fusak aesthetic do jané slalom pro

3384
14.10.09 10:04

fusak aesthetic do jané slalom pro

Ahojík,

Potřebovala bych radu. Dneska jsem prvně dávala fusak 3v1 do sportáku u Jané slalom pro. Ta zadní kapucka která se má dát za horní okraj sedacky aby fusak držel mě tam nějak nedrží. Jak spravně ho tam mam upevnit neporadíte?? Díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Aesthetic 3v1 Sport mix zimní fusak do kočárku?

Přidejte zkušenost s Aesthetic 3v1 Spo...
Napsat příspěvek

Reakce:

5591
14.10.09 10:17

Na té kapucce jsou na každé straně očka z gumky,ty jsme zaháčili za takový plastový háčky vzadu na sedačce pod boudou.Je to blbě popsaný,ale oddělej zadní díl boudy a uvidíš to.Jestli to tak má být nevím,ale nám to tak super drželo.Spíš jsem nevěděla,jak přidělat spodek,aby mi furt neujížděl nebo se nevytahoval ven spolu s malou,když chtěla chodit.My jsme pásy nikdy nepoužívali,takže jsem byla nešťastná a fusak furt strkala zpět pod nánožník

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3384
14.10.09 10:34

myslis hacky kteryma jdou vzadu na sedacce pásy???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
14.10.09 13:16

jojo,to jsou ony,tak za ty jsme to zahákli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3384
14.10.09 17:28

Jani díky zkusim. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
14.10.09 21:12

Jani , my pasy taky nepouzivame, ale normalne jsem je tim fusakem protahla a zapnula a fusak nesjizdi. On na tom stejne malej sedel, i kdyz nebyly zapnuty a nijak mu to nevadi :wink:
Jinak diky za radu, taky jsem dnes zkoumala, kam kapucku zapnout :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
14.10.09 21:38

Ahoj holky, mě to teda nedrži vubec a porad mi vše pada. Malej je moc vystrčený ve větru a přemýšlím, že snad dam na zimu korbičku. Myslíte, že je to ještě horší? Ještě venku nechodi, takže mě jde jen o ten převoz v kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
14.10.09 21:43

Kykousku , jestli mu to neva, tak proc ne. Domca byl v korbe do 11 mesicu (do konce brezna) :wink: a jak mi tam krasne odpocival, co je ve sportaku, tak v nem jen blbne :lol: :lol:
Ale jinak tam ten fusak fakt normal drzi 8) a dite mam zabaleny az po prsa, koukaj ruce v rukavicich + hlava v cepici :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
14.10.09 22:20

No já neco delam špatne. Mám bohužel neorigo nanoznik a ten mi porad pada i s fusakem a jsem z toho na nervy. A vešel se ti tam Domča dobře? On by jen seděl. V kočárku nespí a ani nejsou potřeba pásy. On je v kočárku moc rad. a zadička nečim podložit v korbičce, vid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
14.10.09 22:25

D. byl (a je) prcek, takze se tam vesel krasne, vetsinou teda lezel, ale jak je u Jane moznost zvednout ty zadicka, tak jsem mu to pak v korbe zvedala, takze polo lezel/polo sedel. Ale on byl hroznej klidas, takze tam byl v pohode, ted uz je z nej drak :twisted:
Tak jestli by tam malej sedel a nevadilo mu to, tak proc ne, ze jo :wink: Akorat by asi prave nestacilo zvednout ty zada, to by jako pololezel, takze bys mu fakt musela necim podlozit zadicka, aby tam jen nesedel sam, ale zase je fakt, ze my tak taky sedeli, ze jo, ksiry a korba :wink: :lol:
Ja mam teda nanoznik Jane, ale fusak prave Aesthetic a ty diry jsou primo na ty popruhy ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
14.10.09 22:36

Tak já zitra ten sportak ještě pošteluju a uvidim. Zase tam má vic mista. No, ale aby byl tak moc odkrytý, tak to taky ne. Ten nánožnik hodne odstava a nevim si s nim rady. Moc ti děkuju za radu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama