Foresto obojek a dítě

2730
13.5.16 19:25

Foresto obojek a dítě

Pěkný den, prosím máte někdo na psovi doma obojek Foresto a k tomu malé dítě? Je vše ok? Setkala jsem se s názorem, že by dítě s tímto obojkem vůbec nemělo přijít do styku. Jaké máte zkušenosti? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1518
13.5.16 19:30

Návod k němu nebyl?
Je tam jasně napsáno, že je ok jak k dětem, kočkám, do postele…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
13.5.16 19:37

@anonymouss Já ho ještě nekoupila, toto mi totiž řekla lékárnice v lékárně. Tak jsem nekupovala a teď zjišťuji info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1518
13.5.16 19:40
@Medvídě30 píše:
@anonymouss Já ho ještě nekoupila, toto mi totiž řekla lékárnice v lékárně. Tak jsem nekupovala a teď zjišťuji info.

Ah, ok.
Tak pak v klidu - k dětem, ke kočkám, k lidem do postele… Já jej dokonce omylem několikát olízla a žiju (long story, máme malé štěně :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
13.5.16 19:42

@anonymouss Super moc děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
13.5.16 19:47

Mame dva psy a oba ho maji a mala v pohode dokonce si uz nekolikrat sahla a nic se nestalo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.5.16 19:49

Kamarádka tento obojek pořídila pro psa.. nosil ho asi cca 14 dní a pes měl na něj hodně velkou reakci…hnisala mu přesně ta část kde se obojek dotýkal srsti… já bych ho asi nedávala… kor, když s ním jsou ve styku malé děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1518
13.5.16 19:52
@1D1_11 píše:
Kamarádka tento obojek pořídila pro psa.. nosil ho asi cca 14 dní a pes měl na něj hodně velkou reakci…hnisala mu přesně ta část kde se obojek dotýkal srsti… já bych ho asi nedávala… kor, když s ním jsou ve styku malé děti

Alergická reakce se u zvířat může vyskytnout (i zvíře je živý tvor, jedinečný organizmus). Ale obojek jako takový neškodí lidem/dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
13.5.16 20:10

Prave foresto je dobry tim, ze je bezpecny pro deti. obojek mame na psovi, kocourovi, k tomu doma dve male deti, všichni zdravi, stastni a spokojeni :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
13.5.16 20:13

@Medvídě30 nejlepší obojek a všichni jsme v pohodě i ta 16ti měsíční ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
13.5.16 20:17

Taky máme, právě proto, že je pro děti bezpečný a taky jako jeden z mála opravdu funguje. Většina obojků vhodná není, tento ano, takže nejspíš paní lékarnice bere všechno jedním metrem a nijak víc informovaná není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
13.5.16 20:19

Mame tez a male deti taky a vse je bez problemu.Je to jediny obojek, ktery funguje. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
13.5.16 20:29

Máme taky a jako jediný funguje a malá je naprosto v pohodě a to se psem kolikrát i spí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2206
13.5.16 20:44

My ho právě nekoupili, protože nás ve všech zverimexech i veterinář odrazoval, že nesmí být v kontaktu s dítětem… :nevim: Tak jsme raděj nekoupili. Kupujeme tablety (polykací) nebo kapku za krk… a zatím dobrý :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
13.5.16 21:05

Z příbalového letáku: Foresto je zcela netoxický pro kočky, psy i lidi, nezapáchá a je zcela voděodolný. Zvíře s obojkem Foresto se může klidně pohybovat mezi ostatními zvířaty v bytě, je zcela neškodný pro kojence a malé děti, nedráždí kůži ani oči. Obojek dokáže zabránit přenosu nemocí z parazitů na zvíře, tím se účinek obojku násobí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat