Flíčky v obličeji

Anonymni
7.5.09 20:24

Flíčky v obličeji

Nikdy, ani v puberte, jsem netrpela na pupinky, mam spis sussi plet. Ted ve 30 letech se mi sem tam nejakej objevi, ale treba ani po mesici se s nim nic moc nedeje a „hyzdi“. No a dva takovy jsem chytre „nipala a nipala“, az jsem vynipala:-) Jenze ted mi tam na tvari zbyly 2 takovy cerveny flicky, ktery ani po ctvrt roce nemizi. Musim to prekryvat make-upem, ale i tak jsou videt a vadi mi to.
Nemate radu, jak se toho zbavit?? Delam si plet. peelingy, ale zatim zadnej efekt…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.5.09 11:31

Ahoj, koukam, ze mam kolegyni.. 8) Taky jsem majitelkou jednoho takoveho „pupinku“, mam suchou plet a chodim (nyni jiz nepravidelne) ke kosmeticce, ktera mi prisne oznamila, ze jsem si vytvorila „ozdobnou“ jizvicku, jez nezmizi, ledatak se trochu zakryje opalovanim (coz neni nejlepsi prostredek) anebo laserem. Chystam se na laser. Jizva sice neni velka ani nijak priserna, mne ale vadi. Jinak ti velice doporucuji aromatherapy kosmetiku, oblicej si vodou nemyji (leda tak 1 az 2× za tyden ve sprse), pouzivam pletove mleko a pletovou vodu, pote si nanesu doslova 2 kapky mandloveho nebo levanduloveho oleje na plet a parada. Peeling a masky jsou taky bezva (1× tydne), ale musi byt velice setrne a vyzivne. Delam ze sebe chytrou, ale takove pokyny jsem dostala ja a nemuzu si ztezovat. Snad jsem ti poradila.

• Nahlásit
  • Citovat
11
13.5.14 14:06

Ahoj holky,
Příroda ke mě nebyla nejimilejší a trápím se s chloupky na obličeji :-(. Knírek zvládám ještě docela v pohodě - pinzeta, skoro každý den tam nějakej prevít co je vidětčítit, je. Před asi 2 rokama mě začali zlobit chloupky na bradě, začaly být tmavý a tak jsem je začala trhat pinzetou. je to hroší a horší a nevím, co s tím. Musím strávit každým den vytrháváním alespoň 10 min a pak jsou daná místa červená. A to už se stává trvalou záležitostí. Mám vysloveně fleky v oblasty brady a „knírku“. CO s tím, poraďte někdo, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama