začala smrdět…přestala sme používat aviváž dávám místo ní ocet a věci sou v pořádku a voňavý už nevytahuju zatuchlý prádlo což se mi stávalo :roll: :cert: :cert:

A udělala mi to stará a potom i nová pračka ní to nebude…

Příspěvek upraven 24.02.14 v 09:50

Viktorek
Kecalka 176 příspěvků 24.02.14 09:49

@Mystaro ja mám stejný problém a to mám pračku novou. :?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního!“ Číšník z Kurvahošigutntag se vrací ve velkém stylu

„Nová doba! Host vyhazuje vrchního! Já odcházím, já odcházím!“ rozčílí se... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >