Foto kočárku Jané slalom

eevcca
2.8.13 13:05

foto kočárku jané slalom

Ahoj holky, potřebuji radu, mám kočárek jané slalom (nevím rok - na inzerát) a paní říkala, že je na obě verze s adapterem a bez… mě to ale nějak nejde do hlavy jak tam drží ta korba, kterou si chci koupit, je fakt, že mám u kočárku jak adapter, tak i nějakou díru na zacvaknutí… ale po přečtení tady jsem zjistila, že je kočárek buď na adapterouvou nebo bez, na obe ne!! Tak prosím která z vás má kočárek jané a má na ni přidělanou korbu, vyfoťte mi prosím na čem ta korba je zacvaklá, ať nekoupím korbu a nezjistí, že ji můžu znovu prodat. Díky, moc to spěchá

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Jané Slalom Pro?

Přidejte zkušenost s Jané Slalom Pro
Napsat příspěvek

Reakce:

1835
2.8.13 13:16

…jednodušší bude vystavit tad foto podvozku a bude jasno během chvilky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
eevcca
2.8.13 13:18

Vypada to takhle

• Nahlásit
  • Citovat
4258
2.8.13 13:23
@eevcca píše:
Ahoj holky, potřebuji radu, mám kočárek jané slalom (nevím rok - na inzerát) a paní říkala, že je na obě verze s adapterem a bez… mě to ale nějak nejde do hlavy jak tam drží ta korba, kterou si chci koupit, je fakt, že mám u kočárku jak adapter, tak i nějakou díru na zacvaknutí… ale po přečtení tady jsem zjistila, že je kočárek buď na adapterouvou nebo bez, na obe ne!! Tak prosím která z vás má kočárek jané a má na ni přidělanou korbu, vyfoťte mi prosím na čem ta korba je zacvaklá, ať nekoupím korbu a nezjistí, že ji můžu znovu prodat. Díky, moc to spěchá

A KOCAR MAS TEDA JAKY? FOTKU NEVIDIM. adapt nebo bezadapt. verzi…
bezadapterova je, ze tu korbu jen vezmes a nacvaknes na to co je na podvozku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
eevcca
2.8.13 13:25

moje janecko

To je ono

• Nahlásit
  • Citovat
4258
2.8.13 13:29
@eevcca píše:
To je ono

ja bych to typla na adapterovou verzi, ale zkus hodit foto celehio kocaru at vidime potah atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
eevcca
2.8.13 13:32

@Valli Potah je fuk, je to stara korba a autosedacka v jednom… ja chci vedet zda je to vedle toho adaprteru to na co se zacvakuje korba, to na cem drzi ta autosedacka je adapter (to vím)

• Nahlásit
  • Citovat
9633
2.8.13 13:36

U mého Janéčka zacvakuju korbu i autosedačku do jedné díry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
2.8.13 13:36
@eevcca píše:
@Valli Potah je fuk, je to stara korba a autosedacka v jednom… ja chci vedet zda je to vedle toho adaprteru to na co se zacvakuje korba, to na cem drzi ta autosedacka je adapter (to vím)
pokud mas u kocarku adapter, tak proste ten by se mel podle me nasadit do podvozku a na nej dat korbu, ci autosedacku, ne? ja mam bezadapterovou verzi…a zadne adpatery tam proste nejsou.
takze by sis mela nejspis koupit korbu na adapterovou verzi.
jak mas na fotce to cervene tak to ja tam teda rozhodne nemam…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18887
2.8.13 13:38

Vypadá to že ano, já mám 2011 a tam už je to jinak. Mám slalom pro. Tenhle má kamarádka. Vyfotím asi za hodinu, teď nemám čím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
eevcca
2.8.13 13:40

Vy mi nerozumíte… mrknete na tu konstrukci a uplne v levo na te tyci je 12cm cerna ver která ma uprostred dirku… na to nasazujete korku?? na to cerveny se neptam

• Nahlásit
  • Citovat
18887
2.8.13 13:41

@eevcca Já ti rozumím ale i „ta věc“ je na každé kontrukci jiná. Tohle je starší konstrukce a já mám novější a tam je to zase jinak. Jde o to i jaká je ta korba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
2.8.13 13:41

To na čem drží autosedačka je adapter, ta díra je na madlo u sporťáku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
eevcca
2.8.13 13:43

@Rusallka huraaaaaa, konecne mám odpoved… moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
4258
2.8.13 13:44
@eevcca píše:
Vy mi nerozumíte… mrknete na tu konstrukci a uplne v levo na te tyci je 12cm cerna ver která ma uprostred dirku… na to nasazujete korku?? na to cerveny se neptam

ja ted hlavne koukam na tu tvoji fotku, ze je to podvozek nurse(to je jakoby stejne jako jane-ale treba tam maji opravdu obe dve varianty a to ja neznam..)jinak mas tam ted na fotce nasazenou autosedacku matrix takze to mas na adapteru a resis, jestli by sla korba bez adapteru…hm, tak pokud je podvozek nurse tak to nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama