Funkční prádlo pro dítě?

Anonymní
30.11.19 12:32

Funkční prádlo pro dítě?

Ahoj, zima se blíží a já nevím, co koupit dceři za oblečení do sněhu. Minulý týden oslavila své 3 narozeniny, takže ve sněhu už bude konečně moct pořádně řádit. Minulý rok měla tričko, mikču, punčocháče a kombinézu. Ale vždycky jsme byli venku jen chvíli (pokaždý řvala, že chce domu) teď už by si to mohla víc užívat. Taky bych s ní ráda na hory. Jenže tápu s tím, co jí pořídit. Dostala kombinézu z takka, ještě má kalhoty a bundu z HM. Ale co pod to? Stačí tričko, nějaká mikča a punčochy nebo je lepší funkční prádlo a na to mikču a nějaké tepláky a pak až kombinézu? Od září chodí do školky, takže je často nemocná, nerada bych, aby mi pak ještě mrzla venku :oops: jak oblékáte děti vy? Co nosí do školky na ven? Stejně tak nevím, jaké pořídit boty. Venku budeme tak 3-4 hodky. Jindy třeba jen hodinu..když pojedeme na hory, tak půlku dne..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6594
30.11.19 12:43

Pro holky mám funkční oblečení z Lidlu ale to beru jen na hory, jinak mají jen kombinezu/oteplovaky a pod tím triko, leginy, ale je fakt že mám pro ně kvalitní oblečení, nevím jak je na tom takko nebo hm. Ale je pravda, že mladší má do školky i jen lidlovskou kombinézu a ještě nervala že by ji v tom byla zima. Zase bych to tak neprozivala tak velký zimy tu nejsou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8646
30.11.19 13:21

Ja nemam rada umelotinu jako prvni vrstvu na telo, takze detem uz od roka kupuju funkcni pradlo z merina. Je drahe, ale zahreje nejlepe a hreje i kdyz navlhne. Chodime na nekolikahodinove tury i na lyze, kluci stravi venku hodne casu. Na nohy silnejsi vlnene ponozky a do vysokeho snehu snehule Muflon (mivaji v CCC). Do skolky i s nami rodici nosi v zime merino natelnik, leginy, ponozky, bavlnene triko, merino svetr, lyzarske kalhoty nebo softshellky podle teploty a zimni bundu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20803
30.11.19 13:24

Koukni do téhle diskuze, řešila jsem něco podobného vloni a holky mi dobře poradily.

https://www.emimino.cz/…lyze-339435/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
30.11.19 13:30

Máme komplet columbia - oteplovaky s laclem a bundu. Pod to dávám triko, leginy a teplou mikinu. Funkční trika má z merina. Boty dávám jaké nosí normálně - kotníkové s vlnou, sněhule nemáme. Ještě dávám šálu/ nákrčník a beranici se zapínáním pod bradou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
1.12.19 09:05

Bazárek a hledat merino věci ,
případně je na fb merino bazar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...