Gennet Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ometačka
Kecalka 445 příspěvků 08.07.09 09:43
Gennet Liberec

Ahoj holky :wink: !

Chtěla jsem se zeptata kdo tam chodí nebo chodil jak byl spokojený, s personálem, s přístupem no prostě jak jste tam byli spokojený. Za necelý 3 týdny tam jdeme na první návštěvu tak jsem zvědavá. Před první dcerou jsme jezdily do Hradce Králové a tam jsem moc spokojená nebyla, chodilo to tam jak na běžící páse, hrozně dlouhé čekání v čekárně i když byl člověk objednaný na určitou hodinu, v ordinaci te rychle odbyli neb tam bylo plno adt. Tak doufám že v Liberci to bude o něčem jiným…
Děkuji všem z vaše názory.

Reakce:
VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.09 12:38

Ahoj, poptej se holek na této diskuzi, určitě ti rády poradí :wink: :wink: :wink:
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

yweta
Závislačka 4158 příspěvků 09.07.09 18:39

Ahojky,
chodím do Gennetu v Liberci, v pátek jsi jdu pro léky na druhé IVF. Je pravda, že občas se nás tam sejde víc, ale v 99% přípdaech jsem šla v dobu kdy jsem byla objednaná…paní dokrotka Johannová mi přišla odměřená, ale to asi bylo tím, že mi musela říct, že nezbyla žádná embria k transféru…běžně chodím k dokrotovi Petrovi (to je příjmení ;o) )
Sestřičky i doktoři jsou tam fain…zatím jsem nazažila, že by něco bylo problém, že by mi někdo dal najevo,že ho oběžuju, když něco chci. Snad tam budete spokojeni a brzo se zadaří.

lorij
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 08:30
Hokej online, Fotbal živě, Tenis live, Tv online

Ahoj Milane našel sem docela dobry online web www.info222.cz je to v dobré kvalitě máš tam spoustu fotbalu i hokeje tam sou! tak se mrkni

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >