Forma na musli tyčinky Tescoma zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinejanickaIII
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 15:41
Forma na musli tyčinky Tescoma zkušenosti

Ahoj, máte někdo zkušenosti s formou na musli tyčinky od Tescomy? Drží tyčinky pohromadě a jaké do nich dáváte přísady? Díky :kytka:

Reakce:

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 09.04.18 15:45

@janickaIII No ze zkušenosti to není o formách, ale spíš o namíchání přísad. Někdy se mě povedly jindy se sypaly naprosto nezávisle na formách.

Murka
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 09.04.18 16:00

Formu máme doma a používáme pravidelně. Chtěla ji dcera, dělá si v ní svoje tyčinky. Já dělám normálně na plechu a nařežu proužky nožem, pro mě osobně je to zbytečnost. Je potřeba, aby byla směs něčím spojená, med, rozmixované ovoce… Pak se tyčinky nesypou a pěkně drží.

Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 16:15

@Murka :palec: díky za info. Taky právě váhám jestli formy nejsou zbytečné. Jsem si říkala, jestli třeba tím tlakem se víc tyčinky nespoji.

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 09.04.18 16:27

@janickaIII Za mě ano, pokud máš dobrý materiál, tak ho splácneš i na plech.

Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 16:30

@P4ja hm myslela jsem si to :lol: takže ušetřim za formu a koupím lepší suroviny :lol:

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 17:21

Také jsem si to chtěla pořídit, ale nakonec si vystačím s plechem ;)
O 1 krám v bytě méně :lol:

Murka
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 09.04.18 17:44

Za mne je to zbytečnost. Ale co bych neudělala pro dceru, že jo? :D Hlavní je, že to co si vytvoří, si i sní.

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 19:21

Holky bylo by super, kdyby jste vložili třeba svůj recept sem na emimino pro ostatní, müsli je dost oblíbené a myslím, že takový recept tam ještě není :think:

Murka
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 10.04.18 09:40

@lucynka25 už jsem o tom přemýšlela, ale já dělám pokaždé „co dům dá“.

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 10.04.18 15:50

@Murka to nevadí, klidně dej. Ten kdo to nezná bude mile překvapený jak je to jednoduché ;)

Leny5
Kecalka 180 příspěvků 11.04.18 09:25

Taky máme formu na musli od Tescomy, holky si v tom plácají svoje a zabaví je to parádně, takže já jsem spokojená :D a jinak je to prostě o tom co se snažíš splácat dohromady, ne tak o formě :)

matkapluku87
Povídálka 17 příspěvků 12.04.18 13:57

Mám, nedělám je často ale super. Vždycyk jsem měla pocit, že mám tu směs docela suchou a tyčinky se rozpadnout, ale držely a nerozpadly se mi ani v tašce :) Dělala jsem teda zatím jenom „raw“, nepekla jsem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >