Reklama

Gennet Liberec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ometačka
Kecalka 445 příspěvků 08.07.09 09:43
Gennet Liberec

Ahoj holky :wink: !

Chtěla jsem se zeptata kdo tam chodí nebo chodil jak byl spokojený, s personálem, s přístupem no prostě jak jste tam byli spokojený. Za necelý 3 týdny tam jdeme na první návštěvu tak jsem zvědavá. Před první dcerou jsme jezdily do Hradce Králové a tam jsem moc spokojená nebyla, chodilo to tam jak na běžící páse, hrozně dlouhé čekání v čekárně i když byl člověk objednaný na určitou hodinu, v ordinaci te rychle odbyli neb tam bylo plno adt. Tak doufám že v Liberci to bude o něčem jiným…
Děkuji všem z vaše názory.

Reklama

Reakce:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.09 12:38

Ahoj, poptej se holek na této diskuzi, určitě ti rády poradí :wink: :wink: :wink:
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 09.07.09 18:39

Ahojky,
chodím do Gennetu v Liberci, v pátek jsi jdu pro léky na druhé IVF. Je pravda, že občas se nás tam sejde víc, ale v 99% přípdaech jsem šla v dobu kdy jsem byla objednaná…paní dokrotka Johannová mi přišla odměřená, ale to asi bylo tím, že mi musela říct, že nezbyla žádná embria k transféru…běžně chodím k dokrotovi Petrovi (to je příjmení ;o) )
Sestřičky i doktoři jsou tam fain…zatím jsem nazažila, že by něco bylo problém, že by mi někdo dal najevo,že ho oběžuju, když něco chci. Snad tam budete spokojeni a brzo se zadaří.

lorij 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.11 08:30
Hokej online, Fotbal živě, Tenis live, Tv online

Ahoj Milane našel sem docela dobry online web www.info222.cz je to v dobré kvalitě máš tam spoustu fotbalu i hokeje tam sou! tak se mrkni

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >