Holka nebo kluk?

3
24.3.21 08:04

Fotka-holka nebo kluk?

Ahoj všem, vím, že tu nejste lékaři ani nemáte věšteckou kouli ale přeci jen to některé dokáží poznat. A tak se ptám, vidíte na fotce pohlaví? Doktor říkal ASI holka, ale přišlo mi to takové nejisté :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1045
24.3.21 08:10

Ty jo, zrovna v téhle fotce bych dokázala najít kluka i holku :nevim: mne taky na všech už říkali ASI holka a holka to je. U kluka si byli jisti už od 13 tt, u druhého od 16 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
24.3.21 08:15

@Midaku nám se právě i zdá, že na fotce jakoby zespodu vidíme kávové zrno a na té druhé směřuje pohlavní hrbolek spíše rovně :) ale je to fotka z 13+3 tt tak si asi budeme muset ještě počkat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 08:24

@Minnieme zespodu v tomto týdnu ještě,,zrno " být nemůže…to je fakt jen podle toho sklonu :think: nám teď podle sklonu řekli holka, ale tak na 70%…takže počkám na druhý velký utz

• Citovat
  • Nahlásit
1721
24.3.21 08:26

Jsem podruhé těhotná a doktor ve 13 TT na screeningu říkal jak u prvního ditete tak i teď u druhého, že je to asi holka. U prvního to vyšlo a teď u druhého mi dva doktoři taky potvrdili holku. Takže za mě to vyšlo na 100%. Dle fotky bych taky tipovala holku dle rovného hrbolku, ale počkej si na potvrzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
24.3.21 08:28

Určitě počkám :) jen jsem zvědavá, znáte to. Díky ženy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu