Gel v nosíku???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 16.02.10 08:21
Gel v nosíku???

Vím, že jsem to pojmenovala poněkud divně, ale od Vánoc řeším s prckem ucpaný nosík, není to nic hrozného, ale hlavně po ránu si tře nosík a když mu ho čistím „uchošťourem“ tak z něho vytáhnu hroudku čirého - průhledného jakoby gelu, žádné zelené hleníky… Nevíte co to může být?? Možná se ptám hloupě, je to mé první dítě .....

Reakce:
Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 16.02.10 08:30

Nepláče ti v noci? Malá má tyhle průhledný soplíky právě z pláče.

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 16.02.10 08:34

Ne, spinká, když se vzbudí tak si hraje, máme doma docela suchý vzduch tak mne právě překvapuje, že tam má vlhké hrudky (to je popis jak blázen :-D )

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 16.02.10 09:44

Tak jestli nebude příčinou právě ten suchý vzduch. Co zkusit trohu zvlhčit, třeba by to pomohlo.

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 16.02.10 09:54

Zkusím, přes den mu stříkám mořskou vodu, větrám, už aby bylo jaro a mohli bychom být venku…

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 16.02.10 10:10

Hleny v nosní dutině mívají různou barvu - u dětí i u dospělých. Spíš bych se děsil toho, kdyby to hrálo všema barvama. Když je to průhledné, mělo by to být v pohodě. Ale nejsem doktor…

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 16.02.10 12:59

ON je jinak v pohodě, mám i strach jestli to není alergie, ale to by asi byla ta rýma větší…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >