Gestační váček v 9tt podle ms

10.4.17 19:39

Gestacni vacek v 9tt podle ms

Holky, podle ms jsem dnes 8+4 a stale je tam jen gestacni vacek. Podle doktorky je plod asi o tyden mladsi. Neni i tak na gestacni vacek 8 tt uz moc? Cca v 6 tydnu jsem byla jako doprovod se synem na rentgenu. Pristi tyden mam kontrolu a asi me posle na genetiku. Mate nekdo podobnou zkusenost s gest. Vackem v takovem tt? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1130
10.4.17 19:54

Ahoj, neházej flintu do žita, mimi může být mladší a taky hodně záleží na tom, jaký má dr. ultrazvuk. Jestli jsi pročetla nějaké diskuze tady, tak se kolikrát objeví embryo až později. Dej tomu ještě týden a uvidí se víc. Šance je tady půl na půl. Osobní zkušenost ale nemám :nevim: Držím pěsti, ať se. imi ukáže a je vše tak, jak má. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 19:58

No prave u minuleho prcka uz byl davno videt plod a mam to pravidelne, tak jsem ted z toho uplne mimo a mam strach jestli ten rentgent nemojh mimcu ublizit :-/… Kazdopadne mi nezbyva nic jineho nez cekat :(… Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49142
10.4.17 20:13

Pokud jsi opravdu v 9tt, je samotny gestacni vacek malo, v te dobe miva embryo kolem 2 cm a to se fakt na utz neschova. Pokud je tehotenstvi mladsi (ovulace se muze opozdit i v jinak pravidelnem cyklu), muze to byt v pohode.
Samotny gestacni vacek (jak velky?) v 9.tt, je-li jedinym voditkem datum posledni MS, nemusi byt nic spatneho. Problem by byl, kdyby to stejne vypadalo i za dalsi tydnen-dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 11:39

A muze se jednat o zamlkle tehotenstvi ikdyz byl videt zloutnovy vacek? Nebo to na to nema vliv?
@ugluk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
11.4.17 11:53

Žlotkový váček na to bohužel vliv nemá, já měla ZT, i když už bylo vidět embryo se srdíčkem, přestalo se vyvíjet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 12:28

@LenaMarry tak to me moc mrzi :(… Kdo vi co ceka me… Ikdyz doktorka mi rikala ze mam prijit pristi tyden, vezmou mi odbery a vystavi prukazku, tak tomu moc nerozumim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9961
11.4.17 12:35

@Marketkr Ještě to nemusí nic znamenat mohla se ti posunout ovu a mohla si otěhotnět později…já to taky neberu podle poslední MS…podle ms bych měla být 20+1 jsme o týden mladší takže 19+1…šla jsem k Dr myslela jsem si že už budu tak v 7 tt a já byla 4+ něco a nebylo tam vůbec nic za další týden teprve váček a pak jsem čekal ana srdíčko bylo to hrozný no kdybych věděla že jsem teprve kolem 5tt tak bych tam nešla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
11.4.17 13:59

@Marketkr já jsem teď už zas těhu, jsem 9 tt. Po ZT jsem otěhotněla po druhé ms, takže celkem rychle. Když si tě MUDr. pozvala za týden na vystavení průkazky, tak to tak zle nevidí. Nejhorší jsou ti doktoři, kteří pomalu v 5 tt posílají na revize kvůli ZT, když vidí jen váček :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
15.2.19 16:15

8tt+2 pouze prázdný gestační váček

Ahoj holky, chtela bych se zeptat zda jste to taky některá měla :oops:
Podle poslední ms bych měla byt 8tt+2 ale na ultrazvuku u gynekologa jsem měla pouze gestační váček, prázdný a doktor řekl, že těhotenství tam vidí ale vůbec se mu nelíbí :,( neviděl tam ani žloutkový váček. Byla jsme v nemocnici cca 6tt+4 a byla tam pidi dutinka teď měla cca 2,5cm
Lékař řekl, že počkáme do pondělí a poté by mě poslal na revizi. Na hCG jsme byla jako samoplátce a to jsem byla cca týden po vynechané ms a měla jsem 292.
Ovulaci netuším kdy jsem měla :roll: nehlídala jsem to :)
Myslíte, že by to mohlo byt ještě v pořádku? :? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5926
15.2.19 16:18

@petula.bir pred jakou dobou si mela pozitivni test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
15.2.19 16:25

@karkarka
Poslední ms jsem měla 18.12. test jsem si dělala týden po opoždění, měla jsem chřipku tak jsem myslela, ze je to z toho a šla na vyvolávačku, druhy den jsem dělala test a těhotenský proužek naběhl dřív než kontrolní a ob dva dny bych řekla, ze čárka sílila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48719
15.2.19 16:52

@petula.bir spíš ne, v takovém tt už na utz má být vidět vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5926
15.2.19 17:10

Tak to bohuzel moc dobre nevypada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu