Gennet Praha - zkušenosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
420
4.6.19 12:41

@kakaramelka moc gratuluju a díky za podporu :D :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
4.6.19 12:43
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
4.6.19 12:56

@kiwiovka už asi nebudu reagovat na tvé otázky jen bych se opakovala :) držím palce, aby už to vyšlo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
4.6.19 15:46

@zabicka7
jasný, v pohodě. Moc jste mi tu všechny pomohly :)
A ty pak dej vědět, co ti řekla tvá dr ohledně antikoncepce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
4.6.19 21:35

@Kolouchek
Moc moc děkuju za termínky. Prosim kam Ti můžu poslat čokoládu.
Jen teď nevím zda mame čekat na mudr. Jarošovou a nebo koho dáme na ET.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13740
5.6.19 11:43

Dobrý den,
výjimečně přispívám do Vaší diskuze. Jdu vás poprosit, zda byste nevložily svou zkušenost do hodnocení GENNET Praha 1 – ať už jste byly na vyšetření, podstoupily zákrok nebo máte jakoukoliv zkušenost s místními odborníky, Vaše recenze může pomoct dalším lidem při rozhodování, jaký CAR zvolit.

Omlouvám se za vyrušení a děkuji za všechny budoucí rodiče. Také držím palce všem, kteří zrovna CAR navštěvují, a gratuluji těm, kterým se zadařilo. :hug:

Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
8.6.19 09:05

@kakaramelka jsem si rikala, ze jsi uz musela porodit :). Obrovska gratulace :srdce:, malej je krasnej, tak at vam dela radost. :hug: my uz jdeme taky do finale 31tt. :) Lechy je proste nas borec! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
8.6.19 09:43

@lolitaska
no tak to už máš za pár! :) Těším se na tvoje radostné fotky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3648
8.6.19 21:04

@lolitaska tak to je super, moc držím 0alce ať, vše dobré zvládnete… :potlesk: :palec: jj Lechy je borec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
9.6.19 11:15

Holky snazilky musite myslet pozitivne a nic nevzdavat. Nam se to taky podarilo az po 5 letech, ve 3 caru a pri 3 ivf…je to dlouha cesta, ale cil je moc krasny :srdce: moc vam drzim palce! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
10.6.19 06:23

Nejak nam to tady utichlo…
Jak se mate holky?

@Kolouchek moc na vas myslim, jak jste dopadli? :hug:

@kiwiovka jak ti je? Ty uz bys mela mit opu nekdy ted ne? ;)

@potvurka89 a co ty? Doma uz je dobre? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
10.6.19 12:41

@Mis2 Nazdárek Míšo, moc díky, stále čekáme jak ten náš bojovník obstojí Pgs, zatím nic nevíme, ale myslím na něj každý den.To čekání je dlouhé, tak se snažím nějak zabavit. Chvíli mi trvalo to vše rozdýchat. Jak ty se cítíš těhulko? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
10.6.19 12:47

@lolitaska @kakaramelka Díky :kytka: @jajinkaq čokoládku si dej za mě, nemáš zač, třeba zas někdy pomůžeš ty mně. :mrgreen: Kdy máš mít ten Ket? Holky tu v poslední době vychvalovaly Lechyho, Černého i Langerovou, tak zkus někoho z nich.Ono ale asi zálěží hlavně v jaký den ten Ket bude vycházet a kdo bude mít operační den ne? Každý slouží jinak. @kiwiovka jak to jde s injekcema? Jak pokračuješ se stimulací nebo už máš po?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4615
10.6.19 17:31

@Mis2 ahoj dnes jsem byla na gyndě vypadá to tam v celku v pohodě a praktická dr. mi zjistila že mám zablokovaná žebra takže mě čekají rehabilitace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
10.6.19 18:54

@Mis2
kdepak, zítra začínám stimulaci a v sobotu kontrola :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama