Kocarek PEG-PEREGO COMPLETO GT3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucciana
Nováček 3 příspěvky 28.09.09 20:09
Kocarek PEG-PEREGO COMPLETO GT3

Ahojte maminy,

tak si tady procitam recenze na kocarek PEG PEREGO COMPLETO GT3 a zatim me tesi, ze jsou vesmes kladne. Ja jsem z Liberce a zacatkem listopadu cekam sve prvni ditko- chlapecka a stale se s partnerem radime, jaky kocarek zvolit. Jde totiz o to, ze oba jsme celkem aktivni a rada bych s kocarkem jezdila i v Jizerkach + Ceskym Rajem a vubec prorodou (sice po zpevnenych cestach, ale prece jen jsou zde i hory) a vyuzila jak korbicku pro mimi, tak i sportak.Myslite, ze korbicka NAVETTA je vhodna pro uplne miminko, kdyz tam bude vlozen i fusak ? Jinak sportak vypada taky velmi prostorne a skvela vychytavka je i ledvinka s mistem na plastovou lahev. Zatim nejezdim na in-linech, ale tento kocarek k jizde na nich primo vybizi - mate zkusenosti ? Kdyz jsem uplny zacatecnik, neni problem kocarek, resp. brzdu na rukojeti pouzit jako „stit“ proti event.padum?A jak jste spokojeny s aretaci predniho kola ? Funguje vse v pohode ? A z vasich zkusenosti, jakou barvu byste doporuciyl pro chlapecka ? Mne se libi TITANIO i CEDRO a nemuzu se rzohodnout…Predem dekuji za prispevky a zatim zdravim !!!!!!

Jak maminky hodnotí Peg Pérego GT3

Reakce:
suvik
Nadpozemská drbna 26522 příspěvků 28.09.09 20:37

Ahoj, prosím tě piš do už rozjeté diskuze o GT3:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Poradí ti tam se vším. Byla založená právě proto, aby se dotazy neopakovaly.

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 28.09.09 22:04

Ahoj Lucciano,

tak já jsem též majitelkou pp GT3 a jsme velmi spokojení…

Kočárek už s námi projel pár závodů autocrossu, což je většinou terén neupravený a vše ok… nemůžu si stěžovat, zatím jsme vše projeli:)

Naveta je určitě vhodná pro mimi, používáme od narození a Lukymu se tam moc líbí:)

Já sama na in-line bruslích nejezdím, ale kamarádka s GT3 jezdí a vůbec si nestěžuje, říká, že se jezdí parádně…

Aretace-já tedy raději jezdím bez aretace, přítel s aretací-tudíš je paráda, že je to tak po ruce, že když si během procházky přehazujem kočárek, tak nemusíme líst pod něj nebo tak:) spokojenost!

Jinak jsem všeobecně velmi spokojená, kočárek denně skládám, rozkládám, dávám a vyndavám z auta a paráda, zatím jsem velmi spokojená. My máme kluka, ale bylo to překvapení, takže máme červenou autosedačku, zelenou navetu a oranžový sporťák-vybírala jsem podle toho, co se mi líbilo a podle praktičnosti:)))

Jinak ještě když Tě mám tady na drátě, tak navettu budem prodávat, neměla by si zájem? Je zelená, kolekce 09, minimálně jetá…

Lucciana
Nováček 3 příspěvky 28.09.09 22:17

Ahoj Adus,

dekuji moc za tvou reakci - potesila ! A ty budes prodavat korbicku CEDRO ? Nebo jaky je to typ ? Ja totiz koukala jen na letosni modely, takze jine neznam. Zatim uvazuji zakoupit komplet :,-(u hluboke korby i sportaku a ktomu jsou jeste nejake dalsi veci v cene - myslim, ze fusak (ten budu urcite potrebovat taky, malej se ma narodit v listopadu - nemas jej taky k prodeji?), ale uprimne, neni to v nove verzi zadna levna zalezitost........

A odkud jsi Ty ? Ja z Liberce, kdybys byla odnekud pobliz, nebyl by problem korbicku videt ?

Mej se zatim fajn a budu se tesit na dalsi odezvu !

Zatim cabas Lucie

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 28.09.09 23:04

Ano, je to barva cedro…

http://www.slune-cz.cz/…prew_200.jpg

Bohužel nic jiného prodávat nebudu, jelikož to budu používat nadále ke sporťáku-kočárek jsme kupovala vše zvlášť, tudíž jak tašku na rukojeť, tak fusak (máme od emitexu) jsem si dokupovala.

A jak vidíš na metříku, tak máme doma „mládě“:))) ale trošku přerozstlý…

Já jsem od Kolína, korbičku by problém vidět nebyl…

Helčaa
Nováček 2 příspěvky 08.10.14 14:55
jak složit pegperego

Ahoj holky, koupila jsem z druhé ruky peg perego completo, trojkolku a nadaří se nám ho složit. Paní nám prodala na podvozku nasazenou sportovní verzi, ale korbička naveta mi tam nejde přidělat. V podovzku se dají vztyčit kovové „upináky“, korba na ně jde nacvaknout ale je pak celá ze šikma a houpe se. Autosedačka viaggio mi připada o něco širší než podvozek, také nejde upevnit. pořádné video s návodem jsem nenašla :-( a v papírové verzi píší o snadném upínání systému ganciomatic, stačí nasadit a zaklapnout, víc nepíší. Prosím poradte

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 21.10.14 21:11

Je tam černý plast- velký obdélník, na konstrukci, který je nutno postavit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >