Fleky na zádech

Anonymní
2.6.20 20:46

Fleky na zádech

Prosim Vas, nevi nekdo co je tohle?
Nejaka reakce na neco?
Mam to hodne červené, vypadají to jako bedary, ale nejsou, jsou to nejaky pupinky. Co na to? Docela do svědí. Děkuji za kazdou odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4263
2.6.20 20:48

Pásový opar. Vysoce infekční

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2423
2.6.20 20:52

Souhlas s @lampicka11, pásový opar by to mohl být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 20:56

@lampicka11
A k jakymu doktorovi s tim to zajit?

• Nahlásit
  • Citovat
3179
2.6.20 20:59
@Anonymní píše:
@lampicka11
A k jakymu doktorovi s tim to znizajit?
Kožní i klidně obvodak
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2423
2.6.20 21:05

Normálně k obvodnímu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 21:06

Vypadá to jako pásový opar. Běž s tím k obvodní, pokud jsi riziková skupina tak ti napíše herpesin, pokud jsi zdravá tak se nic nedává. Aktuálně ho má dcera na obličeji, není to nic příjemného.

• Nahlásit
  • Citovat
54
2.6.20 21:33

Hned zítra k obvodnímu, je to pásový opar. Dostaneš Herpesin v tabletách, k tomu užívej B komplex, lokálně natírat tekutým pudrem a na to nějaký zásyp, např. Aviril. Je to vysoce infekční, takže ať ti na to nikdo nesahá, vlastní ručník atd. Vyhnout se těhotným ženám, všem co neměli neštovice a lidem s oslabenou imunitou. Infekční to bude do té doby, dokud všechny puchýřky nezaschnou a nepřestanou se tvořit nové, infekční je ta tekutina v nich. Pokud by to hodně bolelo, tak běžná analgetika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2423
2.6.20 21:39

Pokud máš doma sudocrem tak to můžeš namazat tím. Já ho doporučuji místo tekutého pudru, podle mě má lepší konzistenci a účinek stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
2.6.20 22:49

Kožní nejlépe. Jinak praktik. Je to vysoce infekční jak jsem psala. Vyhýbej se malým dětem. Zbytek vygoogli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama