Fotky dětí na internetu

Lubamama
29.12.18 17:04

Fotky dětí na internetu

Dobrý den, diskuze není založená na provokaci, tak to prosím berte s rezervou. Maminky co odsuzujete přidávání fotek s dětmi na internet tak proč? tím myslím hlavně fb, ale třeba i wathsapp, viber apod. Prosím pište jen ty maminky, co tohle opravdu nedělají, nemají rady, ať vím, že nejsem sama v dnešní době :hug: Prosím o zachování anonym. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18110
29.12.18 17:06

protože člověk nikdy neví, kdo si je prohlíží a třeba si u nich dělá dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hodinarka
29.12.18 17:08

Nenapadá mě důvod proč to dělat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
rokris
29.12.18 17:08

Opravdu to nedělám. O tom, zda chce, ať jeho fotky lítají po netu, si má rozhodovat každý sám.

• Nahlásit
  • Citovat
rokris
29.12.18 17:09
@hodinarka píše:
Nenapadá mě důvod proč to dělat :nevim:

Ano, to především.

• Nahlásit
  • Citovat
618
29.12.18 17:09

Nedávám fotky dětí na internet, protože se bojím, že si je vyhlidne nějaký pedofil a že si u těch fotek bude honit vrabce :poblion:. A také kvůli tomu, že si děti může vybrat nějaká jiná rodina, zkrátka únosy dětí (a netvrdte mi, že se to neděje) :zed:
A mimochodem co mě teda totálně zvedá že židle, jsou fotky bezprostředně po porodu na fb profilech :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lubamama
29.12.18 17:10

@rokris No samozřejmě,každého věc,spíš se ptám,protože to prý přeháním,ale mě se prostě nelíbí vystavování fotek na netu,ani na žádné aplikaci co mám třeba jako profilovku. Jen jsem chtěla vědět jestli jsem teda fakt divná,ikdyž je to dneska uplně normalní

• Nahlásit
  • Citovat
Lubamama
29.12.18 17:11

@AlenaSu Ano i já se setkala s nahými miminky po porodu,fb jsem zrušila a mám klid :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
2770
29.12.18 17:12

já teda tuším, že kdyby někdo fakt chtěl, tak se to dá stáhnout a zneužít i ze zamčeného profilu, ale i tak sdílím s rodinou fotky přes soc. síť… ale normální fotky, takové, co sdílí i školka na našich uzavřených stránkách :)
co ovšem fakt nechápu je zakládání profilů přímo dětem, např. The Sikls, znáte? jsou to cestovatelé, známí na instagramu, vkládají fotky i svého dítěte na net, ale hlavně mu založili i jeho profil a vkládají tam za něho a jakoby za něho píšou, to je úplně na palici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18110
29.12.18 17:13
@Anonymní píše:
@rokris No samozřejmě,každého věc,spíš se ptám,protože to prý přeháním,ale mě se prostě nelíbí vystavování fotek na netu,ani na žádné aplikaci co mám třeba jako profilovku. Jen jsem chtěla vědět jestli jsem teda fakt divná,ikdyž je to dneska uplně normalní

Normální člověk nedává na FB nic intimního, ani nějaké nahaté fotky děcek. Já ám třeba v přátelích jen dceru a pak skupiny, kam chodím diskutovat. Jinak nic, bez fotek, bez informací, prostě nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2770
29.12.18 17:14
@Anonymní píše:
@AlenaSu Ano i já se setkala s nahými miminky po porodu,fb jsem zrušila a mám klid :hug:

já teda myslím, že je třeba umět FB a jiné soc. sítě ovládat, tj. zamknout si profil, přidat si jen nejbližší lidi a rodinu, prostě ty, kterým bys ukázala reálně fotoalbum s vyvolanýma fotkama… pak to je dobrý komunikační kanál, pokud to někdo neumí tak je to smutné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49507
29.12.18 17:14

Nemám zapotřebí, aby fotka mého dítěte pak kolovala kdekoliv léta po netu, prostě mi to vadí. Fota se stahují, kradou… Příbuzní to respektují. Na druhou stranu nedělám dusno a podepisuju souhlas se zveřejňováním hromadných fotografií ze školních akcí, atd. (většinou je teda stejně album zaheslované). Tam je mé dítě jedno z mnoha a není viditelně označeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lubamama
29.12.18 17:15

A teda holky docela mě dostává,že každá druhá maminka má fotku s dětmi od fotografa,dřív to bylo vyjímečné,teď už to má každá druhá,za chvilku už to nebude ani „in“ nehledně na to,že tak krásné fotky patří jen a pouze na zeď domova,nebo do alba :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Twixinka
29.12.18 17:15

@Kaileee ty jsi tak naivni,kdyz si myslis,ze zamceny profil je nejaka velka prekazka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5671
29.12.18 17:16
@Anonymní píše:
Dobrý den, diskuze není založená na provokaci, tak to prosím berte s rezervou. Maminky co odsuzujete přidávání fotek s dětmi na internet tak proč? tím myslím hlavně fb, ale třeba i wathsapp, viber apod. Prosím pište jen ty maminky, co tohle opravdu nedělají, nemají rady, ať vím, že nejsem sama v dnešní době :hug: Prosím o zachování anonym. Děkuji

Proč nedávat děti na nett?protože v tom nevidím důvod v dnešní době plné pedofilů. :poblion: Někteří rodiče tam cpou fotky děti ve vaně u moře děti rozcapene …to nikdy nepochopím!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama