Furt sama

5847
23.11.15 18:19

Furt sama

Ahoj holky jdu se svěřit. Už nějakou dobu mě trápí hrozné myšlenky, že si k sobě s prckem nikoho nenajdu. Nejde o to, že bych byla ošklivá a tlustá a zamindrákovaná to určitě ne =) Problém je v tom, že já mám štěstí na blbce. Otec dítěte byl manipulátor, když jsem prozřela, tak jsem to ukončila. Prcka si nemůže brát odjel vydělávat do ciziny. Měla jsem i milenecký vztah a to skončilo, protože se mě milenec stále snažil předělávat k obrazu svému - tedy ukončil to on. No a ten problém proč se bojím, že zůstanu sama… Já nikam večer skoro nechodím za prvé mě to nebaví ve svém dospívání jsem se vyřádila =)za druhé nemám vůbec čas- všechen volný čas obětovávám studiu na VŠ a za třetí nemám moc hlídání, jsem ráda, že mi rodiče pomáhají s hlídáním, když jedu na zkoušky…navíc mě čekají letos státnice a to znamená ještě víc učení a méně času se někde seznámit. Když jdu s dítětem chlapi nemůžou přece vědět, že jsem volná nezadaná na čele to napsané nemám :( Ach jo. Začínám propadat zoufalství a panice, že zůstanu sama. Vždycky jsem chtěla 3 děti a hodného manžela. Ale už je mi 27 let… moc času na to najít si chlapa a založit rodinu není…kor, když beru v úvahu, že chci studovat dál na ing. což jsou další dva roky takže ještě 3 roky a na jednou budu mít na krku 30let. Holky jak jste potkaly své manžele/přítele. Prosím zvedněte mi náladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1716
23.11.15 18:23

Ve 29-letech… sice jsem nemela dite, ale taky uz jsm myslela, ze vsichni schopni jsou zadani a zenati. a ono ne :) mam nejuzasnejsiho muze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1340
23.11.15 18:25

Jednoduchý to není, a je pravda, že na internetových seznamkách jsou dost často úchylové či fakt úplný pablbi..Ale! dá se tam najít právě i normální osamělý chlap, hodný, který prostě jen taky nechodí na diskotéky nebo neobmetá bary a hospody a taky hledá svoji budoucí partnerku. Já se seznámila na stesti.cz a musím říci, že to sice bylo jako hledat jehlu v kupce sena, ale stálo to zato! :) Ano není to bohužel jednoduché, nemůžeš jim věřit každé slovo..bohužel v dnešní době je možnost seznámení omezená. Na diskotéce taky člověk nenajde přesně to, co by chtěl. A kamarádů já neměla tolik a navíc už byli všichni v páru či ženatí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
23.11.15 18:27

@aspagi Tak ve 27 jsem měla půlroční dítě…teď je jí 12 let. Chlapi? No na inzerát…jsem dobrodružná povaha… :mrgreen: :mrgreen: Jako na ULICI mě chlap naposledy oslovil…no…možná ve dvaceti…v práci jsme samé ženské (školka) a zadaní tatínkové… :mrgreen: :roll: takže tam to fakt nehrozí…a i ti rozvedení chodili minimálně, spíš vyzvedávaly exmanželky :nevim:
Hlídání jsem sice měla, ale většina kamarádek zadaných, takže vyrazit někam „na lov“…nemyslitelný…a sama? Vůbec…to raději ten inzerát a rande „pod vocasem“ :mrgreen: Jooo…to byly dobrodružné časy…a ty vzpomínky…ti exoti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157

No tvl, mě je 31 a taky neám rodinu a žiju. Když budeš takhle negativně přemýšlet nikoho nepotkáš. chlapi to vycejtí, že jsi zoufala. Hod se do klidu, soustřed se na učení a uvidíš, jak já řikám - všechno má svůj čas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
@lupilka.cz píše:
Ve 29-letech… sice jsem nemela dite, ale taky uz jsm myslela, ze vsichni schopni jsou zadani a zenati. a ono ne :) mam nejuzasnejsiho muze

Tak přeju ať to vydrží, jak jste se seznámili???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
23.11.15 18:28
@marketak5 píše:
Jednoduchý to není, a je pravda, že na internetových seznamkách jsou dost často úchylové či fakt úplný pablbi..Ale! dá se tam najít právě i normální osamělý chlap, hodný, který prostě jen taky nechodí na diskotéky nebo neobmetá bary a hospody a taky hledá svoji budoucí partnerku. Já se seznámila na stesti.cz a musím říci, že to sice bylo jako hledat jehlu v kupce sena, ale stálo to zato! :) Ano není to bohužel jednoduché, nemůžeš jim věřit každé slovo..bohužel v dnešní době je možnost seznámení omezená. Na diskotéce taky člověk nenajde přesně to, co by chtěl. A kamarádů já neměla tolik a navíc už byli všichni v páru či ženatí..

Děkuji za tip, seznamku jsem zkusila jednou badoo a hrůza =( Myslím jít ven ne na diskotéku, ale třeba do baru atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
23.11.15 18:30
@SIMONA1234 píše:
@aspagi Tak ve 27 jsem měla půlroční dítě…teď je jí 12 let. Chlapi? No na inzerát…jsem dobrodružná povaha… :mrgreen: :mrgreen: Jako na ULICI mě chlap naposledy oslovil…no…možná ve dvaceti…v práci jsme samé ženské (školka) a zadaní tatínkové… :mrgreen: :roll: takže tam to fakt nehrozí…a i ti rozvedení chodili minimálně, spíš vyzvedávaly exmanželky :nevim:
Hlídání jsem sice měla, ale většina kamarádek zadaných, takže vyrazit někam „na lov“…nemyslitelný…a sama? Vůbec…to raději ten inzerát a rande „pod vocasem“ :mrgreen: Jooo…to byly dobrodružné časy…a ty vzpomínky…ti exoti…

Na inzerát :mrgreen: Tak to vtipný…No alespoň, že se ti povedlo někoho splašit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1340
23.11.15 18:31

@aspagi no Badoo je fakt hrůza. Já šla do placené, jelikož na těch neplacených jsou fakt magoři..a to štěstí není tak drahý, myslím do stovky a je to jednorázové. Nebo se může platit víc a to pak je člověk často na prvních místech ve vyhledávači.. ale já to tak nedělala. Nebo asi i ten eDarling, ale to je hodně drahý. A jinak ano, chlapů je hodně i na baru určitě. Já to neumím, ale určitě tak to taky jde :) držím palce. Moje současná švagrová chodila s dětma na zahrádku do hospody s kamarádkou, dala se do řeči s číšníkem a už to bylo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
23.11.15 18:34
@aspagi píše:
Na inzerát :mrgreen: Tak to vtipný…No alespoň, že se ti povedlo někoho splašit…
:mrgreen: No…povedlo…splašenej je dost.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
23.11.15 18:34
@sportka píše:
No tvl, mě je 31 a taky neám rodinu a žiju. Když budeš takhle negativně přemýšlet nikoho nepotkáš. chlapi to vycejtí, že jsi zoufala. Hod se do klidu, soustřed se na učení a uvidíš, jak já řikám - všechno má svůj čas…

Určitě máš v tomhle pravdu. Ono hodit se do klidu je hezké napsat, ale já nevím jak=( Určitě mě to netrápí furt, nemysli si nejsem žádná utrápená duše, jen někdy chytám splín, hlavně ty večery sama i ten sex chybí…a ty víkendy, když všechny moje zadané kamarádky jsou s manželi a dětmi na výletě..jsem na malého sama a jeho výchova není zrovna z jednoduchých, je šíleně vzteklej asi období vzdoru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 18:35

Já měla prvé dítě, když mi bylo o 10 let více než je teď Tobě 8) Děti mám dvě. Ale jak píšeš, docela se bojím, že nejsem kompaktibilní s těma pravejma mužskejma. Já se toho docela bojím, mám v příbuzenstvu o generaci starší docela zajímavou ženskou, nikdy neměla o mužský nouzi a to o ní říkají, že je vybíravá 8) Teď jí je přes 60, je nějaký čas sama a sama říká, že je spokojená. A opravdu to z ní čiší, sama by být nemusela. A to nemluvím o tom, když ženská má děti, mně se do ničeho vlastně nechce :oops: Ale nevím, jestli je to dobře :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5847
23.11.15 18:37
@marketak5 píše:
@aspagi no Badoo je fakt hrůza. Já šla do placené, jelikož na těch neplacených jsou fakt magoři..a to štěstí není tak drahý, myslím do stovky a je to jednorázové. Nebo se může platit víc a to pak je člověk často na prvních místech ve vyhledávači.. ale já to tak nedělala. Nebo asi i ten eDarling, ale to je hodně drahý. A jinak ano, chlapů je hodně i na baru určitě. Já to neumím, ale určitě tak to taky jde :) držím palce. Moje současná švagrová chodila s dětma na zahrádku do hospody s kamarádkou, dala se do řeči s číšníkem a už to bylo :)

Hezké, zkusím to štěstí dám tomu ještě šanci. Já zase nemám problém se s kýmkoliv začít bavit i na ulici, jsem dost komunikativní, ale prostě veškerý volný čas je zabitej tím učením

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
23.11.15 18:39
@SIMONA1234 píše: :mrgreen: No…povedlo…splašenej je dost.

Já třeba ještě dávám šanci, že někoho potkám v zaměstnání.. chci si sehnat práci v oboru, přece je to víc mužské povolání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
23.11.15 18:41
@Anonymní píše:
Já měla prvé dítě, když mi bylo o 10 let více než je teď Tobě 8) Děti mám dvě. Ale jak píšeš, docela se bojím, že nejsem kompaktibilní s těma pravejma mužskejma. Já se toho docela bojím, mám v příbuzenstvu o generaci starší docela zajímavou ženskou, nikdy neměla o mužský nouzi a to o ní říkají, že je vybíravá 8) Teď jí je přes 60, je nějaký čas sama a sama říká, že je spokojená. A opravdu to z ní čiší, sama by být nemusela. A to nemluvím o tom, když ženská má děti, mně se do ničeho vlastně nechce :oops: Ale nevím, jestli je to dobře :nevim:

Aty jsi bez chlapa???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama