Gestační váček, ale netěhotná?

8
25.7.13 22:45

Gestační váček ale netěhotná ?

Přeji hezký večer všem. Vím že je to tu stále dokola, ale zajímaly by mne zkušenosti či názor. Poslední menstruaci jsem měla 10. června, cca 14dní před očekávanou další menstruací jsem měla styk. Menstruace nepřišla, ale 4 dny před očekávanou M jsem 3 dny špinila. Asi týden po vynechání jsem šla ke svému gynekologovi, ten na UZ viděl náznak gestačního váčku(prý v úplném začátku byla vidět malinká „bublinka“), odebral krev na HCG, RH faktor, krev. skupinu atd.,ale HCG vyšlo nižší jak 1. Na kontrolu jdu 14.8.Nevím zda-li je to možné, ale po diskuzích jsem četla že i přes negativní test se to stát někdy může. Těhu příznaky na sobě některé pozoruji, pobolívání v zádech, únava, začla jsem častěji chodit na malou, mám citlivá prsa dokonce mi přijde že mám trochu tak divně nafouklý podbřišek a menstruace stále nikde. Omlouvám se, že jsem to tak rozsáhle napsala. Ale pokud je test negativní, co to v té děloze mohu mít, když to není/nebude gestační váček. :think: Předem Vám děkuji za názory. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3168
25.7.13 22:49

Nedávno tu byla jedna diskuze, kde holce řekli, HCG O, těhotná nejste, i když měla pozitivní test, byla týden v nervu a pak se ukázalo, že v laborce udělali chybu!
Máš pozitivní testy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
25.7.13 22:52

@Pucíí tak ono to může být zamlklé těhotenství, kdy se váček dál nevyvíjí, hcg klesá a váček se buď odplaví s ms nebo v tvém případě se asi vstřebává do děložní sliznice, což je taky celkem běžné.
Nicméně pobolívání v zádech je trochu ošemetné, nízké hcg může být i u mimoděložního, bolesti v zádech též… Chtělabych, aby mi mrknul na vejcovody, zda se tam něco neděje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
25.7.13 23:00

S odběry krve a danými hodnotami nemám zkušenost a nevyznám se :( ale já třeba měla pozitivní těhotenský test až v 5tt., spoždění už bylo někdy okolo 50dne pokud si dobře vzpomínám…takže testuj do kontroly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.7.13 23:04

Test jsem si dělala jen pár dní po laborce, byl negativní. Ale co já právě všude četla, že se to stát může i přes negativní testy. Právě mě zaráží ten gestační váček, spíš se bojím aby z toho nakonec nebylo něco jiného, ale to by mi Dr. určitě řekl. Vím že mi při UZ mrkl i na vaječníky a pravý vyfotil, nevím zda-li se dá z UZ vaječníku poznat, z kterého proběhla ovulace, nebo něco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
25.7.13 23:05

Příznaky mohou být i menstruační a tím, že jsi teď ve stresu zda jsi těhotná, netěhotná se ti jen oddaluje…záleží jaký máš cyklus (pravidelný) nebo se ti už někdy stalo, že jsi místo menstruace špinila?? Nejsem si totiž jistá, zda je možné mít ovulku 14dní před mestruací (to se odvíjí od pravidelnosti cyklu, krátký, dlouhý cyklus atd. ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.7.13 23:07

Dneska jsem myslím 49 den OPM. Snažím se být v klidu, jen se bojím kdyby to náhodou bylo zamlklý aby se to nějak nezkomplikovalo. :nevim: Prostě tady v tom má strach asi každá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
25.7.13 23:09

@Pucíí záleží i na druhu těhotenského testu…některé to vyhodnocují o hodně později a nejsou tak spolehlivé, u některých ti naběhne hodnota hned… pokud bys byla těhotná krátce (o čemž světší i velikost váčku) tak testovat zásadně ráno s první močí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.7.13 23:11

Cyklus mám vcelku pravidelný, ovulaci mívám uprostřed cyklu plus mínus 1den a to mi vychází právě na těch 14 dní před M. Do kontroly mám 3 týdný, uvidím co se za tu dobu bude dít ;) Děkuji zatím za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
25.7.13 23:12

@Pucíí kdyby to bylo něco špatného a byla by možnost, že je to i něco jiného než ten váček tak by to určitě poznal a řekl ti to, teď ti bohužel nezbyde než čekat a dělat testy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
25.7.13 23:15

@Pucíí tak pokud máš cyklus pravidelný a víš kdy máš ovulku a vyšlo ti to na ní, tak to určitě bude váček a nestresuj se zamlklým těhotenstvím, mysli pozitivně, všechno bude ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.7.13 23:17

Doktor si byl na 99% jistý z UZ, že jsem těhotná. Ale ten negativní test asi zmátl i jeho. Bude to dlouhé čekání, uvidíme co bude na konci. Dřív mě pozvat nemůže jelikož má dovolenou. Proto musím až toho 14.8.,ale dříve by to asi stejně nemělo cenu. Zkusím ještě ty testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
25.7.13 23:22

Děkuju evusiska, snažím se nestresovat a být v klidu, já opravdu doufám že to bude ok. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49841
25.7.13 23:51

@Pucíí no myslim že těhotná nebudeš, pokud krev negativní a ani těhu test neukazuje // tak tam neni hcg. Došla bych na další krev. A MS jsi dostala nebo máš zpoždění? Při gestačnim váčku už HCG by bylo vysoké, já v 5+5 měla skoro 8000 a už 10 dní před jsem měla hodně pozitivní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
26.7.13 00:06

No MS jsem nedostala, čekala jsem jí 1.7., vím že někdo má pozitivní testy hodně brzy, někomu se zase stalo že je měl negativní, tak už vážně nevím. Taky mi přijde divný že byl negativní, na druhou stranu co to v té děloze je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama