Frýdlant nad Ostravicí

493
23.1.06 15:01

Frýdlant nad Ostravicí

Najde se tady někdo z Frýdlantu? Máme se tam stěhovat a já se toho dost děsím, protože vůbec nejsem typ co se lehce seznámí a navíc mám pocit, že tam absolutně není co dělat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

493
23.1.06 21:51

Téda :! koukám, že tam asi není ani internet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
23.1.06 22:10

Ahoj Káčátko,

já sice nejsem z Frýdlantu, ale z Frýdku, ale chtěla bych Tě trošku povzbudit. Myslím, že jste měli štěstí, pokud se vám podařilo pořídit si bydlení právě tam /co vím, je to dost problém, je o to velký zájem/. Frýdlant totiž patří k nejkrásnějším místům, jaké znám. Mám tam rodinu a odmala jsem tam jezdila, trávila prázdniny. Taky jsme s manželem chvíli uvažovali, že bychom tam bydleli. Nakonec se ale vyskytla možnost pěkného bydlení ve Frýdku, kde už manžel pracoval, tak jsme tu. Ale do Frýdlantu občas jezdíme. Je to nádherné malé město, uprostřed přírody- vstupní brána do Beskyd. V létě se dá koupat v Ostravici - podél řeky jsou taky moc hezké procházky/ a je tam ale i pěkné koupaliště/. Kdybys cokoli ještě chtěla vědět, tak klidně napiš.
Viťka+ Pavlík 10,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
23.1.06 22:24

Ahoj Kačátko, to víš, že tu jde net a dokonce ani nezamrzl, i když bylo ráno

• 22. 4 8O . Frýdlant je prima místo na bydlení, ráda se s tebou seznámím, písni na danisovi@seznam.cz Pa makina
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
24.1.06 00:37

No to jsem ráda!!!

Vitko, přítel tam má byt po babičce, takže jsme žádné shánění neměli, ale i tak se mi tam moc nechce… I když je fakt, že pro děti je to určitě lepší místo než Karviná :roll:

Makino, to mě fakt potěšilo, aspoň už můžu říct, že se nebudu stěhovat někam, kde neznám nikoho, kromě „tchána“ :lol: určitě napíšu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
24.1.06 14:34

Frýdlant ber všemi deseti. Co já bych za to dal tam bydlet. Bohužel teď už se mi moc nedaří tam jezdit, ale až bude mimčo na světě tak tam budem asi častěji. A když někdo tvrdí že tam není co dělat, tak musí být asi pěkně lenivý.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
24.1.06 14:41

Kacatko ty se máš. Já bych tam šla bydlet hned, je tam nádherně......!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.1.06 15:00

Ja bych tam sla hned bydlet kdybych mela moznost!Je tam nadherne,miluju beskydy.Jezdime tam kazdy rok na dovolenou.A neboj, urcite se tam s nekym seznamis.Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
493
24.1.06 18:15

Pavlo, my jsme tam taky jezdili na dovolenou, takže teď budeme aspoň poznávat jiné kraje :)

Michello tak to budete vítaní :wink: Já sice lenivá nejsem, ale neustálé procházky po okolí mi jako dobré vyžití pro děti nepřipadají :? Nevšimla jsem si, že by tam někde byl dětský koutek a to pískoviště před barákem je děsné :roll: Karviná je sice hnusná, ale v okruhu 5 minut mám 3 nové dětské hřiště a je tady i mateřské centrum.

Nádherně tam je, to je fakt, ale já jsem městské zhýčkané dítě a třeba takové Tesco nonstop mi bude chybět :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
25.1.06 12:50

Kacatko> s tím dětským hřištěm jsi mě dostala. My máme chatu v Malenovicích, takže dětství jsem tam byl skoro pořád. Ale o pískovišti ti fakt nepovím. Co jsem tam začal brát manželku tak je taky nadšená pokud jedeme do Frýdlantu. Ale z Karviné bych teda utíkal hned. Já jsem teda z Ostravy a přiženil jsem se do Fulneku a i když jsem myslel že mi město bude chybět tak je to přesně naopak. Tam je v noci tma, žádný hluk, a do města mám 30 minut autem. A z Frýdlantu jsi v Místeckém TeSCO za 15 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
25.1.06 22:01

Hele Kačátko, tak už přestaň hanit Frýdlant :D :D :D :D !!! (Musím se ho zastat :D ) Máme tu hezké nové dětské hřiště, máme tu i mateřské centrum :! Máme bazén, kde dělají plavání pro děti a jako první na sev.moravě i saunování. Máme tu restauraci, kde mají děti dětský koutek. U jedné je i venkovní dětské hřišťátko. Procházky po okolí nejsou úplně blbou náplní dne. Nonstop Tesco je 12 km po nové opravené cestě. Kino má dětská představení. Ženská, už se sem konečně začni těšit!!!!!

:! . A zejména na mě se těš! :D :D :D

zase Makina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
26.1.06 17:33

Makino, tak to je super, asi se teda začnu těšit. Ještě když budeš tak hodná a ujmeš se mě :lol: Že je Tesco autem kousek vím, jenže momentálně jsme bez auta, takže asi budu muset přestat mít noční choutky :wink:
Mám se tě zeptat jak se jmenuješ, jestli tě taťka nezná. ke kinu trefím, budeme bydlet hned vedle, v tom vysokém baráku.

Michello, já teda nevím, jestli bez toho nočního vyřvávání opilců usnu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
26.1.06 18:22

Makino, chtěla jsem napsat, že vím od mého bratrance a jeho ženy, kteří si v Malenovicích postavili barák a z Ovy se tam přestěhovali, že to ve Frýdlantě žije :-). Že se maminy s miminama scházejí, chodí plavat… :-)
Apropos, neznáš je náhodou? jmenují se Marek, Pavla a mají skoro 2-letého Floriánka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
26.1.06 19:09

Kačátko, holka, tak to bydlíme kousínek od sebe, tak to bude super! :D :D :D My bydlíme u nádraží a dopravního hřiště. Napiš mi na mail nebo pošli svůj mailik ať si pořád nepíšeme přes diskusi. A kdy se vůbec stěhujete? Makina

Bergie (nebo o? :D ), bohužel Floriánka a jeho rodiče neznám, je fakt, že tak roztomilé jméno bych si určitě zapamatovala. Starší Klárka začala od září chodit do školky a já si tak UŽIVAM klidu doma s Péťou, že jsem zatím od září nebyla v Kolečku (mat.centrum), prostě jsem neměla potřebu, scházely jsme se s holkama mimo, ale už se tam taky chystám. Plavaly jsme a do sauny chodily jen do října, pak byly holky nemocné a přes zimu nejsem moc velkým příznivcem, takže se chystáme od jara. Makina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
26.1.06 19:59

Ahoj,
az se budeme stehovat taky z Karvine do Brna, tak asi taky touto cestou asi budu muset najit nejakou maminku se stejne starym ditetem.
Taky v Brne nikoho neznam. Ale zatim to neni tak urgentni to tak zacne az za asi 3roky. Pritel je z Brna a chce se tam „jednou“vratit. A co bychom pro sve milacky neudelaly, ze?
Kac+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama