FN Lochotín Plzeň a U Mulačů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 30.05.10 14:57
FN Lochotín Plzeň a U Mulačů

Ahoj holky,mám dotaz,nemůžu se rozhodnout,jestli mám rodit u Mulačů nebo na Lochotíně.U Mulačů mám svého gynekologa,ptala jsem se ho v prosinci,když byla těhotná moje ségra,jestli se tam musí předem registrovat,říkal že ne,na Lochotíně si nejsem jistá,ale co jsem tak četla tady na netu,tak asi taky ne,jenže se bojím,že kdybych tam přijela a oni měli plný stav,že by mě poslali jinam :-( Jaké s tím máte zkušenosti?U Mulačů je fajn,že bych mohla být v porodnici 6dní,na Lochotíně je to moc hrr,když posílají po 3dnech domů,ale zase na druhou stranu mám strach,že kdyby byly nějaké komplikace s miminkem a já byla v nemocnici U Mulače,tak miminko převezou na Lochotín,já zůstanu U Mulače a několik dní ho neuvidím :cry: Můžete mi poradit,jak se mám rozhodnout?Asi pro ten Lochotín,že jo.Moc děkuju za vaše názory :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Klovasa
Závislačka 2855 příspěvků 30.05.10 17:29

Ahoj Jenny,
tak já jdu rodit na 100pro na Lochotín…minulý týden jsem psala do porodnice email, jestli se musím nějak zaregistrovat a porodní asistentka mi odepsala,že nemusím, že jakmile začnu rodit nebo mě bude něco trápit,tak mám klidně přijet… (Má kamarádka rodila nedavno a měli TOP stav a přesto ji příjmuli)… Na Lochotíně je opravdu vše hrrr…maj toho moc, tak se snaží nejrychleji uvolňovat místa… když nejsou žádné komplikace,tak po 72h propouští. Techniku maj špičkovou a občas se stáva,že když se u Mulaču narodí nějaké nemocné miminko,tak je převáží na Lochotín…Ale volba je jen na tobě… :kytka: Tak přeju hezký porod…

magg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.10 17:33

Ahoj, mně odvezli malou třetí den po porodu na JIP, já byla po CS, takže jsem byla ráda, že jsem na locháči, bo mě propustili dřív a já si mohla jít k malé lehnout o patro víš na pokoj maminek a být u ní. Takže za mě příště zase jen Lochotín :-D
To že propouštějí tak brzo je spíš plus, ne? já se těšila domů jak blázen, že si to zařídíme podle svého :-D Nám se teda bohužel nepoštěstilo.
Co se týká personálu a péče, nemám co vytknout a navíc prostředí je luxusní.

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 30.05.10 18:17

Tak já bych si nešla na Lochotín nechat vyndat ani třísku máme s nimi jen ty nejhorší zkušenosti,hlavně tedy ségra.Já rodila u Mulače a naprostá spokokojenost a nedám na ně dopustit,je pravda,že jediné mínus je to,že když je něco s mimčem,tak ho převezou,ale dobrovolně by mě na lochotín nedostali ani za milion :mavam:

bombdina
Extra třída :D 10679 příspěvků 30.05.10 18:30

Ja jela na Lochotin az z Marianskych Lazni. A jinam uz bych rodit nesla. To ze maji plny stav se stava jen minimalne. Byla jsem naprosto spokojena,uz jen proto ze tatinek mohl byt s nami od zacatku do konce. Sestricky byli hodny a doktori byli obzvlast hodny. Pokud ja jako prvorodicka muzu doporucit tak Lochotin. A navic tam mas pro to miminko nejlepsi peci,jelikoz je tam nejlepsi novorozencky oddeleni. Kdyby neco miminku bylo tak na to hned prijdou a budes ho mit hospitalizovany u sebe.

Viktorie
Extra třída :D 10911 příspěvků 30.05.10 18:58

Ahoj, taky hlasuju pro Lochotín :palec: rodila jsem tam nedávno a nemůžu si to vynachválit, bylo to úúúúžasný, byla jsem max spokojená!! Doporučuju než vyrazíš z domova zavolat tam jestli nemají STOP STAV ( je opravdu zřídka kdy ) budou o Tobě vědět že jsi na cestě a uděláš si u nich oko :wink: Kdyby Tě cokoliv zajímalo, ptej se…ještě mám vše v živé paměti.

Příspěvek upraven 31.05.10 v 13:42

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 30.05.10 20:35

Tak já jsem první dítko rodila u Mulačů a nemůžu si vůbec stěžovat, sice jsem byla trochu stresovaná při kojení. Ale u porodu všichni úplně úžasní!! Přístup sestřiček i doktorů bez chyby! Je fakt, že jsem tam byla pět dní, protože malá nepřibírala, tak mi jí nechtěli pustit, domů, přestože mě by už pustili, a já pořád chvátala domů, ale bylo tam o nás parádně postaráno!! Když se mamina necítí na péči o miminko, tak se o něj postarají, pomůžou, poradí..Na Lochotíně prý na nic není čas, mamina dostane miminko a děj se vůle boží..Já osobně, pokud bych rodila první, tak bych šla zase k Mulačům. Teď se tam taky chystám:-) ale když píšete, že na Lochotíně pouští i po 72hodinách, tak o tom budu přemýšlet, nevím, jak to v porodnici vydržím bez Barunky:-((
Tak držím pěstičky, abyste volby nelitovala!!

mag
Extra třída :D 11065 příspěvků 30.05.10 20:45

No, nevím, jestli jsem měla štěstí, ale sestřičky mi chodily malou přikládat,kdykoliv mi to nešlo, pomáhaly mi měnit polohy, ukazovaly mi, jak alternativně přikrmovat, chodila k nám laktační sestra. Dokonce nám pouštěla video o kojení, ukazovala jak odstříkavat. Na nás prostě dětské sestřičky čas měly a byly hrozně trpělivé.
Jiná kategorie jsou ženské sestry, ale ty jsem naštěstí nepotřebovala.

Ten příspěvek magg jsem já :lol:

Klovasa
Závislačka 2855 příspěvků 30.05.10 21:17

Ono asi hodně záleží, jak kterej personál zrovna slouží a kolik je zrovna miminek…Je fakt,že hodně maminek říka,že sestry jsou někdy i nepříjemné…ale pořád lepší přetrpět tři dny s nepříjemnou sestrou a mít miminko prostě u profesionálů (nechci říkat, že by u Mulaču nebyli,ale nemaj takovou techniku). Jinak při porodu všichni vyjdou vstříc. :hug:

Klovasa
Závislačka 2855 příspěvků 30.05.10 21:19

A kdyby si předem věděla, že tě budou čekat nějaké komplikace nebo by se něco dělo, raději bych opravdu volila Lochotín :kytka:

mag
Extra třída :D 11065 příspěvků 30.05.10 21:24

Každopádně bylo plno, Agátka se narodila 3.1. v šest ráno a byl to 22. porod od nového roku :-D
A když jsem se měla přesouvat na porodní pokoj, tak jsem 2 hod. čekala, protože byly všechny plné, stejně tak jsem čekala na JIPce, až se uvolní pokoj na šestinedělí. To je pro mě jediný mínus, pořád se na něco čeká :mrgreen:
Ale to pohodlí porodního pokoje mi za to stálo, masážní sprcha, vana, dvoulůžko na odpočinutí (naokonec jsem na něm spala já a potom i manžel :lol: )

mag
Extra třída :D 11065 příspěvků 30.05.10 21:26
Klovasa píše:
A kdyby si předem věděla, že tě budou čekat nějaké komplikace nebo by se něco dělo, raději bych opravdu volila Lochotín :kytka:

No to stoprocentně a mně se to vyplatilo a proto budu příště zase rodit tam :-D
Každopádně Jenny ať si vybereš jakkoliv, přeju pohodový a rychlý porod :-D

Klovasa
Závislačka 2855 příspěvků 30.05.10 21:27

Né nadarmo se říka, kdo si počká, ten se dočká… :mrgreen: Hlavně,že máte malou zdravou :srdce: Jsem zvědavá jaké čekání čeká mě :mrgreen:

andy01
Echt Kelišová 9797 příspěvků 30.05.10 21:43

Holky, a když je problém s mimi, tak tam nechají na Lochotíně i maminu, ne? Přece by nemohla dojíždět jen na kojení :roll: Nebo, když má miminko žloutenku, tak to asi po třech dnech taky nemůže jít domů…jsem ráda,že jsem narazila na tuhle diskusi, možná bych za pár měsíců zakládala stejnou.-)

mag
Extra třída :D 11065 příspěvků 30.05.10 21:56

No jednak musí být asi rodička propuštěna z porodnice, nevím, jestli převáží ze šestinedělí na šestinedělí a pak musí být místo v pokoji maminek, nevím, kolik jich je na JIRPu, na JIPce jsou 3.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >