Gennet - velký UZ 20.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alík
Echt Kelišová 7864 příspěvků 16.02.09 18:32
Gennet - velký UZ 20.tt

ahoj holky, dneska jsme byla na kontrole na gyndě a jsem z toho vyvedená z míry. Výsledky tripple testů byly negativní, ale doktorka říkala, že byly na nějaké dolní hranici, ale přesto pořád negativní. Pro jistotu, že mně chce poslat na podrobný UZ ve 20.tt do Gennetu k nějakémů Mudr. Tomkovi. No jo, já se tam objednala, ale tam mi řekli že tenhle MUDR nemá smlouvu s pojištovnama a musim platit 1200,–!!!!??? To mi přijde ujetý! Tak mám na vás prosbu, holky co jdete nebo jste byly v Genetu ve 20.tt na UZ, u kterého Mudr. jste byly a platily jste??? Přijde mi to totiž přehnaný, platit za něco co má normálně hradit pojištovna. Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gabika 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.09 19:19

Ahoj,

my sme v Gennete na UTZ boli so všetkými deťmi. Žiadanku sme nikdy nemali, my sme šli sami, lebo sme chceli. Takže sme to vždy zaplatili. Naposledy sme boli práve u Tomka, a ten nám hovoril, že je v Gennete len externe. Takže nechápem, prečo ti kázali ísť práve k nemu. Prenatálnu diagnostiku tam predsa musia robiť aj iní. Tu sú kontakty: http://www.gennet.cz/…kontakty.htm , skús tam zavolať znovu, či to u niekoho iného nebudeš mať zadarmo.

Gabika

TehotnaTerezka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.09 19:26

ja tam byla ve 12. a 20. tt u dr. Smetanove a nikdy jsem nic neplatila, dostala jsem od sve dr. zadanku a jen jsem tam zavolala a oni si me objednali

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34278 příspěvků 16.02.09 19:49

Jestli máš žádanku, objednej se znova ke komukoliv.Jistě jsou dobří všichni. Nevím, jestli je Tomek nejlepší, ale za těch 1200 se můžeš kdyžtak objednat k němu ještě jednou, kdyby se ti běžné vyšetření nějak nezdálo.Možná tvoje gyndr dohazuje Tomkovi pacientky.

Alík
Echt Kelišová 7864 příspěvků 16.02.09 19:53

právě, že mně žádnou žádanku nedala… rovnou řekla že mám jít k tomuhle doktorovi a že se za to platí. ale až doma s mužskym jsme to rozebírali a přišlo nám to divný že mám platit za něco co je běžně hrazený pojištovnou…

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 16.02.09 19:54

ahojky,

já chodila do genettu na UTZ při prvním těhu před 2 lety a nic jsem neplatila. byla jsem tam ve 12 tt i 20tt.

Alík
Echt Kelišová 7864 příspěvků 16.02.09 19:57

to jsem zvědavá, jak se budu dohadovat s doktorkou, at mi napíše žádanku :roll:

DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 16.02.09 20:06

Ale Tomek tam dochazi z Motola a je to odbornik na prenatalni kardiologii! Ja u nej byla dobrovolne, takze jsem si to zaplatila + na velkem genetickem UTZ u Smetanove, ten byl na zadanku zdarma…

Jejek
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 16.02.09 20:47

Alíku - já byla se žádankou u MuDr. Kulovaného u obou těhotenství. Nic jsem neplatila a dle doslechu je to taky velká kapacita. Dělal mi i odběr plodovky. Já s ním byla moc spokojená. Je hodně pečlivý.

Alík
Echt Kelišová 7864 příspěvků 16.02.09 20:50

jak prosim vás vypadý ta žádanka??? nestačilo by jen ukázat Těhu průkazku?? Nechci se dohadovat s tou doktorkou :cry: :cry: :cry:

DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 16.02.09 21:00

Aliku obavam se, ze na ty klasicke ultrazvuky tu zadanku potrebuji…neboj se a doktorky se zeptej, fakt nechapu, proc te posila bez zadanky rovnou k Tomkovi… on je fakt hlavne pres tu kardiologii..

Jejek
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 16.02.09 21:03

Alíku, nevím proč by s tou žádankou měl být problém. No, zeptej se doktorky a uvidíš, nejhůře ti jí nedá. Nic horšího ti udělat nemůže. Taky nechápu, proč by jsi musela jít zrovna ke konkrétnímu doktorovi, když tam mají i jiné odborníky. Těch 1200 se ti bude hodit na jiné radosti…

mroe
Extra třída :D 14536 příspěvků 16.02.09 22:39

Bez zadanky te vezmou vsude jen pokud si to zaplatis, na vysetreni hrazene pojistovnou(za­darmo) zadanku it musis. Ja byla na echu plodu u dr. Brestaka u Apolinare, se zadnakou zadarmo. Objednana.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34278 příspěvků 17.02.09 08:29

Alik jestli je to vysetreni skutecne potreba, tak ti musi na to zadanku dat. rekni ji, ze 1200 je moc a nemuzes si to dovolit. Ona zase nesmi mic zanedbat, takze kdyz ti zadanku ani tak neda, tak bych to brala asi tak, ze jen dohazuje Tomkovi ksefty.

DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 17.02.09 08:44

Mne to porad nejak nehraje. Podle mne Tomek vubec nedela ten zakladni geneticky ultrazvuk ve 20. tydnu. On je jako ‚nadstavba‘ k tomuto vysetreni. Ja mela triply v poradku, ale protoze jsem nepodstoupila amnio, tak vzhledem k memu veku mi doporucili geneticky UTZ ve 20. tydnu a pak jeste vysetreni u Tomka, coz bylo proste navic, bylo to podrobne kardio a mohla jsem se rozhodnout, jestli toto vysetreni podstoupim nebo ne. Bud jak rika Pudla mu tva Dr. dohazuje ksefty, nebo by vyslovene musela mit podezreni na nejakou srdecni vadu.

U nej opravdu zadanka nepomuze, protoze nema smlouvu s pojistovnou. U nej to vysetreni je zkratka brano jako nadstadartni.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >