Reklama

Logoped - Mělník, Kralupy, Neratovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sonik2
Kecalka 237 příspěvků 09.02.10 16:02
Logoped - Mělník, Kralupy, Neratovice

Ahoj,
ráda bych s tříletou dcerou navštívila logopeda. Poporučila byste mi některá někoho ozkoušeného? Našla jsem v našem okolí : Mgr. KATEŘINA VONDRÁČKOVÁ (Kralupy nad Vltavou), Mgr. RADKA ŠNÝDROVÁ (Kralupy), Mgr. LUDMILA NUSLOVÁ (Mělník), Mgr. VERONIKA PEYCHLOVÁ (Neratovice).
Znáte některou a doporučili byste mi ji.
Děkuji, Soňa

Reklama

Reakce:

Janina76 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.10 18:49

Ahoj, byli jsme u Vondráčkové, přišla mi fajn.

Sonik2
Kecalka 237 příspěvků 10.02.10 20:20

děkuji za odpověď. Byla to mladá žena? Ráda bych se dostala k někomu mladšímu, s novými způsoby. Nerada bych dcerku otrávila neustálým meldování nějaké brožury.

Janina76 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.10 12:44

No mladá, může jí být 45? My tam byli jen jednou - syn se začal učit r a ř a měl patlavé sykavky. Vyšetřila ho, dala pokyny, jak vylepšovat sykavky, že r a ř dojede samo. Na kontrolu jsme měli jít za 2 měsíce (tenkrát mu nebylo ještě ani 5 let). Jenže pak onemocněl, tak jsme nešli a mezitím se mu sykavky hodně zlepšili, takže na to teď kašlu. K Vondráčkové chodily i 2 moje kamarádky s dětmi a obě byly spokojené. Zkus ji a když tak pak budete chodit někam jinam.

Bunnies
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 06.09.12 12:35

Ahoj holky, dcera potřebuje logopedii jako sůl…musím mít žádanku od pediatričky nebo můžu rovnou zajít do logopedické ordinace? Děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >